Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Lider Jaslo4u.pl w Lidze Sokoła

26
Z przyjemnością informujemy że od siódmej kolejki ligi halowej sokoła Zespół Lider Zmienił nazwę i będzie reprezentował w rozgrywkach portal Jaslo4U.pl.

W pierwszym meczu w nowych barwach Lider Jaslo4u.pl pokonał Osiedle Mickiewicza 3:2.



W piątkowy wieczór (11.12.2009) w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle rozegrano przedostatnią w tym roku serię Ligi Halowej Sokoła. Za tydzień ósma kolejka, po której nastąpi miesięczna przerwa w rozgrywkach.

Skensy Sztos – Agenci  10-1

Real Galacticos – Solgam  6-1

Lider Jaslo4u.pl – Osiedle Mickiewicza  3-2

Solidarność Gamrat – Karczma u Edwarda  2-6

Guardi – Wisłoka Nowy Żmigród  (mecz nie dokończony)

Ferajna Artura S. – TS Sokół  3-7


Tabela rozgrywek po siedmiu kolejkach:


 

Mecze

Punkty

Bramki

1) Skensy Sztos

6

16

31-8

2) Nowy Żmigród

5

15

27-17

3) Solidarność Gamrat

7

15

32-24

4) Lider Jaslo4u.pl

7

15

22-15

5) Karczma u Edwarda

6

10

25-22

6) TS Sokół

6

8

24-25

7) Real Galacticos

7

7

22-27

8) Osiedle Mickiewicza

6

5

19-24

9) Ferajna Artura S.

7

4

21-31

10) Guardi

5

1

6-17

11) Solgam

6

1

10-30


* Wyniki drużyny „Agenci” z pierwszej fazy rozgrywek, czyli rundy „każdy z każdym” nie są liczone do tabeli i statystyk ligowych.


"e6"|J4U

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ bivid
dnia 14.01.2010, 17:11 · Zgłoś
SKENSY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ do freda
dnia 15.12.2009, 09:23 · Zgłoś
Ponti nie jest z szajnochy tylko z Gądek , a Gruby jest z 3 go maja, pomyliłeś śię !!
Odpowiedz
0
@ Jor
dnia 14.12.2009, 22:42 · Zgłoś
Calkowicie zgadzam sie z Player'em - futsal to gra BEZKONTAKTOWA
Odpowiedz
0
@ WILIS
dnia 14.12.2009, 20:13 · Zgłoś
przepraszam ale ja nie gram w piłkę ja się piłka [...] to jak tam mogę być?
Odpowiedz
0
@ do freda
dnia 14.12.2009, 15:15 · Zgłoś
sa tam osoby z szajchoch
jest tam ponti gruby, wilis,
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 14.12.2009, 14:51 · Zgłoś
ztego co widzieliśmy to brat się sam zemścił...
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 14.12.2009, 13:24 · Zgłoś
Wszyscy czekali na ten filmik aby rozwikłać tą sytuację a tu masz nie pokazali dymu :D
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 14.12.2009, 11:52 · Zgłoś
ale wczoraj sie Fonfelinio zemścił..."za brata":P
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 14.12.2009, 10:21 · Zgłoś
wez chłopie zejdz na ziemie!!!odezwał sie pan z miasta, ktoremu [...] wystaje.wioska to jest u was dlatego ze zyjesz pewnie w kilkut a moze kilkunastotysiecznej ,,wiosce" i myslisz jaki to ze mnie pan z miasta.buahaaahaaa.jak taki cwany jestes to powiedz mi dlaczego jasło gra tylko w 6 lidze skoro umiejetnosci są tak nieziemskie?zapewno pomyslą wszyscy ze jestem z n.zmigrodu ale tak nie jest tylko jak patrze na niektore komentarze to szlak człowieka trafia.!
Odpowiedz
0
@ player
dnia 13.12.2009, 21:56 · Zgłoś
Zasady gry w futsal mówią o tym, że nie może być między dwoma zawodnikami żadnego kontaktu. Nie mogą mieć miejsca takie sytuacje, że obrońca siada na plecach zawodnikowi atakującemu a sędziowie na to nic. Dopóki się to nie zmieni to liga halowa nie ma najmniejszego sensu. Jeżeli to ma być gra na zasadach ogólnie stosowanych na boiskach trawiastych to proponuje żeby ligę zorganizować na takich właśnie boiskach. To moja taka dygresja jako obserwatora tych zmagań. Panowie sędziowie zmieńcie sposób sędziowania bo ci ludzie mają grać w futsal a nie odpychać się kopać i przewracać o wślizgach nie wspominając!!!
Odpowiedz
0
@ sprawiedliwie
dnia 13.12.2009, 14:04 · Zgłoś
mecz Guardi-Żmigród powinien sie skonczyc obustronnym walkowerem i tyle.
Odpowiedz
0
@ Jaco
dnia 13.12.2009, 14:03 · Zgłoś
Mahlikos wreszcie dał rybkę...:)no dostał też jedną ale to się nie liczy hehe... A chłopaki ze Żmigrodu niech sobie dadzą spokój bo ambicja to nie wszystko. To nie liga o złote [...] żeby grać jak na wiosce... kilka wykluczeń i inne sędziowanie i nie byłoby takiego obciachu
Odpowiedz
0
@ do aaaaaaaaaaaaaaa
dnia 13.12.2009, 12:27 · Zgłoś
a czemu masz orzeszka zamiast mózgu ??
Odpowiedz
0
@ do lolka
dnia 13.12.2009, 12:20 · Zgłoś
zbierz ekipe i wyjdz na parkiet z ekipa Mickiewicza... ;]
Odpowiedz
0
@ AA
dnia 13.12.2009, 10:59 · Zgłoś
nie zapominajcei ze Guardi to 3 druzyna z poprzedniego sezonu, wiec nie jest to jakas niespodzianka ze zmigrod sei z nimi meczyl
Odpowiedz
0
@ Rusiś
dnia 13.12.2009, 10:32 · Zgłoś
Jazda Skensy! kiki dziqsy
Odpowiedz
0
@ Fred
dnia 13.12.2009, 09:25 · Zgłoś
Ej skąd jest ta ferajna artura [...]
Czy gra tam ktos z Szajnochy???:P
Odpowiedz
0
@ do lol
dnia 12.12.2009, 21:47 · Zgłoś
wyjdz i zagraj lepiej zawodniku z trybun...
Odpowiedz
0
@ mesia
dnia 12.12.2009, 19:13 · Zgłoś
Oooooo jest i Kania;)) Pozdrówki:)
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 12.12.2009, 16:53 · Zgłoś
to mickiewicza to sie do niczego nie nadaje ;D
Odpowiedz
1
@ aaaaaaaaaaaaaaa
dnia 12.12.2009, 16:02 · Zgłoś
czemu nic kibolu nie piszesz o swoim zmigrodzie co nie mogli sie opanowac jak remisowali z pzed odtatnia druzyna hahhah ?????? moim zdaniem walkower do guardi
Odpowiedz
1
@ f
dnia 12.12.2009, 15:34 · Zgłoś
ja bym zostawił wynik 2:2 i po sprawie ...
Odpowiedz
1
@ peris
dnia 12.12.2009, 15:15 · Zgłoś
haha a ty dostales od ferajny :D
Odpowiedz
1
@ zainteresowany
dnia 12.12.2009, 14:29 · Zgłoś
a czemu mecz Guardi – Wisłoka Nowy Żmigród został nie dokończony???
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 12.12.2009, 14:17 · Zgłoś
i znów ferajna dostała w [...] hahahhahaa
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 12.12.2009, 14:17 · Zgłoś
heh brawo
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.