Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Liga Osiedlowa rozstrzygnięta!

21

Ze względu na niesprzyjającą pogodę rozgrywki przeniesiono na halę MOSiR, zaś część atrakcji – na późniejszy termin.

<Zapraszamy do fotorelacji>

Program II Olimpiady Osiedlowej, oprócz trzeciej i ostatniej kolejki futsalowej Ligi Osiedlowej, obejmował wręczenie nagród w całym turnieju, wręczenie nagród w rozegranym wcześniej turnieju siatkówki plażowej, pokaz ratownictwa medycznego oraz biegi przełajowe.

- Pogoda nam nie dopisała, w związku z czym biegi przełajowe zostały przeniesione na 18. września - zaznaczał Artur Ogonek. Koordynator programu. - Trzeba powiedzieć, że tego turnieju by nie było gdyby nie jedna osoba: zawsze otwarta na pomysły Pani burmistrz.- dodawał Artur Ogonek.

- Chcę, aby sport nas łączył – i to jest przewodnia myśl tego programu. Wiem ze młodzi chłopcy mają bardzo dużo energii a ja chciała bym bardzo, aby mogli ją wykorzystywać właśnie w działalności sportowej. - mówiła Maria Kurowska.

Program „Trener Osiedlowy” realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Bogusław Czeluśniak, wiceprzewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, dziękował organizatorom za przeprowadzenie udanych zawodów.

Wyniki turnieju siatkówki plażowej:

W kategorii szkół podstawowych:

Dziewczęta:

I – os. Kopernika
II – os. Mickiewicza

Chłopcy:

I – os. Mickiewicza
II – os. Kopernika
III – od Gamrat

W kategorii szkół gimnazjalnych:

Dziewczęta:

I – os. Śródmieście 2
II – os. Śródmieście 1
III – os. Rafineria
IV – os. Mickiewicza 2
V – os. Mickiewicza 1

Chłopcy:

I – os. Mickiewicza 
II – os. Śródmieście
III – os. Rafineria

W kategorii szkół średnich:

I – os. Gamrat
II – os. Mickiewicza

Wyróżnienia:

Najlepszy zawodnik:

Szkoły średnie – Tomasz Byczek
Szkoły gimnazjalne – Dominik Źrebiec
Szkoły podstawowe – Daniel Bednarz

Najlepsza zawodniczka:

Szkoły gimnazjalne – Beata Wojdyła
Szkoły podstawowe – Kalina Paściak

Wyniku Ligi Osiedlowej

W kategorii szkół podstawowych:

I – os. Mickiewicza
II – os. Gamrat
III – os. Kopernika
IV – os. Rafineria
V – os. Śródmieście

W kategorii szkół gimnazjalnych:

I – os. Mickiewicza
II – os. Rafineria
III – os. Śródmieście
IV – os. Gamrat
V – os. Kopernika

Wyróżnienia:

Najlepsi bramkarze: Tomasz Kwiatkowski (szkoły podstawowe), Arkadiusz Mocek (gimnazja)
Król strzelców: Tomasz Przewoźnik (szkoły podstawowe), Kamil Źrebiec (gimnazja)
Najlepszy zawodnik: Łukasz Opałka (szkoły podstawowe), Kamil Bąk (gimnazja)

ks

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Komer
dnia 06.01.2011, 11:41 · Zgłoś
Lamy ;d
Odpowiedz
0
@ Mockiewicz
dnia 16.09.2010, 13:53 · Zgłoś
a ja powiem Tak ... Nie mieliśmy całego składu jakby był szopka szymek i gruby to rafineria by nic nie zagrała w tym meczu Mickiewicz - Rafineria było wyrównane Spotkanie ;). dziekuje ;]
Odpowiedz
0
@ jawa
dnia 16.09.2010, 10:09 · Zgłoś
a ja powiedzialbym ze Rafineria zagrala lepiej i w gimnazjum i w podstawowce niz mickiewicz!!!
Odpowiedz
0
@ Nie Wazne ..
dnia 15.09.2010, 12:27 · Zgłoś
Jazda Byla tyle powiem mickiewicza gralo dobrze zasluzyli na 1 miejsce !
Odpowiedz
0
@ T/-\ /\/\ | L
dnia 13.09.2010, 12:24 · Zgłoś
arson widac bardzo [...] wbij na warzyce
Odpowiedz
0
@ halo
dnia 13.09.2010, 12:06 · Zgłoś
to super ze się coś dzieje
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 12.09.2010, 23:40 · Zgłoś
Trzeba powiedzieć, że tego turnieju by nie było gdyby nie jedna osoba: zawsze otwarta na pomysły Pani burmistrz.- dodawał Artur Ogonek.
Otwarta na pomysły?-A tak pomysły to ma różne.
Oj Artur Artur [...]
Odpowiedz
0
@ df
dnia 12.09.2010, 21:59 · Zgłoś
mickiewicz !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ do ' d '
dnia 12.09.2010, 21:33 · Zgłoś
wez ogarnij pewnie nie grales a oceniasz ? ; /
Odpowiedz
0
@ lucky
dnia 12.09.2010, 21:22 · Zgłoś
zwyciestwo mickiewicza mozna okreslic jednym slowem: fartownie...
Odpowiedz
0
@ Ninkaa
dnia 12.09.2010, 21:19 · Zgłoś
o moj braciszek:*
Odpowiedz
0
@ :D:D
dnia 12.09.2010, 20:41 · Zgłoś
Gdzie są wywiadu itd ?
Odpowiedz
0
@ cb
dnia 12.09.2010, 20:23 · Zgłoś
ale żeś żyra wyszedł!!!! żal:):):(!~!
Odpowiedz
0
@ Podpowiedź i pozdro
dnia 12.09.2010, 20:15 · Zgłoś
Tak to zredagowaliście, że B. Czeluśniak (ten z mikrofonem)wydaje się być A. Ogonkiem.
Odpowiedz
0
@ aaaaa
dnia 12.09.2010, 19:03 · Zgłoś
Mickiewicza !!! :)
Odpowiedz
0
@ rafka
dnia 12.09.2010, 18:38 · Zgłoś
a mickiewicz najlepszy.. remis byl i wygrali bo mieli o 2 bramki mniej stracone ...
Odpowiedz
0
@ swgr
dnia 12.09.2010, 17:02 · Zgłoś
bonciu spox minka.....
Odpowiedz
0
@ d
dnia 12.09.2010, 15:39 · Zgłoś
arson bo sie spocisz
Odpowiedz
0
@ bramkarz
dnia 12.09.2010, 14:43 · Zgłoś
byłem tam i widziałe
ale co to była za kamera ??
gdzie benzdie reportarz??
Odpowiedz
0
@ ; D
dnia 12.09.2010, 14:06 · Zgłoś
arson i bonciu XD
Odpowiedz
0
@ :D:D
dnia 12.09.2010, 13:24 · Zgłoś
Mickiewicz Najlepszy ;] :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.