Liga Osiedlowa ruszyła
W Gimnazjum nr 2 w Jaśle rozpoczęły się rozgrywki piłkarskiej Ligi Osiedlowej, stanowiącej część programu “Trener Osiedlowy”.
Pierwszą kolejkę rozegrano w sali gimnastycznej, ze względu na opady deszczu. Piłkarze grają w dwóch grupach wiekowych 1997 i młodsi oraz 1994 - 1996. W lidze rywalizują osiedla Gamrat, Mickiewicza, Kopernika, Śródmieście i Rafineria. 
Na otwarciu ligi obecna była Burmistrz Miasta Jasła Maria Kurowska.
- Bardzo cenię sportowców, między innymi za ich zdolność do poświęceń. Ilekroć miałam okazję współpracować ze sportowcami, byłam z niej bardzo zadowolona - mówiła burmistrz. 


Finał Ligi Osiedlowej odbędzie się we wrześniu, podczas "II Olimpiady Osiedlowej", która w tym roku zostanie zorganizowana na obiektach MOSiR w Jaśle.
(ks)

