Strona główna

"Lotnicy" za mocni dla jasielskiego MKS-u

2
Napisany dnia: 12.05.2019, 07:31 , Tagi: Brak

Siatkarze MKS-u "MOSiR" Jasło musieli uznać wyższość gospodarzy turnieju w drugim turniejowym starciu o awans do II ligi. MMKS Lotnik Łęczyca pokonał jasielską drużynę 3:0.

"Lotnicy" zgodnie z przewidywaniami pewnie zmierzają po awans. Gospodarze turnieju finałowego w walce o prawo do gry w wyższej klasie rozgrywkowej odnieśli dwa zwycięstwa, dzięki czemu z czterema punktami przewodzą turniejowemu zestawieniu. 

We wczorajszym spotkaniu w pokonanym polu zostawili jasielską drużynę. Mecz zakończył się rezultatem 3:0, choć siatkarze MKS-u w pierwszej i trzeciej partii stawili gospodarzom poważny opór przegrywając do 25 i 26. 

O losach awansu jasielskiej drużyny zadecydują wyniki niedzielnych spotkań. Już o godz. 11:00 na parkiet wybiegną siatkarze MKS-u "MOSiR" Jasło i Bestios Białystok. Turniej zakończy starcie pomiędzy jego gospodarzami a drużyną UKS Wicher Kobyłka.  

Aby być absolutnie pewnym awansu do II ligi jaślanie muszą wygrać dzisiejsze spotkanie. Wówczas, nie będą już musieli oglądać się na wynik meczu pomiędzy MMKS Lotnik Łęczyca a ekipą z Kobyłki. Nie bez znaczenia, przy takim układzie spotkań, może okazać się fakt, iż "Lotnicy" już wczoraj mogli cieszyć się z awansu. 

Przypominamy, że transmisję z meczu drużyny MKS "MOSiR" Jasło prowadzić będzie na żywo, za pośrednictwem oficjalnego profilu facebook'owego jasielki klub >> https://www.facebook.com/MKS-MOSiR-Jas%C5%82o-1257694884296444/

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ stasienek
dnia 12.05.2019, 10:22
Ocena
komentarza:
2
trudno ale dziś damy radę!
@ ufo
dnia 12.05.2019, 13:05
Ocena
komentarza:
2
Niestety z Bestios Białystok 1:3.
Wszystko zależy od meczu MMKS Lotnik Łęczyca a UKS Wicher Kobyłka.
Każda wygrana Łęczycy to nasz awans.
Każda wygrana zespołu Kobyłek to ich awans.
MMKS Lotnik Łęczyca i Bestios Białystok mają już awans zapewniony
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Drzewa pod topór. Mieszkańcy pytają - dlaczego?

  Niedaleko Jasła w lesie w Gorajowicach od marca trwa pozyskiwanie drewna przez Nadleśnictwo Kołaczyce. Jaślanie na widok wielu ściętych drzew znajdujących się w tym rejonie obawiają się, że trwa wycinka na masową skalę. – W tym miejscu trwają planowe prace związane z gospodarką leśną – wyjaśnia Przemysław Telep z Nadleśnictwa Kołaczyce.

 • Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u

  Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105