Strona główna

"Lotnicy" za mocni dla jasielskiego MKS-u

2
Napisany dnia: 12.05.2019, 07:31 , Tagi: Brak

Siatkarze MKS-u "MOSiR" Jasło musieli uznać wyższość gospodarzy turnieju w drugim turniejowym starciu o awans do II ligi. MMKS Lotnik Łęczyca pokonał jasielską drużynę 3:0.

"Lotnicy" zgodnie z przewidywaniami pewnie zmierzają po awans. Gospodarze turnieju finałowego w walce o prawo do gry w wyższej klasie rozgrywkowej odnieśli dwa zwycięstwa, dzięki czemu z czterema punktami przewodzą turniejowemu zestawieniu. 

We wczorajszym spotkaniu w pokonanym polu zostawili jasielską drużynę. Mecz zakończył się rezultatem 3:0, choć siatkarze MKS-u w pierwszej i trzeciej partii stawili gospodarzom poważny opór przegrywając do 25 i 26. 

O losach awansu jasielskiej drużyny zadecydują wyniki niedzielnych spotkań. Już o godz. 11:00 na parkiet wybiegną siatkarze MKS-u "MOSiR" Jasło i Bestios Białystok. Turniej zakończy starcie pomiędzy jego gospodarzami a drużyną UKS Wicher Kobyłka.  

Aby być absolutnie pewnym awansu do II ligi jaślanie muszą wygrać dzisiejsze spotkanie. Wówczas, nie będą już musieli oglądać się na wynik meczu pomiędzy MMKS Lotnik Łęczyca a ekipą z Kobyłki. Nie bez znaczenia, przy takim układzie spotkań, może okazać się fakt, iż "Lotnicy" już wczoraj mogli cieszyć się z awansu. 

Przypominamy, że transmisję z meczu drużyny MKS "MOSiR" Jasło prowadzić będzie na żywo, za pośrednictwem oficjalnego profilu facebook'owego jasielki klub >> https://www.facebook.com/MKS-MOSiR-Jas%C5%82o-1257694884296444/

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ stasienek
dnia 12.05.2019, 10:22
Ocena
komentarza:
2
trudno ale dziś damy radę!
@ ufo
dnia 12.05.2019, 13:05
Ocena
komentarza:
2
Niestety z Bestios Białystok 1:3.
Wszystko zależy od meczu MMKS Lotnik Łęczyca a UKS Wicher Kobyłka.
Każda wygrana Łęczycy to nasz awans.
Każda wygrana zespołu Kobyłek to ich awans.
MMKS Lotnik Łęczyca i Bestios Białystok mają już awans zapewniony
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Ropa i Wisłoka przekroczyły stany ostrzegawcze

   

  Prognozy synoptyków okazały się trafione. Spodziewany wzrost poziomu wody w rzekach przekroczył stany ostrzegawcze na Ropie i Wisłoce. AKTUALNE STANY.

 • Lokalne podtopienia w powiecie jasielskim

   

  Od rana w powiecie jasielskim występują intensywne opady deszczu. W wielu miejscach wody opadowe spowodowały lokalne podtopienia. Ulica Sobniowska zamieniła się w rzekę.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105