Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Łukasz Konopacki w młodzieżowej kadrze Polski

17

Zawodnik Rugby Klub Jasło Łukasz Konopacki otrzymał powołanie do młodzieżowej kadry Polski na zgrupowanie w Krakowie oraz pokazowy mecz poprzedzający mecz seniorskiej reprezentacji.

W sobotę 16.04.2011 o godz. 14:00, a więc niedługo przed meczem Polska - Holandia, na Błoniach planowany jest sparing z pierwszą drużyną Juvenii Kraków. W treningach młodzieżówki przewidywany jest udział przebywającego w Polsce, byłego trenera reprezentacji Francji - Jeana-Claude Skreli.

Pełna lista powołanych:

Formacja młyna - Kędra Krzysztof (Lublin), Wydrzyński Kamil (Sochaczew), Pepliński Kamil (RC Ruda Śląska, Budowlani Łódź), Pszyk Krzysztof (Łódź, Kraków), Wojnowski Tomasz (Bytom), Frątczak Patryk (Bytom), Chmielewski Michał (Bytom), Pietrkiewicz Michał, Wiktorowski Daniel, Kubicki Przemysław (Łódź), Poniatowski Paweł (Skra Warszawa), Perzak Karol (Bytom), Skowron Kamil (Częstochowa), Kantor Sławomir (Nowy Sącz), Muszyński Grzegorz (Siedlce)

Formacja ataku - Stelmach Jakub (Lublin), Pietrzyk Konrad (Sochaczew), Wieczorkiewicz Piotr (Kraków), Żygłowicz Michał (Nowy Sącz), Rokosz Radosław (Częstochowa), Marcinek Wojciech (Kraków), Podgórski Tomasz (Nowy Sącz), Remiszewski Mateusz(Bytom), Greinert Marcin (Ruda Śląska), Gromala Kamil (Nowy Sącz), Skałecki Piotr (Lublin), Konopacki Łukasz (Jasło), Masalski Krzysztof (Częstochowa), Kołodziej Patryk (Ruda Śląska).
 
Spotkanie ma na celu konsultacje oraz możliwość oceny zawodników, którzy w przyszłości będą stanowić o sile reprezentacji. Dla jasielskiego rugby to wielkie wyróżnienie a zarazem promocja tego sportu w naszym mieście. Łukaszowi serdecznie gratulujemy!
 
Sebastian Osuch
Prezes Stowarzyszenia Miłośników Rugby Jasło


Napisany dnia: 12.04.2011, 23:40
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Małgoś
dnia 13.04.2011, 01:08
Ocena
komentarza:
2
Gratulacje:*
@ :D
dnia 13.04.2011, 10:24
Ocena
komentarza:
1
Brawo ! :)
@ roman
dnia 13.04.2011, 10:59
Ocena
komentarza:
2
elegancko. Jasełko !
@ kuba
dnia 13.04.2011, 12:38
Ocena
komentarza:
1
Gratulacje! Rośnie nam kolejna gwiazda Rugby w Jaśle.
@ gibon
dnia 13.04.2011, 17:11
Ocena
komentarza:
2
to byly jakies wczesniej?
@ Seba
dnia 13.04.2011, 23:46
Ocena
komentarza:
0
Patrząc przez pryzmat polskiego rugby to kilka zawodników z jasielskim rodowodem by się znalazło godnych miana wyróżniających się
@ S
dnia 13.04.2011, 12:56
Ocena
komentarza:
0
Brawo:D
@ Seba
dnia 13.04.2011, 14:39
Ocena
komentarza:
0
Wydaje mi się że największy wpływ miała tu postać prezesa i trenera, który na pewno dla Łukasza jest inspiracją :)
@ Dziadzio_D
dnia 14.04.2011, 08:09
Ocena
komentarza:
0
hehe:) nie inaczej ;)
@ dsadsa
dnia 13.04.2011, 16:50
Ocena
komentarza:
0
brawo buldzio
@ Krasińskiego [...]
dnia 13.04.2011, 16:53
Ocena
komentarza:
1
Brawo !!! Bardzo dobrze moze wreszcie ktos zobaczy ze trzeba młodym z Jasełka pomagac , bo w piłce lipa a Rugby moze byc sposobem na zycie juz mamy paru kolegów grajacych w świecie z duma opowiadajacych ze są z JASŁA

Pozdrawiam i do zobaczenia w Krakowie
@ oBYWATELKA
dnia 13.04.2011, 18:02
Ocena
komentarza:
1
Nie znam go, ale życzę mu wielu sukcesów i wielu meczy których rozegra.Może chociaż w Rugby nasi odniosą sukcesy bo w p.nożnej to sukcesów nie będzie. Sukces reprezentacji to sukces dla wszystkich znajomych i partnerów z którymi Łukasz wciąż współpracuje.I takich zawodników potrzebujemy.
@ potyr13
dnia 13.04.2011, 22:46
Ocena
komentarza:
0
BULDZIO TAK TRZYMAJ :) JASŁO GÓRĄ!! RJK!!!
@ Kica
dnia 14.04.2011, 08:30
Ocena
komentarza:
0
Extra Buldzio!! Powodzenia!! :)
@ Pucek
dnia 14.04.2011, 20:09
Ocena
komentarza:
0
brawo brawo Buldzio
@ qba
dnia 14.04.2011, 22:17
Ocena
komentarza:
0
Powodzenia buldzio !!! xxx
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "Martwa dziecka nie urodzę", "moje ciało mój wybór" – protest jaślan przeciwko zakazowi aborcji

  W sobotę wieczorem tłumy ludzi wyszły na ulice Jasła protestując przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że przerwanie ciąży ze względu na nieodwracalne wady płodu lub nieuleczalną chorobę zagrażającą jego życiu jest niekonstytucyjne. Dzisiaj ponownie wyrażą swój sprzeciw..

 • Wstrzymano przyjęcia planowe na wszystkie oddziały jasielskiego szpitala

  Wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na wszystkie oddziały jasielskiego szpitala aż do odwołania. Oddziały geriatryczny i diabetologiczny zostały tymczasowo przekształcone dla pacjentów zakażonych koronawirusem.

 • Zakochaj się w.... Jaśle. W niedzielę o 8.30 w TVP1

  Tomasz Bednarek z programu Zakochaj się w Polsce nie tak dawno opowiadał o pobycie w Lublinie, Warszawskiej Woli i Sochaczewie. W nowym odcinku programu przedstawione zostanie Jasło. Program będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę na kanale TVP1.

 • Kolejki do punktu drive-thru

  Od tygodnia do punktu mobilnego drive-thru przy jasielskim szpitalu ustawia się długi sznur samochodów. - W piątek o 11.30 byłem pięćdziesiąty, a za mną było jeszcze piętnaście samochodów – mówi nam mieszkaniec Jasła. Dzisiaj kolejka do punktu pobrań sięgała aż do wjazdu na teren szpitala. Niektórzy zmuszeni byli czekać na drodze krajowej nr 28.

 • Szkoła Podstawowa nr 12 ma supernowoczesną pracownię językową

   

  Nowoczesne technologie doskonale służą nauczaniu. Nic więc dziwnego, że w szkołach pojawia się coraz więcej pracowni naszpikowanych nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu dzieci i młodzież mogą uczyć się w najlepszych możliwych warunkach. Taką pracownią, będącą główną nagrodą ostatniej edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM od niedawna może pochwalić się SP nr 12. Dzisiaj została ona oficjalnie zaprezentowana.

 • Na czym polegają badania psychologiczne kierowców i operatorów?

   

  Badania psychologiczne kierowców i operatorów pozwalają na określenie sprawności psychomotorycznej, a także analizę procesów poznawczych. Badania psychotechniczne są wykonywane zarówno z zakresu medycyny pracy, jak i psychologii transportu.

 • Odszedł na wieczny spoczynek. Wójt Jan Czubik zmagał się z chorobą nowotworową

  Jan Czubik, wójt gminy Tarnowiec odszedł w wieku 72 lat. O 2 w nocy zmarł po ciężkiej chorobie. Gminą zarządzał od 6 lat. W najbliższą niedzielę odbędzie się jego ostatnie pożegnanie.

 • Malutki Kacperek potrzebuje pomocy. Zmaga się z wadą serca i rozszczepem podniebienia

  Kacperek przebył już dwie operacje, ale to nie koniec jego wizyt w szpitalu. Jego leczenie oraz rehabilitacja są bardzo kosztowne i przewyższają możliwości finansowe rodziny zastępczej, w której wychowuje się dziecko...

 • Zespół podjął decyzję o niedopuszczeniu trzech projektów do głosowania. Będą odwołania?

  Do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. zgłoszonych zostało osiem projektów. Wszystkie zostały poddane ocenie merytorycznej. Zespół oceniający uznał, że trzy z nich nie mogą zostać dopuszczone do głosowania...

 • Weź udział w konkursie! Wygraj bilety na „Wielkie monologi w wykonaniu Jerzego Treli” WYNIKI!

   

  Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników teatru. Do wygrania są 4 bilety na „Wielkie monologi” w wykonaniu Jerzego Treli, które na deskach sceny JDK będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 • Upewnij się, że twoje auto jest sprawne. Sprawdzisz to w SKP „Łączność”

   

  Egzamin ze sprawności samochodu to nie tylko formalna konieczność, potwierdzana adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Od tego, czy nasz pojazd jest sprawny technicznie zależy życie nasze oraz pozostałych użytkowników dróg. Dlatego też badanie stanu technicznego auta należy powierzyć doświadczonym diagnostom, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105