Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Mali naukowcy balują w GEN-ie

2

Ferie zimowe w Generatorze Nauki GEN powoli dobiegają końca. Na zakończenie dwutygodniowego maratonu nauki i zabawy, naszym najmłodszym gościom zafundowaliśmy solidną porcję tanecznej rozrywki. W piątek (9 lutego br.) zaprosiliśmy dzieci na „Bal małego naukowca”. Nie zabrakło świetnej zabawy, konkursu z nagrodami, bitwy na konfetti, brokatowych tatuaży oraz słodkiego poczęstunku.

„Bal małego naukowca” był przysłowiową wisienką na torcie przygotowanym specjalnie z myślą o najmłodszych miłośnikach nauki, którzy tegoroczne ferie postanowili spędzić z GEN-em. Dzieci z pewnością na długo zapamiętają ten fantastyczny wieczór. Małych naukowców, do wspólnej zabawy zaprosili animatorzy z Ziqua Fun.

 

Zabawom taneczno-ruchowym towarzyszyło malowanie brokatowych tatuaży. Każdy uczestnik imprezy otrzymał pamiątkowy certyfikat „uzyskania niepowtarzalnych umiejętności tanecznych”. W przerwach pomiędzy grami i zabawami na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Generator Nauki GEN w Jaśle

Napisany dnia: 12.02.2024, 08:46

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
4
@ Zabawa
dnia 12.02.2024, 21:40 · Zgłoś
Zabawa w naukę w wykonaniu najmłodszych jest inaczej odbierana niż zabawa w zarządzanie miastem czy powiatem. Ta druga znacznie więcej kosztuje podatnika.
Odpowiedz
3
@ Mały samorządowiec
dnia 12.02.2024, 17:52 · Zgłoś
Należało przy okazji, jednym kosztem, zorganizować bal małego samorządowca
z udziałem włodarzy miasta i powiatu.
Osiągnięcia, a raczej ich brak podobne - za to szkody dużo większe.
W pierwszej parze oczywiście włodarz miasta i powiatu, a następnie podwładni
wg rangi i znaczenia.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657