Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Maraton Czarnych na koniec sezonu

8

 Prawdziwy maraton przeżywają piłkarze Czarnych w końcówce rundy jesiennej. W sobotę kolejne spotkanie ligowe, do Jasła w ramach XIII serii gier przyjeżdża ostatnia drużyna IV ligi podkarpackiej Sokół Nisko.

Dorobek punktowy naszych rywali jest mizerny, w 12 rozegranych spotkaniach zgromadzili ich tylko 4. Nieznacznie lepiej Sokół radzi sobie w meczach wyjazdowych, gdzie o zwycięstwo gospodarzom nie jest wcale łatwo. Świadczy o tym również historia ostatnich trzech pojedynków, kiedy to dwukrotnie obie ekipy notowały remis (2002/03 - 1:1, 2003/04 - 1:0, 2005/06 - 0:0). Mimo, że Czarnych czeka trudny mecz, nikt nie zakłada innego scenariusza jak komplet punktów dla jaślan, tym bardziej, że trzy ostatnie występy pod wodzą trenera Daniły kończyły się zwycięstwami. Początek spotkania o godzinie 14.

Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Dla kibiców relację Live z tego spotkania przeprowadzi portal internetowy jaslo4u.pl.

Przypuszczalny skład: Borkowski - Krajewski, Chrząszcz (K), Bernacki, Kosiba, Dubiel, Żuławski, Dziobek, Dedo, Kasprzyk, Stachaczyński.

Czarni Jasło 

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Do tego wyżej.
dnia 18.10.2008, 12:38 · Zgłoś
Zejdż na ziemie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ MARATON TO ROZGRYWAJA W PREMIERSHIP
dnia 17.10.2008, 22:41 · Zgłoś
do 40 MECZY NA SEZON! PLUS PUCHARY ICHAMPIONS LEAGUE..nie robcie jaj
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 21:57 · Zgłoś
Chciałeś powiedziedź bez kiboli !
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 16:12 · Zgłoś
I znów bez kibiców!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 15:51 · Zgłoś
Dziobek Strzeli Bramke!!!
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 15:26 · Zgłoś
Tylko zwycięstwo !
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 14:55 · Zgłoś
Trzymamy kciuki i pod bramę przyjdziemy.
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 14:27 · Zgłoś
3 pkt !!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.