Strona główna

Marcin Węgrzyn prezesem Czarnych

7
Napisany dnia: 27.06.2006, 22:51 , Tagi: Brak
W dniu dzisiejszym na obiektach hali MOSiR w Jaśle odbyło się Walne Nadzwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie członków klubu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dotychczasowy Zarząd działający w okrojonym skladzie z pozostającym vacatem na stanowisku prezesa podał się do dymisji.
W wyniku przeprowadzonych wyborów wyłoniono nowy 8 osobowy skład Zarządu klubu. Prezesem klubu został Marcin Węgrzyn, wiceprezesem d/s sportowych -Jan Zawiliński, wiceprezesem d/s finansowych - Krzysztof Paryś, wiceprezesem d/s reklamowo-marketingowych - Marcin Mazur, sekretarzem klubu - Marek Machowski. Pozostali członkowie Zarządu to: Iwona Hawliczek, Józef Rydarowicz i Marcin Zarudzki.
Dokonano również wyboru nowego składu Komisji Rewizyjnej: Edward Nazgowicz - przewodniczączy oraz Janusz Mitoraj i Tadeusz Kutyna - członkowie Komisji.


źródło: czarnijaslo.rjs.pl
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ :)
dnia 28.06.2006, 11:36
Ocena
komentarza:
0
III liga na 100 lecie !
@ wuju
dnia 29.06.2006, 11:27
Ocena
komentarza:
0
dobrze by bylo!
@ JKSiak
dnia 30.06.2006, 09:20
Ocena
komentarza:
0
Majster chcesz w pysk ?
@ riko
dnia 30.06.2006, 14:34
Ocena
komentarza:
0
nic się dalej nie zmieni
@ Borys
dnia 01.07.2006, 14:10
Ocena
komentarza:
0
Znowu WEgrzyn....ale przynajmniej nie Bartosz:lol:
@ HAKER
dnia 03.07.2006, 15:29
Ocena
komentarza:
0
BEDZIE HUJNIA Z TEGO:smilewinkgrin::smilewinkgrin:
@ FRANZ
dnia 03.07.2006, 15:35
Ocena
komentarza:
0
ALE STARY WEGRZYN BEDZIE I TAK RZADZIL
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u

  Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105