Marek Machowski po raz kolejny w TVN
16
Sekretarz klubu Czarnych Jasło Marek Machowski po raz kolejny zagości w serialu stacji TVN. W czerwcu wystąpił w serialu W-11 grając rolę pierwszoplanową, teraz wystąpi w serialu "Detektywi". Odcinek z jego udziałem zobaczyć można w poniedziałek 21.09. o godz 18:25.

Marek Machowski - Do serialu dostałem się dzięki castingowi który był jeszcze w Jaśle za pośrednictwem TVJ. Następnie casting finałowy w Krakowie i tak dostałem propozycję kilku ról w odcinkach W-11 czy Detektywi. Zawsze filmowanie mnie pociągało. Jeszcze na początku roku 2000 wspólnie z byłym właścicielem Telewizji Kablowej TVK p. Bogdanem Olszewskim doskonaliłem techniki filmowania dla potrzeb naszej telewizji regionalnej. Moją pasją był niewątpliwie sport. Dzięki swoim umiejętnością mogłem przeżyć wspaniałą przygodę na planie filmowym. Zobaczyłem pracę operatorów kamer, dźwiękowców jak i samych aktorów. Przed pierwszym występem miałem tremę lecz kolejne odcinki dały mi pewien komfort psychiczny. Nie boję się kamer przez kilka lat prowadziłem wiadomości sportowe dla TVK, jak i ostatnio dla TVJ. Polecam wszystkim jest to wspaniała przygoda.
mch

Marek Machowski - Do serialu dostałem się dzięki castingowi który był jeszcze w Jaśle za pośrednictwem TVJ. Następnie casting finałowy w Krakowie i tak dostałem propozycję kilku ról w odcinkach W-11 czy Detektywi. Zawsze filmowanie mnie pociągało. Jeszcze na początku roku 2000 wspólnie z byłym właścicielem Telewizji Kablowej TVK p. Bogdanem Olszewskim doskonaliłem techniki filmowania dla potrzeb naszej telewizji regionalnej. Moją pasją był niewątpliwie sport. Dzięki swoim umiejętnością mogłem przeżyć wspaniałą przygodę na planie filmowym. Zobaczyłem pracę operatorów kamer, dźwiękowców jak i samych aktorów. Przed pierwszym występem miałem tremę lecz kolejne odcinki dały mi pewien komfort psychiczny. Nie boję się kamer przez kilka lat prowadziłem wiadomości sportowe dla TVK, jak i ostatnio dla TVJ. Polecam wszystkim jest to wspaniała przygoda.
mch
