Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mecz charytatywny na rzecz Tomasza Dziobka w niedzielę na Śniadeckich 15

28

Zarząd Klubu JKS Czarni 1910 Jasło zaprasza wszystkich jasielskich kibiców na charytatywny mecz piłkarski na rzecz zawodnika Tomasza Dziobka, który poważnie ucierpiał w nieszczęśliwym wypadku. Charytatywny mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 października 2013 r., o godzinie 11 na stadionie głównym przy ulicy Śniadeckich 15 w Jaśle.

Dochody z biletów oraz aukcji okolicznościowych zostaną przekazane na rzecz Tomka Dziobka, który został poszkodowany w wypadku.  Za jego gry w Czarnych udało się po 17 latach awansować do III ligi.

W niedzielne przedpołudnie rozegrany zostanie trójmecz pomiędzy obecnym składem Czarnych Jasło, drużyną OKS Sobniów a zespołem, który w sezonie 2011/2012 wywalczył wraz z 30-letnim piłkarzem awans do III ligi lubelsko-podkarpackiej. Swoją obecność w tej charytatywnej imprezie zapowiedzieli między innymi: Dawid Cempa, Dariusz Brągiel, Waldemar Złotek, Sławomir Kwiek, Dariusz Bernacki oraz Konrad Kukowski.

Tomasz Dziobek jest wychowankiem klubu Nafta Jasło. W swojej karierze piłkarskiej występował w takich drużynach jak: Cracovia Kraków, Igloopol Dębica, Galicja Cisna, Stal Sanok czy Rzemieślnik Pilzno. Biało-czarne barwy reprezentował przez blisko osiem sezonów piłkarskich: w latach 2001 – 2003 oraz 2008 – 2013. Obecnie jest zawodnikiem drużyny Orzeł Bieździedza.

Czarni Jasło/red

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
7
@ SĄSIEDZI
dnia 15.10.2013, 18:54 · Zgłoś
pozdrowienia z bednarskiej. wracaj szybko do zdrowia!!!
Odpowiedz
6
@ Maciek
dnia 15.10.2013, 11:55 · Zgłoś
Na itvpoludnie też jest już relacja
Odpowiedz
4
@ wiesiek
dnia 15.10.2013, 10:50 · Zgłoś
A gdzie byli wegrzyny?
Odpowiedz
6
@ minton
dnia 15.10.2013, 10:04 · Zgłoś
Mecz odbył się 13.10.13!Dzisiaj jest 15.10.13 a na portalu ''ani słychu,ani dychu'' zero relacji.Redaktorzy leniuszkują.Dobrze że są inni:[...] i [...].Dziobo zdrowiej!!!Pozdro!!!
Odpowiedz
3
@ kibic orla biezdziedza
dnia 14.10.2013, 21:20 · Zgłoś
milo czytac takie komentarze a przede wszystkim z Przelomu besko czyWisloki Zmigrod Ale jestesmy z toba szybkiego powrotu do zdrowia zyczymy
Odpowiedz
3
@ parafianin
dnia 14.10.2013, 16:10 · Zgłoś
jakie były przyczynny ?? a tomek jako były uczen i wychowanek trzymaj się,jestesmy z toba !! zyczymy powrotu do zdrowia ..
Odpowiedz
11
@ Paul
dnia 13.10.2013, 10:26 · Zgłoś
Cieszę się, że nie ma żadnego niemiłego komentarza. Rzadko się to zdarza. Dziobo widzę Cię szybko zdrowego!!!
Odpowiedz
6
@ as
dnia 12.10.2013, 20:04 · Zgłoś
jutro na mecz!!!
Odpowiedz
7
@ J.
dnia 12.10.2013, 18:56 · Zgłoś
Tomek Dziobek to jest ikona naszego Klubu. Nikt nigdy na Tomka złego słowa nie powiedział. Wielki zawodnik. Ambicior, człowiek z charakterem.
Odpowiedz
5
@ Adi
dnia 12.10.2013, 13:38 · Zgłoś
Wracaj tomek do zdrowia byles moim najlepszym nauczycielem i sie spoko w pilke z Toba kopalo :) pozdro
Odpowiedz
6
@ wisłoka nowy żmigród
dnia 11.10.2013, 22:49 · Zgłoś
życzymy szybkiego powrotu do zdrowia
Odpowiedz
6
@ Przełom Besko
dnia 11.10.2013, 11:21 · Zgłoś
zawodnicy, kibice i działacze życzą szybkiego powrotu do zdrowia
Odpowiedz
6
@ ah2
dnia 11.10.2013, 09:12 · Zgłoś
Tomek !! wracaj szybko do zdrowia
Odpowiedz
19
@ tropiciel
dnia 10.10.2013, 23:16 · Zgłoś
Za komuny wszyscy pilkarze pracowali w GAMRACIE i godnie reprezentowali klub i Miasto Jasło! A teraz jakiś prywaciaż kupił GAMRAT, i na dzień przed objęciem funkcji prezesa, umowy sponsorowania klubów jasielskich zostały rozwiązane!!!
Odpowiedz
-5
@ ok
dnia 13.10.2013, 16:26 · Zgłoś
Mogłeś ty kupić Gamrat i wtedy sponsorowałbyś Czarnych zapewniając im grę w III lidze i utrzymywał płynność finansową.
Odpowiedz
8
@ Pozdrowienia dla Tomka .
dnia 10.10.2013, 20:44 · Zgłoś
Trzymaj sie , i szybkiego powrotu do zdrowia..
Odpowiedz
18
@ aras
dnia 10.10.2013, 18:42 · Zgłoś
jednak są na tym świecie dobrzy ludzie ! szwagier wracaj do zdrowia!!! :)
Odpowiedz
3
@ o co chodzi?
dnia 10.10.2013, 18:13 · Zgłoś
Wie ktoś może jaka była przyczyna, że nie przedłużono Tomkowi - w szkole gdzie dotychczas uczył umowy o pracę?
Odpowiedz
2
@ ggg
dnia 10.10.2013, 20:14 · Zgłoś
Brak miejsc pracy na POlskim rynku :/ Coraz mniej dzieci i kogoś musieli zwolnić.
Odpowiedz
9
@ dragoness
dnia 11.10.2013, 07:08 · Zgłoś
Polityka edukacyjna starostwa, czyli ograniczanie liczby klas pomimo wystarczającego naboru.
Odpowiedz
13
@ elf
dnia 11.10.2013, 08:57 · Zgłoś
.. oraz zwiększanie liczby uczniów w klasach, w niektóych jest nawet 40 osób
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 10.10.2013, 17:33 · Zgłoś
Patrzcie ten za Dziobkiem po lewej stronie wygląda jak Messi:D
Odpowiedz
-2
@ dr no
dnia 10.10.2013, 17:29 · Zgłoś
wypadek przy pracy...
Odpowiedz
7
@ ggg
dnia 10.10.2013, 17:06 · Zgłoś
Trzymaj się Dziobo ! Jesteśmy z Tobą
Odpowiedz
1
@ leos
dnia 10.10.2013, 15:54 · Zgłoś
a co sie stalo Tomkowi ? wie ktos ?
Odpowiedz
1
@ rr
dnia 10.10.2013, 17:07 · Zgłoś
też właśnie nie wiem, ale widać uznali za stosowne nie podawać szczegółów.
Odpowiedz
-1
@ Stefan
dnia 10.10.2013, 18:42 · Zgłoś
W pracy spadł z rusztowania i się podobno mocno połamał...
Odpowiedz
19
@ mily
dnia 10.10.2013, 13:57 · Zgłoś
A moze jakis numer konta dla wszystkich którzy z dala od Jasła chcieliby sie dołączyć ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.