Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mecz: Rzemieślnik Pilzno - Czarni Jasło, bez kibiców gości

20

10 maja o godzinie 16 odbędzie się mecz o mistrzostwo IV Yes Sport Ligi Podkarpackiej między klubami Rzemieślnik Pilzno - Czarni Jasło. Decyzją Zarządu LKS „Rzemieślnik-Taurus" w Pilźnie na obiekt stadionu wpuszczeni będą tylko mieszkańcy miasta oraz gminy Pilzno.

Czym podyktowana jest taka decyzja? Powodem są względy bezpieczeństwa.

Na terenie stadionu w Pilźnie trwają prace przy wycince drzew.

red.

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Jarek
dnia 24.06.2015, 15:21 · Zgłoś
Gratulacje dla trenera R.Skuby za osiągnięty wynik z drużyną juniorów młodszych.Przy pomocy rodziców,sponsora trener pokazał swoją wysoką klasę.Odsunął od spraw drużyny zarząd i to dalo super efekt sportowy.Najlepsi zawodnicy dostają propozycje przejścia do drużyn z Rzeszowa,Mielca i Krosna.Z tych propozycji najbardziej cieszy się zarząd "Czarnych" bo być może nie będzie miał kto grać w nadchodzącym sezonie i nie trzeba będzie wystawiać drużyny.Głupota zarządu zbiera co raz większe żniwo.Jak długo?
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 10.05.2015, 17:58 · Zgłoś
3
@ zdzisek
dnia 09.05.2015, 15:06 · Zgłoś
w pilznie zmadrzeli ...kolej na innych...ale juz w okregowce...
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 07.05.2015, 06:39 · Zgłoś
Kłamstwo i tyle, a w niedziele będą w kościele grzecznie ze złożonymi rączkami udawać prawych tego świata heheh.
Odpowiedz
-2
@ jasielski drwal
dnia 06.05.2015, 22:28 · Zgłoś
no jakby tak kibice czarnych dostali te piły albo nie daj Boże siekiery co tam mają w ręce to byłaby kolejna część filmu piła mechaniczna:D
Odpowiedz
-3
@ Pilzner
dnia 06.05.2015, 20:27 · Zgłoś
To żaden fake, wycinają drzewa i ogólnie prace mające na celu poszerzenie boiska mają miejsce.
Odpowiedz
1
@ cab
dnia 07.05.2015, 06:40 · Zgłoś
To jak wycinają drzewa to w ogóle mecz tam nie powinien się odbyć ze względów bezpieczeństwa.
Odpowiedz
1
@ Pilzner
dnia 07.05.2015, 10:55 · Zgłoś
A czy ja powiedziałem że się zgadzam z tym że Was nie wpuszczą? Oczywiście że nie, to tylko kiepska wymówka... PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
Odpowiedz
2
@ cbgfhnytg
dnia 06.05.2015, 19:20 · Zgłoś
glosowac na Kukiza
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 13.05.2015, 11:52 · Zgłoś
A po co - ten mierny refrenista nic soba nie reprezentuje !!!
Odpowiedz
6
@ ACAB
dnia 06.05.2015, 18:30 · Zgłoś
Nie bądź bardziej PRYMITYWNY jak jesteś !

A i jeszcze jedno KAŻDY przed wyjazdem idzie głosować ! ! !
Odpowiedz
0
@ Low Quality
dnia 06.05.2015, 18:33 · Zgłoś
Jeszcze napisz na kogo, żeby Ci koledzy byków nie strzelili i nie zagłosowali wbrew dyscyplinie klubowej.
Odpowiedz
-1
@ Low Quality
dnia 08.05.2015, 14:50 · Zgłoś
Dobrze. Ok.
Odpowiedz
19
@ ACAB
dnia 06.05.2015, 18:16 · Zgłoś
Jutro się tam przejadę zobaczyć jak to intensywnie wycinają drzewa !
Z tego co pamiętam na stadionie nie ma żadnych drzew oprócz jednego, które stoi koło sektora gości ! ! !

KŁAMSTWO< KŁAMSTWO i jeszcze raz KŁAMSTWO ! ! !
Odpowiedz
-4
@ Low Quality
dnia 06.05.2015, 18:27 · Zgłoś
Chcą wam dokuczyć...
Jedź!!! Ani się nie zastanawiaj!!!
Odpowiedz
14
@ ACAB
dnia 06.05.2015, 18:10 · Zgłoś
-9
@ Low Quality
dnia 06.05.2015, 18:17 · Zgłoś
Można się z wami zabrać? Niby się odgrażacie, że zza klawiatury każdy mądry więc chciałbym się wam zaśmiać osobiście prosto w twarz.
Czy gardzicie takimi, którzy mają pracę, samochód i dbają o higienę osobistą ciała i ducha?
Odpowiedz
7
@ ACAB
dnia 06.05.2015, 18:18 · Zgłoś
Jasne wpadaj !
Chętnie ktoś Ci wytłumaczy parę rzeczy !
Odpowiedz
-1
@ Low Quality
dnia 06.05.2015, 18:32 · Zgłoś
Dobrze BACO.
Jak Cię rozpoznam?
Masz jakieś znaki szczególne?
Znamię, tatuaż, braki w uzębieniu, [...] na smyczy?
Odpowiedz
-16
@ Low Quality
dnia 06.05.2015, 18:08 · Zgłoś
Niby Rzemieślnik Taurus a jednak [...] z Jasła nie chcą wpuścić...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.