Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mecz z Czuwajem odwołany

11

Zaplanowany na dzisiaj ligowy mecz z Czuwajem Przemyśl został odwołany. Sędziowie zawodów po dokładnych oględzinach stanu murawy boiska przy Śniadeckich 15 oraz po konsultacji z obserwatorem meczu uznali, że boisko w takim stanie (stojące kałuże wody) nie nadaje się do rozegrania zawodów. Nowy termin spotkania zostanie ustalony przez PZPN Rzeszów.


Czarni Jasło 

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Kibicka:)
dnia 14.10.2008, 20:25 · Zgłoś
W moim sercu tylko Jasielski JKS:* <33
Odpowiedz
0
@ do turbo
dnia 05.10.2008, 20:51 · Zgłoś
weź kolo i ****** się w czoło :lol:

a i pozdrawiam cie kompleksie hehe
Odpowiedz
0
@ <kas>
dnia 05.10.2008, 11:23 · Zgłoś
mam nadzieję że boisko bedzie ok jak czarni II jasło beda grali z Sobniów Jasło
Odpowiedz
0
@ Bojkot PZPN - ostatniej komunistycznej m
dnia 05.10.2008, 09:39 · Zgłoś
(oprocz PIS oczywiscie..) ktora zniszczyla polska pilke i kompromituje nas za swoje nierobstwo, zlodziejstwo, lapowkarstwo, kumoterstwo i brak jakiejkolwiek inicjatywy w zwiazku z CHULIGANSTWEM na stadionach! :mad:
Odpowiedz
0
@ Turbo
dnia 05.10.2008, 07:44 · Zgłoś
N to internet hools z forum kibice.net . On nawet nie rozmie komunikatów o karach . Nic dziwnego skoro wszyscy wiedzą że on podstawówke zaocznie kończył . :lol:
Odpowiedz
0
@ CooNN
dnia 05.10.2008, 00:23 · Zgłoś
panie Wojnar to jest ten mecz czy go nieMa i czy w kibicami czy bez :@
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 04.10.2008, 19:53 · Zgłoś
Mam nadzieję że kara się skończy i będe mógł spokojnie iść na mecz. W moim Sercu JKS CZARNI JASŁO :):):)
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.10.2008, 19:29 · Zgłoś
Kara nie jest terminowa, tylko jest zawieszenie na 3 mecze, takze kibice sobie i tak nie wejda ;]
Odpowiedz
0
@ d
dnia 04.10.2008, 19:06 · Zgłoś
Cracovia:)
Odpowiedz
0
@ N_
dnia 04.10.2008, 18:38 · Zgłoś
I elegancko.
Mecz odbędzie sie w innym terminie (pewnie środa).
Kara się skończy.
Ludzie będą mogli sobie oglądnąć swoją ukochaną drużynę !
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.10.2008, 18:30 · Zgłoś
boisko...haha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.