Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mecze Ligi Osiedlowej w ramach II edycji programu "Trener Osiedlowy"

12

W dniu 28  czerwca zostały rozegrane kolejne mecze  Ligi Osiedlowej w ramach II edycji programu "Trener Osiedlowy". Rozgrywki zostały przeprowadzone na boisku Orlika przy Młodzieżowym Domu Kultury.


Do rywalizacji przystąpiły wszystkie osiedla objęte programem:
- osiedle Kopernika, Mickiewicza, Śródmieście, Rafineria, Gamrat.


Wszystkie drużyny zagrały z dużym zacięciem i zaangażowaniem. Chłopcy na boisku walczyli bardzo ambitnie. Nie zabrakło dobrej gry, fajnej zabawy, a mecze prowadzone były w sportowej atmosferze, w duchu fair play.


Po dwóch kolejkach zarówno w kategorii szkoł podstawowych jak i gimnazjum prowadzi osiedle Mickiewicza.

Natomiast najlepszymi strzelcami  po dwóch kolejkach są:
Szkoła Podstawowa – Rafał Szczepanik /osiedle Mickiewicza/  - 6 bramek
Gimnazjum -  Kamil Źrebiec /osiedle Rafineria/ - 5 bramek

Finałowa kolejka Ligi Osiedlowej zostanie rozegrana podczas ,,II Olimpiady Osiedlowej”, która w tym roku odbędzie się na obiektach MOSiR przy ulicy Sikorskiego.

Zapraszam do obejrzenia wyników z II kolejki Ligi Osiedlowej oraz galerii zdjęć.


Artur Ogonek

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Nie wazne
dnia 01.09.2010, 03:35 · Zgłoś
Ta Co moze zrobic jedno osiedle rafinerii jak mickiewicza jak przegra to i tak bedzie mialo 1 miejsce .. A moge sie zalozyc ze Komer , Buchala ,Uram ,Fryszkowski i Kwiatkowski beda walczyc .. a wiec pozdro ..
Odpowiedz
0
@ Derek
dnia 15.07.2010, 10:23 · Zgłoś
Czardasz podaj numer albo coś
Odpowiedz
0
@ shift
dnia 07.07.2010, 11:24 · Zgłoś
0
@ GAMRATUS
dnia 07.07.2010, 11:14 · Zgłoś
galeria jest na stronie miasta jaslo,trzeba wejsc w zakladke trener osiedlowy i w galerie.
Sa tam zdjecia z pierwszej i drugiej kolejki.
Forza GAMRAT!!!
Odpowiedz
0
@ Kwiatu
dnia 07.07.2010, 09:29 · Zgłoś
uuu ależż galeria :D
Odpowiedz
0
@ goń sie [...] ;O
dnia 07.07.2010, 02:01 · Zgłoś
a czy wielki trener p. będzie trenował swoje persy? buahahaha
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 06.07.2010, 19:45 · Zgłoś
gratulacjee ..
a kiedy bede zawody dla dziewczyn?
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 06.07.2010, 15:22 · Zgłoś
oo śruba strzelec wyborowy :D
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 06.07.2010, 14:03 · Zgłoś
czemu dla dziewczyn nic nie zrobicie to nie sprawiedliwe chłopcy juz mieli 2 razy zawody a dziewczyny nic:(:(
to nie wiem po co wy to robicie



jak dziewczyny tez chca miec zawody
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 06.07.2010, 09:52 · Zgłoś
Dobra cieszcie sie bo Mickiewicz prowadzi tylko ze rafineria ma 2 mecze ;]
Odpowiedz
0
@ T.D
dnia 06.07.2010, 08:33 · Zgłoś
Brawo Dla PANA OGONKA;].... najlepszy nauczyciel wuefu..... :] Gdy byl w ZSN3.... Pozdrawiam;]
Odpowiedz
0
@ CZARDASZ
dnia 05.07.2010, 23:49 · Zgłoś
Proszę o jakiś kontakt ,mieszkam w okolicy i mogę jakiś mały sponsoring dla KOPERNIKA zapodać [...]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.