Mecze Ligi Osiedlowej w ramach II edycji programu "Trener Osiedlowy"
W dniu 28 czerwca zostały rozegrane kolejne mecze Ligi Osiedlowej w ramach II edycji programu "Trener Osiedlowy". Rozgrywki zostały przeprowadzone na boisku Orlika przy Młodzieżowym Domu Kultury.
Do rywalizacji przystąpiły wszystkie osiedla objęte programem:
- osiedle Kopernika, Mickiewicza, Śródmieście, Rafineria, Gamrat.
Wszystkie drużyny zagrały z dużym zacięciem i zaangażowaniem. Chłopcy na boisku walczyli bardzo ambitnie. Nie zabrakło dobrej gry, fajnej zabawy, a mecze prowadzone były w sportowej atmosferze, w duchu fair play.
Po dwóch kolejkach zarówno w kategorii szkoł podstawowych jak i gimnazjum prowadzi osiedle Mickiewicza.
Natomiast najlepszymi strzelcami po dwóch kolejkach są:
Szkoła Podstawowa – Rafał Szczepanik /osiedle Mickiewicza/ - 6 bramek
Gimnazjum - Kamil Źrebiec /osiedle Rafineria/ - 5 bramek


Finałowa kolejka Ligi Osiedlowej zostanie rozegrana podczas ,,II Olimpiady Osiedlowej”, która w tym roku odbędzie się na obiektach MOSiR przy ulicy Sikorskiego.
Zapraszam do obejrzenia wyników z II kolejki Ligi Osiedlowej oraz galerii zdjęć.
Artur Ogonek
