Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Medale zawodniczek ASW JUDO JASŁO na Mistrzostwach Polski młodziczek

7

Ogromnym sukcesem zakończył się udział podopiecznych trenera Przemysława Czarneckiego w Mistrzostwach Polski młodziczek.

 

 

Najważniejsza impreza sportowa w tej kategorii wiekowej w naszym kraju rozegrana została w dniach 20-21.04.2013 w Bochni. W zawodach udział wzięły najlepsze zawodniczki z Polski a poziom zawodów był bardzo wysoki.

Mistrzynią Polski w kategorii wagowej do 40 kg została Joanna Nocula! Asia udowodniła, że jest najlepszą zawodniczką w swojej kategorii w Polsce. Tytuł Mistrzyni Polski to kolejny medal w dorobku młodej zawodniczki na arenie krajowej i międzynarodowej.

Dodatkowo tytuł v-ce Mistrzyni Polski wywalczyła Katarzyna Kolbusz w kategorii wagowej do 36 kg. Kasia uległa jedynie w walce o złoty medal swojej rywalce z Włocławka, dla Kasi był to życiowy sukces ponieważ po raz pierwszy mogła uczestniczyć w Mistrzostwach Polski.

Swój życiowy sukces na imprezie takiej rangi odniosła również Paulina Górniak, która wywalczyła brązowy medal. Paulina przebrnęła walki eliminacyjne i w półfinale spotkała się z zawodniczą z Poznania. Niestety jeden punkt zdecydował, że nasza zawodniczka zamiast o złoty medal musiała walczyć o brązowy. Pechowa porażka w tej walce zmotywowała Paulinę, która w walce o brązowy medal nie dała już najmniejszych szans swojej rywalce i stanęła na najniższym stopniu podium.

Oprócz dziewczyn, które wywalczyły medale blisko podium uplasowały się inne nasze reprezentantki. Gabriela Proksa sklasyfikowana została na V miejscu w kategorii wagowej do 70 kg, a Klaudia Przewoźnik oraz Oliwia Brągiel na VII pozycjach w swoich kategoriach wagowych.

Bardzo dobry występ jaślanek przyczynił się do wywalczenia przez klub UKS ASW-JUDO JASŁO III miejsca w klasyfikacji punktowej Mistrzostw Polski. W całej historii tej dyscypliny w naszym mieście był to pierwszy taki sukces.

Gratulujemy judoczkom oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomagali naszym zawodnikom w przygotowaniach do tej ważnej imprezy sportowej.

UKS ASW-JUDO JASŁO

WWW.judo-jaslo.pl

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ gratulacja dla Joasi
dnia 26.04.2013, 06:30 · Zgłoś
joasiu gratulujemy z całego serca , byłaś i jetseś najlepsza co udowadniasz na każdych zawodach. jesteś wspaniała przy tym skromna i cicha jak mało kto, jesteś chwałą i zachwytem dla tego miasta, dziękujemy za każdy poświęcony sportowi czas i twoje osiągnięcia. jestem dumna, że moja córka ma tak wspaniałą koleżankę w szkole.
gratulujemy rodzicom córki, tak zdolnej, pracowitej i utytułowanej, tej dziewczynie chce się coś dobrego w życiu zrobić i osiągnąć więc wspierajcie ją rodzice w sporcie bo ma wielki talet! gratulujemy raz jeszcze asiu!!!
Odpowiedz
3
@ żal.pl
dnia 25.04.2013, 19:18 · Zgłoś
http://www.judorzeszow.eu/aktualnosci.html

aż cztery walki = Mistrzostwa Polski = jestem pod wrażeniem
Odpowiedz
1
@ nn
dnia 25.04.2013, 20:59 · Zgłoś
Oj zawistni ludzie, to jest system rozgrywania zawodów, w piłce nożnej podczas np. Mistrzostw Europy też nie gra się ze wszystkimi,masz losowanie, grupę i walczysz o ćwierćfinał, półfinał i finał (około 6 meczyi z finałem), w innych dyscypliach też jest podobnie, więc nie wiem do czego twój komentarz. Ja też jestem pod wrażeniem twojej wypowiedzi, pochwal się swoimi sukcesami a nie po raz kolejny tylko zawiść i zazdrość. Ja osobiście gratuję klubowi osiągnięć i trzymam kciuki za następne, a "fachowcami" klawiaturowymi się nie przejmujemy!!! Ludzie z całej Polski nam gratulują, a jaślanie nic tylko krytyka i zazdrość.
Odpowiedz
1
@ żal to Ciebie ... zazdrośniku !
dnia 25.04.2013, 21:21 · Zgłoś
A ile by Cię zadowoliło ... 10 , 20 walk ???
W kat. wag. 48 kg. było 30 najlepszych zawodniczek z Polski i dziewczyna z Jasła zdobyła brąz , wiesz ile by chciało być na jej miejscu ??? Znasz zasady zawodów judo ? Mozesz przegrać pierwszą walke i pożegnać się z zawodami , nie masz drugiej szansy...no chyba , ze za rok... Żeby mieć medal musisz wygrywać wszystkie walki , a na mistrzostwach nie ma już przypadkowych osób , tam są najlepsi z najlepszych i takie są nasze młode JAŚLANKI !!!

Dlatego dziewczyny ogromne gratulacje !!!
Widać , że kochacie to co robicie i dlatego macie takie piękne sukcesy i wyniki !
Życzę Wam wytrwałości i kolejnych złotych medali !!!
POWODZENIA !!!
Odpowiedz
-1
@ DO ŻAL-U
dnia 26.04.2013, 06:32 · Zgłoś
szkoda enterów do komentowania głupka i [...] [...]ku
Odpowiedz
-6
@ www
dnia 25.04.2013, 17:53 · Zgłoś
i znowu judo. ble.
Odpowiedz
0
@ po co czytasz ?
dnia 25.04.2013, 20:50 · Zgłoś
W tytule widać o czym artykuł , po co w ogóle otwierasz i czytasz , jak Cie nie interesuje judo , poczytaj o siatkówce lub tenisie stołowym .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.