Medale zawodników ASW JUDO JASŁO na Pucharze Polski
W Bytomiu rozegrany został Puchar Polski Juniorów i Juniorek młodszych w Judo. Udział w nim wzięła dwójka reprezentantów klubu ASW JUDO JASŁO.

Gabriela Kwaśny rywalizująca w kategorii wagowej do 57 kilogramów wywalczyła brązowy medal.

Brązowy medal zdobył również Patryk Zawadzki, który walczył w kategorii wagowej do 46 kilogramów.

Oboje zdobywając medale równocześnie zapewnili sobie udział w najważniejszej imprezie sportowej dla tej grupy wiekowej w naszym kraju czyli Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, które są Mistrzostwami Polski.
www.judo-jaslo.pl
