Medale zawodników ASW JUDO JASŁO na Turnieju w Krakowie
Po raz drugi udział w turnieju organizowanym przez klub Wisła Kraków był pierwszym startem wychowanków naszego klubu w nowym roku.


Po okresie przygotowawczym pierwszy sprawdzian wypadł obiecująco a nasi juniorzy młodsi i młodzicy pokazali się na tym turnieju z jak najlepszej strony zdobywając 6 medali.

Nasz klub reprezentowali:
Joanna Nocula – złoto (52kg)
Natalia Nocula – srebro (40kg)
Paulina Górniak – srebro (57kg)
Oliwia Brągiel – srebro (44kg)
Dominika Mirek – brąz (48kg)
Konrad Zawadzki – brąz (38kg)

Igor Kamiński niestety odpadł podczas walk eliminacyjnych.
Gratulacje dla zawodników i życzymy powodzenia na kolejnych turniejach.
ASW JUDO JASŁO
