Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mela Cup 2008

42
W dniu 28 grudnia br w halki jasielskiego MOSiR-u rozegrano VII Halowy Turniej Piłki Nożnej MELA CUP 2008. Organizatorami tej cyklicznej imprezy byli kol. Andrzej Mika fanatyk piłki nożnej, wieloletni reprezentant Dębowczanki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.




Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej, umożliwienie miłośnikom tej dyscypliny podjęcia rywalizacji w warunkach halowych. W turnieju wzięło udział 14 drużyn z różnych środowisk od drużyn podwórkowych, zakładowych  po reprezentacje lokalnych lig piłkarskich. klubowych chociaż chętnych do udziału było znacznie więcej.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia sie. następująco:

1.Dream Team
2.Karczma u Edwarda II
3.Karczma u Edwarda I
4.Amarena
5.Arbiter Team
6.Raf- Bud
7.Osiedle Gamrat
8.Nowy Żmigród
9.Guardi
10.Jasiołka Szebnie
11.Szkodniki
12.Aigel
13.Lauterbach
14.Pędzące Kombinerki

W prowadzonych klasyfikacjach indywidualnych zwyciężyli:


1. Najlepszy zawodnik- Łukasz Kalityński
2. Najlepszy Bramkarz -Wiktor Cyran
3. Najstarszy zawodnik - Daniel Aleksander









Wszyscy uczestnicy częściowo zaspokoili głód piłki nożnej z z zadowoleniem zakończyli udział w turnieju, a kolejną szansę w rywalizacji na parkiecie jasielskiej hali MOSiR mają w dniach 3 i 4 stycznia 2009 roku w  Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR Jasło.


Roman Stygar
Reklama

Komentarze: 42

Dodaj komentarz Widok:
0
@ anonim
dnia 16.01.2009, 12:50 · Zgłoś
żal mi was
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 07.01.2009, 20:31 · Zgłoś
tym razem ja zostałem "skrzywdzony"...rybka jak zły dotyk...boli przez całe życie:P:P
Odpowiedz
0
@ Ponti
dnia 07.01.2009, 20:22 · Zgłoś
Psyyyyy;;;;Oleeeeeeee ale najlepsza rybke dostal Santos od Ryska w meczu Karczma2-Guardi
Odpowiedz
0
@ mathias
dnia 07.01.2009, 15:44 · Zgłoś
hehe caly czas pamieta :D
Odpowiedz
0
@ licznik rybek :))
dnia 07.01.2009, 14:56 · Zgłoś
jak by siegnac pamiecia to kilka rybek a juz na pewno jedna Karczma dala Skensa na poprzedniej lidze halowej;);), Mathias by pewnie przypomnial jak to bylo hehehe
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 07.01.2009, 14:14 · Zgłoś
hehehe , do dzis sie niesie na hali olleee:D:D:D
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 07.01.2009, 13:31 · Zgłoś
Więcej Turniejów!!! Czekamy Na Rewanż Karczmo!! i jeszcze jedno Mahlik COoo?? Oleeee heheh w tym przypadku 1-0 Dla Skensów hihi.Pzdr Dla Szkodników i Karczmy!!! piona warjatyB)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 06.01.2009, 19:20 · Zgłoś
taaaa...ogarnij się ...
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 06.01.2009, 17:17 · Zgłoś
a ja napisze inaczej- gwiazdy sa na niebie a w barcelonie czy milanie to sa "prze ch u je" a ten caly cholewiak to poza mocnym strzalem z lewej nogi to az tak wiele nie pokazal:| . Ktos wczesniej napisal ze jako jedyny wyrwal sie z jasla i tu mozna pogratulowac ale nie robcie z niego az takiej "gwiazdy" bo w jasle bylo wielu chlopakow ktorzy majac tyle lat co on prezentowali sie o wiele lepiej:) a to ze sie nie wyrwali to juz inna sprawa
Odpowiedz
0
@ ><><><
dnia 06.01.2009, 15:46 · Zgłoś
no ta gwiazdy sa w barcelonie milanie itp. ale z osob ktore graly na turnieju to tylko on moglby tak zostac nazwany.
Odpowiedz
0
@ koles
dnia 06.01.2009, 14:42 · Zgłoś
do "do kibic"
faktycznie nie ma co mowic co by bylo gdyby, ale od razu mowic ze slabsi i bramek nie strzelali;/;/ jak by nie bylo zwyciesce turnieju (Dream Team przyp. red.:)ograli i jedyny przegrany mecz w turnieju chyba z Raf- Bud wczesnbiej w grupie gladko wygrali 3:0 (inna sprawa ze zawsze mecze z grupy liczyly sie pozniej gdy trafialy na sibie w "kolejnej" grupie) ale to juz nie wazne, w piatek znow rusza liga sokoła:D:D
Odpowiedz
0
@ do xxxx
dnia 06.01.2009, 14:23 · Zgłoś
czyli twoim zdaniem powinni stac i sie usmiechac jak szkodniki i skensy kopia ich po nogach i jeszcze na koniec im podziekowac. A to ze sie mozna "pobawic" pilka na hali bylo widac np w meczu Karczma- Gamrat. byly i bramki i rybki:):)
Odpowiedz
0
@ do anty gwiazda
dnia 06.01.2009, 14:19 · Zgłoś
człowieku gwiazdy to sa w barcelonie, milanie itp, a nie w polsce tym bardziej jakis cholewiak, prosze cie;/;/
Odpowiedz
0
@ Crap your dick
dnia 06.01.2009, 12:52 · Zgłoś
Mea Kulpa - proboszcz ze Święcan. Ludzie głodują, a tutaj są bezczeszczone środki finansowe na jakieś głupoty sportowe. Woła to o POMSTĘ!
Odpowiedz
0
@ anty gwiazda
dnia 06.01.2009, 12:51 · Zgłoś
jakie gwiazdy????gwiazdą można nazwać jedynego zawodnika tego turnieju bo szczerze mówiąc tylko on zasłużył na takie miano bo się jako jedyny wyrwał z Jasła. M.Cholewiak
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 06.01.2009, 12:37 · Zgłoś
no fakt fajny futbol ale czy sie tak bawia?jakos tego nie bylo widac w meczach ze szkodnikami i seknsami to raczej zabawa nie byla powiedzialbym ze panika.
Odpowiedz
0
@ do kibic
dnia 06.01.2009, 12:35 · Zgłoś
jakby np w zmigrodzie gral ktos lepszy to oni by wygrali a nie ze Grabolus jakby byl to by karczma wygrala. byla slabsza i tyle nikt im nie bronil strzelac!!pozdro
Odpowiedz
0
@ ponti
dnia 06.01.2009, 10:04 · Zgłoś
nastepnym razem my wygramy a najlepszym bramkarzem bedzie heheeh wiadomo:D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 06.01.2009, 09:56 · Zgłoś
Karczma u Edwarda najlepsza graja swietna pilke i dobrze sie bawia skensy fajny zespol ale za duzo gwiazd ale szacunek dla kazdej druzyny wiecej takich imprez.ps jak by na Mela Cup w karczmie bronil Grabolus a nie Ponti to by wygrali Turniej Pozdro
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.01.2009, 22:26 · Zgłoś
Nowa tablica na MOSiRze.Super.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.01.2009, 22:24 · Zgłoś
To będzie okazja 14.02. na Turnieju Walentynkowym.
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 05.01.2009, 21:53 · Zgłoś
Skens-ju ken dens:) ... 1 bramką ... następnym razem się zrewanżujemy:)pzdr...
Odpowiedz
0
@ SkenS Reprezentant
dnia 05.01.2009, 16:55 · Zgłoś
no moze i ze skansenu :)ale za to jakiego :D
Odpowiedz
0
@ typ
dnia 05.01.2009, 14:37 · Zgłoś
kto to jest skensy??? co to sa moze goscie ze skansenu jakiegos:D:D
Odpowiedz
0
@ SkenS
dnia 05.01.2009, 12:16 · Zgłoś
Tylko SkenSy!!B)
Odpowiedz
0
@ amarena
dnia 04.01.2009, 18:14 · Zgłoś
amarena the best :D:D::D
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 04.01.2009, 11:05 · Zgłoś
ty durczok to przyjdz dzis na hale to zobaczysz nawet kilku lepszych bramkarzy od tego twojego cyrana B)B)
Odpowiedz
0
@ durczok
dnia 03.01.2009, 11:37 · Zgłoś
cyran jest najl;epszym bramkarzem w jasle!!!!!! po prostu jest de best
Odpowiedz
0
@ typer
dnia 03.01.2009, 08:57 · Zgłoś
brawo dla druzyn aigiel i szebni za podejcie rywalizacji do konca haha smieszne druzynki
Odpowiedz
0
@ Mela xD!
dnia 02.01.2009, 22:54 · Zgłoś
hahaha a dlaczego MELA? :)
moje przezwisko służy :DB)B)B)
Odpowiedz
0
@ Mela xD!
dnia 02.01.2009, 22:32 · Zgłoś
hahaha a dlaczego MELA? :)
moje przezwisko służy :DB)B)B)
Odpowiedz
0
@ Mela xD!
dnia 02.01.2009, 22:26 · Zgłoś
hahaha a dlaczego MELA? :)
moje przezwisko służy :DB)B)B)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 02.01.2009, 18:05 · Zgłoś
no... a zaraz później dawał po 5 rybek:)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 02.01.2009, 18:00 · Zgłoś
no... a zaraz później dawał po 5 rybek:)
Odpowiedz
0
@ Drapi
dnia 02.01.2009, 16:22 · Zgłoś
Grał, grał. Przed każdym mczem stali w rzędzie jak na apelu:D
Odpowiedz
0
@ polo
dnia 02.01.2009, 14:16 · Zgłoś
zakład karny grał?? że takie stroje :D:D
Odpowiedz
0
@ do :)
dnia 02.01.2009, 14:08 · Zgłoś
to ty chyba byles na innym turnieju;pp
Odpowiedz
0
@ Drapi
dnia 02.01.2009, 14:01 · Zgłoś
Dobry turniej i co roku wyższy poziom. Panowie z drużyny Żmigrodu pewno ten turniej zapamiętają...:) ooollleeeeee!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 02.01.2009, 13:37 · Zgłoś
RAF-BUD powinien miec 2 miejsce ;) Turniej oszukany :D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 02.01.2009, 13:33 · Zgłoś
Karczma u Edwarda- ooollllleeeeeeeeeee
Odpowiedz
0
@ JACA
dnia 02.01.2009, 13:24 · Zgłoś
OOOoooooLLLLLllllllEEEEEeeeeee!!!!!
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 02.01.2009, 12:59 · Zgłoś
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.