Mela Cup 2008
42
W dniu 28 grudnia br w halki jasielskiego MOSiR-u rozegrano VII Halowy Turniej Piłki Nożnej MELA CUP 2008. Organizatorami tej cyklicznej imprezy byli kol. Andrzej Mika fanatyk piłki nożnej, wieloletni reprezentant Dębowczanki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.


Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej, umożliwienie miłośnikom tej dyscypliny podjęcia rywalizacji w warunkach halowych. W turnieju wzięło udział 14 drużyn z różnych środowisk od drużyn podwórkowych, zakładowych po reprezentacje lokalnych lig piłkarskich. klubowych chociaż chętnych do udziału było znacznie więcej.
W prowadzonych klasyfikacjach indywidualnych zwyciężyli:
1. Najlepszy zawodnik- Łukasz Kalityński
2. Najlepszy Bramkarz -Wiktor Cyran
3. Najstarszy zawodnik - Daniel Aleksander




Wszyscy uczestnicy częściowo zaspokoili głód piłki nożnej z z zadowoleniem zakończyli udział w turnieju, a kolejną szansę w rywalizacji na parkiecie jasielskiej hali MOSiR mają w dniach 3 i 4 stycznia 2009 roku w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR Jasło.
Roman Stygar


Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej, umożliwienie miłośnikom tej dyscypliny podjęcia rywalizacji w warunkach halowych. W turnieju wzięło udział 14 drużyn z różnych środowisk od drużyn podwórkowych, zakładowych po reprezentacje lokalnych lig piłkarskich. klubowych chociaż chętnych do udziału było znacznie więcej.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia sie. następująco:
1.Dream Team
2.Karczma u Edwarda II
3.Karczma u Edwarda I
4.Amarena
5.Arbiter Team
6.Raf- Bud
7.Osiedle Gamrat
8.Nowy Żmigród
9.Guardi
10.Jasiołka Szebnie
11.Szkodniki
12.Aigel
13.Lauterbach
14.Pędzące Kombinerki
1.Dream Team
2.Karczma u Edwarda II
3.Karczma u Edwarda I
4.Amarena
5.Arbiter Team
6.Raf- Bud
7.Osiedle Gamrat
8.Nowy Żmigród
9.Guardi
10.Jasiołka Szebnie
11.Szkodniki
12.Aigel
13.Lauterbach
14.Pędzące Kombinerki
W prowadzonych klasyfikacjach indywidualnych zwyciężyli:
1. Najlepszy zawodnik- Łukasz Kalityński
2. Najlepszy Bramkarz -Wiktor Cyran
3. Najstarszy zawodnik - Daniel Aleksander




Wszyscy uczestnicy częściowo zaspokoili głód piłki nożnej z z zadowoleniem zakończyli udział w turnieju, a kolejną szansę w rywalizacji na parkiecie jasielskiej hali MOSiR mają w dniach 3 i 4 stycznia 2009 roku w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR Jasło.
Roman Stygar
