Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mela cup 2010

12
W  sobotę 2 stycznia br. w hali jasielskiego MOSiR-u rozegrano VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Mela Cup. Inicjatorem tego cyklicznego turnieju był Andrzej Mika - Mela, znany i lubiany w jasielskim środowisku sportowym sympatyk piłki nożnej aktywnie uprawiający tę dyscyplinę do tej pory. Pomimo dojrzałego wieku /właśnie obchodził 50 urodziny/ potrafi grać w piłkę i strzelać bramki w ładnym stylu o czym przekonali uczestnicy turnieju.

Współorganizatorem turnieju był MOSiR Jasło. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych  tj. do 35 lat i od 35 do 100 lat.

Klasyfikacja końcowa przedstawia sie następująco:

I. Kategoria od 35- 100  lat

1. Sokół Jasło
2.Belfer Team Jasło
3.KS Strzyżów
4.Solidarność Gamrat Jasło
5. Mela i przyjaciele
6. Activ Live

Najlepszy zawodnik w tej kategorii - Andrzej Walczyk
Najlepszy bramkarz- Grzegorz Bober
Król strzelców- Robert Hap
Najstarszy zawodnik - Marek Lipka
 
II. Kategoria do 35 lat

1. Skensy
2. Raf Bud
3. MPM Plejada Jasło
4. Ferajna Artura S.
5. Sobniów
6. Szkodniki
7. FC Kombinerki

Król strzelców - Bartosz Żuławski
Najlepszy bramkarz- Wiktor Cyran
Najlepszy zawodnik - Mateusz Skała

Kolega Mela serdecznie dziękuje dr Janowi Zawilińskiemu, który sprawował opiekę medyczną na turnieju, Panu Edwardowi Nazgowiczowi oraz Danielowi Aleksandrowi za pomoc przy organizacji turnieju oraz MOSiR Jasło za przyjęcie rolo współorganizatora turnieju.

Korzystając z okazji serdeczne życzenia noworoczne od Meli i wszystkich uczestników turnieju.
               

Roman Stygar
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ citrina
dnia 05.01.2010, 22:44 · Zgłoś
kibicowalam activ life, no ale.. nie jest zle chlopaki, hahahhh ;d
Odpowiedz
0
@ pytanie
dnia 05.01.2010, 22:05 · Zgłoś
Wie ktoś coś może o Guardi Cup czy można się zgłaszać? ;p
Odpowiedz
0
@ znafca
dnia 05.01.2010, 20:49 · Zgłoś
na poprzedniej meli ! *********
Odpowiedz
0
@ harnas_xxx
dnia 05.01.2010, 18:53 · Zgłoś
a gdzie jest kategoria 100-150 lat????????
Odpowiedz
0
@ do Znafca
dnia 05.01.2010, 18:49 · Zgłoś
Przypomnij mi żeby kiedyś wcześniej na turnieju grała taka drużyna jak RAF-BUD ???
Odpowiedz
0
@ --->
dnia 05.01.2010, 15:50 · Zgłoś
no to żal ewidentnie hehe chyba dlatego ze ojciec tam był ;p pozdro dla skensow jukendensow :D
Odpowiedz
0
@ Znafca
dnia 05.01.2010, 12:18 · Zgłoś
RAF-BUD jak Real Madryt - same gwiazdy i znów nie wygrali !
Odpowiedz
0
@ dzik
dnia 05.01.2010, 11:58 · Zgłoś
skensy w opałach i oparach to były nie raz :P
Odpowiedz
0
@ wito
dnia 05.01.2010, 10:41 · Zgłoś
Ale jajo kto to wybral skale na najl zaw
Odpowiedz
0
@ mems
dnia 05.01.2010, 03:24 · Zgłoś
skensy emenemsy !!!! jak zwykle pierwsi !:D
Odpowiedz
0
@ DominatOr
dnia 04.01.2010, 21:03 · Zgłoś
Turniej fajny, tylko ewidentnie dla drużyn za mała hala.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 04.01.2010, 18:02 · Zgłoś
No fajny turniej skensy znowu pokazały klasę jednak były w opałach, graty rowniez dla sokoła.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.