Międzynarodowe Mikołajkowe Zawody Judo - Jasło 2010
11 grudnia 2010 roku po raz szósty w jasielskiej hali MOSi-ru odbyły się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo. Organizatorem zawodów był UKS „MOSiR” Jasło, a współorganizatorem MOSiR Jasło.
<Zapraszamy do fotorelacji>



W uroczystym wręczeniu nagród wzięli udział zaproszeni goście w osobach: Burmistrz Miasta Jasła Andrzej Czernecki, Wicekurator Oświaty w Rzeszowie Antoni Wydro, Przewodnicząca Rady Miasta Jasła Elżbieta Bernal, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Jasła Leszek Zduński oraz Radni Miasta Jasła Adam Koszelnik i Krzysztof Czeluśniak.
W zawodach wzięło udział 152 zawodników z 11 klubów Tarnowa, Krakowa, Tychowa, Jarosławia, Krosna, Bardejowa /Słowacja/, ze Lwowa /Ukraina/ oraz Jasła. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w 6 kategoriach wiekowych i 33 kategoriach wagowych.
Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Kacper Bator mający 5 lat.
<Pobierz szczegółowe wyniki>



Pomoc finansowa i rzeczową w organizacji Międzynarodowego turnieju okazali:
• Urząd Miasta Jasła
• Starostwo Powiatowe w Jaśle
• ZTS Gamrat Jasło
• Wytwórnia wody POLONEA
• MGM – Reklamy Firma Państwa Kwaśny
• Firma handlowa „DOMICELA”
• Sieć sklepów MPM
• Sklep sportowy – BOG-SPORT
• Restauracja GRUBCIO
• Bank PEKAO S.A.
• Biuro Podróży „MADART”
• PRODUCENT SŁODYCZY "GRAN - PIK
Zarząd UKS „MOSiR” Jasło i zawodnicy składają serdeczne podziękowania wszystkim którzy okazali pomoc w organizacji Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodów Judo – Jasło 2010.
M. Czarnecki
