Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetów w Jaśle

9
Niespodziewanie, w dniach 12-15.12.2008 zaproponował wspólne treningi i rozegranie mini-turnieju w Jaśle, poznany w Debreczynie zespół kadetów Tianjin Guang Xiang Volleyball Club (Chiny).

Zarząd UKS "MOSiR" Jasło wspólnie z MOSiR Jasło zorganizował w dniach 13-14.12.2008 Międzynarodowy Turniej z udziałem : Tianjin Guang Xiang VC (Chiny), SSKS “SPARTA Sambor (Ukraina), oraz UKS „MOSiR“ Jasło.

Propozycja została zaakceptowana przez zainteresowane zespoły i zespół z Chin potwierdził przyjazd w składzie: ZHANG GENG (Prezydent Klubu), ZHANG JUN DE (członek zarządu), XIE GUANG CAI (Trener koordynator), LIU HONG CHUAN (I trener), ZHU FANG ZHEN (II trener), LI WEN HONG (lekarz), oraz zawodnicy SONG ZHE ZHONG, XIN YI, WANG HUAN XIAO, ZHU TIAN RUI, HU LIAN WIE, CHEN QUAN GANG, XING JIAN, ZHANG XIN HAO, ZHANG FENG QI. Przyjazd zespołu z Ukrainy potwierdził również prezes Klubu Borys Kauszański.

Program Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetów:

13.12.2008 (sobota)


13:30 > SSKS „SPARTA” Sambor  - Tianjin Guang Xiang Volleyball Club

15:00 > UKS "MOSiR" Jasło - SSKS „SPARTA” Sambor

16:30 > Tianjin Guang Xiang Volleyball Club - UKS "MOSiR" Jasło


14.12.2008 (niedziela)


14:30 > Tianjin Guang Xiang Volleyball Club - SSKS „SPARTA” Sambor

16:00 > SSKS „SPARTA” Sambor - UKS "MOSiR" Jasło

17:30 > UKS "MOSiR" Jasło - Tianjin Guang Xiang Volleyball Club

19:00 > Zakończenie turnieju


Tianjin Guang Xiang VC (Chiny)




SSKS “SPARTA Sambor (Ukraina)



UKS „MOSiR“ Jasło na turnieju w Debreczynie.

 
Marek Bajorek<-b>
Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 13.12.2008, 18:50 · Zgłoś
pisze jak byk
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 13.12.2008, 11:28 · Zgłoś
a te zawody na mosirze ?
Odpowiedz
0
@ Anonim xD
dnia 09.12.2008, 21:29 · Zgłoś
TRójka z CHin jest najlepszy xD:)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.12.2008, 17:05 · Zgłoś
dzięki gracz ;]
Odpowiedz
0
@ do Kapi
dnia 08.12.2008, 06:53 · Zgłoś
jaki problem, zrób turniej na 10 zespołów.:D:D:D A co do reszty: "a co cie to [...] obchodzi":o:o:o
Odpowiedz
0
@ Kapi
dnia 07.12.2008, 21:22 · Zgłoś
za free pewnie szkoda że tylko 3 drużyny ;/
ciekawe czy u nas beda nie tylko z trenerem ale i z tymi wszystkimi lekarzami prezydentem klubu razem wieczorem :)
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 07.12.2008, 20:53 · Zgłoś
z tego co wiem (może źle wiem:P) ale chyba darmowe. a ten anonim to ciekawe kto xD
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 06.12.2008, 14:10 · Zgłoś
płatne?
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 05.12.2008, 21:11 · Zgłoś
co za przystojniacy beda na tym turnieju oohoohooo :p:D przyjde popatrzec :D :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.