Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Międzynarodowo i sportowo, czyli turniej judo w Jaśle

10

Ponad 200 zawodników z Polski, Ukrainy, Słowacji i Czech uczestniczyło w II Międzynarodowym Turnieju Judo, który odbył się w sobotę, 27 listopada w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

<WYNIKI do pobrania>

<Zapraszamy do fotorelacji>

Celem turnieju jest integracja oraz nabywanie umiejętności kontaktowania się między sobą. -To ważne, żeby dzieci umiały się integrować i spędzać wolny czas w grupie – mówi Celina Nocula, prezes UKS ASW Judo Jasło.

Jasielski Klub zrzesza blisko 100 osób w bardzo różnym wieku – od 4 do 50 lat. Dla dzieci jest to szczególnie ważne, gdyż mają okazję dać upust swojej energii. – Chcemy przyciągnąć jak najwięcej klubowiczów i zachęcić przede wszystkim jak najwięcej dzieci do uprawiania  jakikolwiek sportu, m.in. po to, aby mniej czasu spędzały przed komputerem czy telewizorem – dodaje pani prezes.

Klub UKS ASW Judo Jasło utrzymuje się przede wszystkim z dotacji Urzędu Miasta w Jaśle, ale pomagają także liczni sponsorzy. - Jeżeli ktoś raz nas wesprze i widzi, że robi to w dobrym celu to potem jest już łatwiej. Jednak jasielscy przedsiębiorcy patrzą na dzieci łaskawym okiem – cieszy się Celina Nocula. 

Wyniki z II Międzynarodowego Turnieju opublikujemy wkrótce.

 (kp)

Napisany dnia: 28.11.2010, 19:04
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ kibic
dnia 29.11.2010, 23:51
Ocena
komentarza:
0
może byście się pochwalili jak ostatnio wasze p[...]z lidera pokazały lekcje teatru ze skensami ! lider = ścierwo roku !
@ do kibic
dnia 30.11.2010, 10:25
Ocena
komentarza:
0
zrozpaczony piłkarzu lub kibicu drużyny Skensy - ten artykuł jest o turnieju judo a nie o lidze halowej. chcesz się na ten temat wypowiedzieć to zapraszam na stronke Sokoła - tyle tylko że tam anonimowo nie będziesz mógł nikogo obrazić.WYLUZUJ !!!!!!!!!!!
@ Kato
dnia 30.11.2010, 14:00
Ocena
komentarza:
0
Bardzo nowoczesna organizacja - wyniki na ekranach, nagrywane walki,świetne nagrody i dodatkowe losowanie - ekstra!!!
No i niektóre walki... naprawdę miodzio
@ x
dnia 30.11.2010, 19:01
Ocena
komentarza:
0
pełna profesjonalność dawno nie widziałem tak dobrze zorganizowanego turnieju! Gratulacje
@ oszajca
dnia 01.12.2010, 14:00
Ocena
komentarza:
0
no wiesz co wogóle tam nie pasujesz ciocia dominka oszajca
@ judo:D
dnia 01.12.2010, 19:18
Ocena
komentarza:
0
ee tam judo by was pokonalo
@ tomek r.
dnia 02.12.2010, 09:35
Ocena
komentarza:
0
Gratuluje bardzo dobrej organizacji zawodów, byłem oglądać z dziećmi i bardzo nam się podobało. Słyszałem o sukcesach młodych sportowców,których trenuje Pan Przemek Czarnecki,ciesze się że tacy ludzie są w tym Jaśle i robią tyle dla dzieci.
pozdrawiam wszystkich młodych judoków
@ Kato
dnia 04.12.2010, 22:03
Ocena
komentarza:
0
Największa impreza sportowa roku... Sukcesy Jaślan, same pozytywne emocje, a gdzie komentarze? :-)
Ognia!!!
@ ziom
dnia 06.12.2010, 14:32
Ocena
komentarza:
0
jo!
@ :P
dnia 06.12.2010, 15:43
Ocena
komentarza:
0
kto jest trenerem tej sekcjii
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Szebniach powstała prywatna strzelnica

   

  Trzech pasjonatów strzelectwa, kupiło w Szebniach działkę położoną w szczerych polach, aby zorganizować strzelnicę plenerową. Pierwsze strzelanie, które przeprowadzono na niej wczoraj, stanowiło swoistego rodzaju zwieńczenie wielomiesięcznych wysiłków, jakie w jej powstanie włożyli właściciele obiektu. To jedyne tego typu miejsce na terenie powiatu jasielskiego.

 • Ekspertyza budowlana dotycząca budynku przy ul. Metzgera 10 może potrwać od 2 do 3 tygodni

  Obecnie trwa ekspertyza zlecona przez władze miasta Jasła, która ma dać odpowiedź na najważniejsze pytanie – czy mieszkańcy bloku przy ul. Metzgera 10 będą mogli bezpiecznie wrócić do swoich mieszkań. Przygotowuje ją grupa kilku ekspertów z Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, która badania podzieliła na trzy etapy. Jak podaje jasielski magistrat, roboty budowlane mogą potrwać do 14 listopada br. 

 • Właściciel lokalu przy ul. Metzgera 10 został przesłuchany i postawiono mu zarzuty

  Śledczy przesłuchali właściciela lokalu i postawili mu zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy budowlanej. Mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 • „Ryszard to pacjent, nie przestępca”. Manifest przed sądem w Krośnie

  Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Krośnie odbyła się druga rozprawa przeciwko Ryszardowi, 69-letniemu mieszkańcowi powiatu jasielskiego. Mężczyzna został oskarżony o uprawę marihuany oraz uprawę i wytworzenie znacznej ilości środków odurzających. Pan Ryszard podkreśla, że jest pacjentem medycznym marihuany. Uprawiał ją, bo nie stać go na realizację recept i wizyty lekarskie.

 • Projekt rewitalizacji linii kolejowej nr 108 wkracza w kolejną fazę. Jasło z szansami na kolejne połączenia

   

  Trwa kolejny etap realizacji projektu rewitalizacji linii kolejowej nr 108 na odcinku od Gorlic do Jasła wraz z rewitalizację linii 110 i budową mającej je połączyć łącznicy. Projekt został głoszony przez samorząd województwa małopolskiego w ramach programu Kolej +. Obecnie opracowywane jest studium planistyczno – prognostyczne dla tego zadania. Głównym celem jego realizacji jest zwiększenie dostępności połączeń kolejowych, również dla mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego. Modernizacji ma zostać poddana także infrastruktura kolejowa, w tym przystanki i stacja Jasło.  

 • Prokuratura ustala, czy mogło dojść do katastrofy budowlanej

  W miniony czwartek w godzinach wieczornych mieszkańcy bloku przy ul. Metzgera 10 w Jaśle zostali ewakuowani z budynku, ze względu na wyburzenie filarów nośnych podtrzymujący strop, nad którym znajdują się mieszkania. W obawie przed zawaleniem się bloku zmuszeni byli go opuścić. Śledczy sprawdzają, czy w tym dniu mogło dojść do katastrofy budowlanej.

 • Większy wybór pysznych dań w Barze Mlecznym "Wojtek"

   

  W Barze Mlecznym "Wojtek", każdy łasuch znajdzie dla siebie coś smacznego. Wszystko za sprawą menu dań kuchni domowej, które we wrześniu poszerzono z myślą o smakoszach kuchni tradycyjnej. 

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w poniedziałek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Jesień - czas na laser

   

  Jesień to najlepszy okres, aby wykorzystać olbrzymi potencjał tkwiący w laserach medycznych. Poniżej przedstawiamy efekty jakie można uzyskać po zabiegach laserowych w naszym gabinecie ESTETMED.

 • Wygraj bilety na spektakl „Odjechana farsa” - WYNIKI

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na XIII Jesienne Spotkania z Teatrem. 23 października na scenie JDK zobaczymy spektakl – „Odjechana farsa”. Zgodnie z zapowiedzią, widzowie otrzymają dwie, najbardziej nieprzewidywalne godziny w życiu. Wspólnie z JDK przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na sztukę.

 • Światowy Dzień Żywności – jak zmieniła się piramida żywieniowa na przestrzeni lat?

   

  Wspólne działanie 150 krajów sprawia, że Światowy Dzień Żywności, który przypada na 16 października, jest jednym z najbardziej celebrowanych dni w kalendarzu ONZ. Setki wydarzeń i działań informacyjnych skupiają rządy, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, media i opinię publiczną. Promują ogólnoświatową świadomość i działanie na rzecz tych, którzy cierpią głód oraz potrzebę zapewnienia wszystkim zdrowych diet.

 • Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Okulistyczno - Optycznego w Jaśle

   

  Od ponad 40 lat świadczymy wysokiej jakości usługi łącząc je z najbardziej zaawansowanymi technologiami. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105