Strona główna

Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo

8
Napisany dnia: 20.12.2018, 10:53 , Tagi: Brak

Po raz czternasty nasz klub UKS MOSiR Jasło, był organizatorem Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodów Judo. W imprezie odbywającej się cyklicznie udział wzięło około dwustu młodych sportowców trenujących judo.  

Organizowane przez nas zawody są naprawdę dużym przedsięwzięciem, dlatego dzięki bardzo licznej pomocy rodziców zawodników, a także wsparciu sponsorów jesteśmy w stanie zachować ich wysoki poziom. Zawody przebiegły we wspaniałej rodzinnej atmosferze, był doping, dużo uśmiechu i wspaniała  zabawa. Dla wszystkich uczestników były przygotowane paczki od św. Mikołaja, dyplomy,  a dla najlepszych medale i nagrody.

Ta wspaniała impreza nie odbyłaby się bez wsparcia Urzędu Miasta Jasła, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Judo,  dzięki którym mogliśmy przygotować te wspaniałe nagrody dla wszystkich uczestników.

Wielkie PODZIĘKOWANIA dla rodziców za pomoc przy organizacji turnieju.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Złote medale:

Julia WOJDYŁA

Kasper KRZAKIEWICZ

Celina NIEDŹWIEDŹ

Kamil ZABAWA

Jakub PIĄTEK

Miłosz PANKIEWICZ

Filip KOPERA

 Mieszko CZARNECKI

Srebrne medale:

Zuzanna WIECZOREK

Fabian KUROWSKI

Bartosz PANKIEWCZ

Amelia NOWAK

Gabriel KOPERA

Maria KULETA

Amelia NOWAK

Brązowy medal wywalczyli:

Alan NOWAK

Aleksandra SARNECKA

Mikołaj NOWAK

Wojciech HULIN

Czwarte miejsce przypadło:

Piotr KUFEL

Ignacy BŁASIK

Przemysław ROLEK

Piąte miejsce zajęli:

Kordian SMAGACKI

Aleksander SARACEN

UKS Judo MOSiR Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Wasyl
dnia 20.12.2018, 21:26
Ocena
komentarza:
11
A dlaczego urząd miasta wspiera finansowo takie zawody? Trzeba szukać sponsorów a nie do burmistrza laac po pieniądze co chwila.
@ dragoness
dnia 03.01.2019, 11:19
Ocena
komentarza:
-7
Z tego samego powodu, dla którego wspiera Czarnych.
@ samuraj
dnia 21.12.2018, 11:37
Ocena
komentarza:
-4
Dlatego ze warto wspierać takie inicjatywy
@ Kierownik do samuraja
dnia 21.12.2018, 13:50
Ocena
komentarza:
14
A na nie życzę sobie aby za moje pieniądze burmistrz wspierał takie zabawy
@ Taki
dnia 23.12.2018, 00:45
Ocena
komentarza:
10
Co się kichnie i zapragnie to lecą do tych nieudaczników z białego domu i dostają. Mało dotacji było, trzeba użreć więcej bo można, kiep ma, kiep da.
Tytaj jakiś audyt, albo toki na dwie [...]y trzeba gotować.
@ 22589fgt
dnia 27.12.2018, 15:41
Ocena
komentarza:
-2
A ja gratuluję uporu. Trzymajcie dalej taki poziom. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
@ bodek 1963
dnia 28.12.2018, 13:03
Ocena
komentarza:
-4
Kibicuję dzieciakom i trenerom od lat. To jeden z najlepiej rozwijających się sportów na Podkarpaciu. Wielkie brawa dla trenerów i organizatorów. Na ten sport warto wydawać każde pieniądze. Tylko cierpliwości, a już niedługo doczekamy się mistrzów Polski, Europy i Świata. Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów.
@ zeniu
dnia 04.01.2019, 09:33
Ocena
komentarza:
-2
Mikołajkowy turniej,Mikołajkowe zawody i wszystko jest pod szyldem Mikołajka
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105