Międzynarodowy Turniej GAMRAT CUP w Jaśle
5
W dniu 15.03.2009 roku na Sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył sie Międzynarodowy Turniej >> GAMRAT CUP <<. W zawodach uczestniczyli chłopcy (i jedna dziewczynka reprezentująca Grom Tychy) urodzeni w roku 1998 i młodsi.







Do Jasła przyjechały dwie drużyny ze Słowacji: Partizan Bardejow i MFK Koszyce, a także polskie drużyny: Tarnovia Tarnów, Sandecja Nowy Sącz, Igloopol Dębica, Dunajec Nowy Sącz, Glinik Gorlice, Okocimski Brzesko i Grom Tychy.
W roli gospodarza wystąpiła drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego SZÓSTKA z Jasła. Po 27 meczach, pełnych walki i woli zwycięstwa u każdej ze stron ostateczna kolejność Turnieju wyglądała następująco:

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznano Adriana Jawora z Dunajca, najlepszym bramkarzem Simona Stachure z Bardejowa, najlepszym strzelcem Turnieju został Mateusz Czyżycki z Okocimskiego Brzesko, zdobywca 6 goli.
UKS Szóstka







Do Jasła przyjechały dwie drużyny ze Słowacji: Partizan Bardejow i MFK Koszyce, a także polskie drużyny: Tarnovia Tarnów, Sandecja Nowy Sącz, Igloopol Dębica, Dunajec Nowy Sącz, Glinik Gorlice, Okocimski Brzesko i Grom Tychy.
W roli gospodarza wystąpiła drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego SZÓSTKA z Jasła. Po 27 meczach, pełnych walki i woli zwycięstwa u każdej ze stron ostateczna kolejność Turnieju wyglądała następująco:
1. Dunajec Nowy Sącz
2. Tarnovia Tarnów
3. Partzan Bardejow
4. MFK Koszyce
5. Okocimski Brzesko
6. Szóstka Jasło
7. Glinik Gorlice
8. Sandecja Nowy Sącz
9. Igloopol Dębica
10. Grom Tychy

2. Tarnovia Tarnów
3. Partzan Bardejow
4. MFK Koszyce
5. Okocimski Brzesko
6. Szóstka Jasło
7. Glinik Gorlice
8. Sandecja Nowy Sącz
9. Igloopol Dębica
10. Grom Tychy


Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznano Adriana Jawora z Dunajca, najlepszym bramkarzem Simona Stachure z Bardejowa, najlepszym strzelcem Turnieju został Mateusz Czyżycki z Okocimskiego Brzesko, zdobywca 6 goli.
UKS Szóstka
