Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Międzynarodowy Turniej Judo - Jarosław 5.06.2010

13
W Jarosławiu już  kolejny raz  został rozegrany Międzynarodowy Turniej o Puchar błogosławionego księdza Adolfa Kolpinga.
 
Na matach w Jarosławiu gościli zawodnicy między innymi z  Krosna, Rzeszowa, Jarosławia, drużyna z  Ukrainy oraz reprezentacji Jasła klub UKS ASW-JUDO JASŁO.
 
Zawody przeprowadzone były w miłej i sympatycznej atmosferze o co perfekcyjnie zadbali organizatorzy.






Złote medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyli z naszego klubu:
 
1. Szczepanik Arkadiusz kat.wag. 50kg
 
2. Jamróg Agnieszka kat.wag. 52kg
 
3. Koś Mateusz kat.wag. 66kg
 
4. Trzeciak Edyta kat.wag.50kg
 
5. Bezak Wiktor kat.wag. +66kg
 
6. Ryś Marzena kat.wag. 48kg
 
7. Niemiec Aleksandra kat.wag. 32kg
 
8. Paprocki Kamil kat.wag. 55kg
 
Srebrne medale wywalczyli:
 
1. Myśliwiec Karolina kat.wag.60kg
 
2. Bezak Maksymilian kat.wag. 66kg
 
Brązowe medale wywalczyli:
 
1. Ryś Mirosław kat.wag. 34kg
 
2. Trzeciak Joanna kat.wag. 60kg

Na czwartym miejscu tuż  za podium w kategorii wagowej do 66 kilogramów uplasował się Szczepan Jurusik.
 
Łącznie nasi zawodnicy wywalczyli: 8 złotych medali, 2 srebrne i 2 brązowe medale.
 
W klasyfikacji drużynowej nasz klub uplasował się na 2 miejscu.


Przemysław Czarnecki
Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dxsd
dnia 05.12.2010, 12:56 · Zgłoś
che che ja tam na tych zawodach zdobyłem złoto bo tam są same [...] a jarosław się nie umie bić!!!
Odpowiedz
0
@ buu
dnia 14.06.2010, 23:03 · Zgłoś
do chlopak e ..kurde ona ma chlopaka chyba tez taki [...] jak ona buhahahah
Odpowiedz
0
@ Chlopak E:*
dnia 12.06.2010, 23:28 · Zgłoś
EDYTKA jest najlepsza jak ktos m do niej problem to ma go tez do mnie!!!
Odpowiedz
0
@ :))
dnia 11.06.2010, 20:47 · Zgłoś
Ja tam gratuluje wszystkim, i zawodnikom i trenerowi :) POZDRAWIAM i życzę dalszych sukcesów.
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 09.06.2010, 18:22 · Zgłoś
nio e tam w sumie nie ma za bardzo czego zazdroscic hihi ... ale nie no spoko ze cos tam wgl maja jakies tam medale ...
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 09.06.2010, 11:18 · Zgłoś
judocy nie przejmujcie sie tymi glupotami ktore pisza to poprostu z zazdrosci gratulacje dla wszystkich oraz dla waszego trenera oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ x
dnia 08.06.2010, 21:58 · Zgłoś
No Młody Mietek wymiatasz ;D Super. Gratulacje !!
Odpowiedz
0
@ syśka
dnia 08.06.2010, 21:40 · Zgłoś
hahaha. ;d ;D fankoo, o naszego Mieetkaa Ci chodzii? spadłam z krzesła. xD / Edziaa. ;| nie przejmuj się. :x ktoś zazdrości Ci po prostu i tylee. ; / : ) gartuluję wszystkim medalów . :*
Odpowiedz
0
@ do EditHT
dnia 08.06.2010, 21:22 · Zgłoś
moze sie przestnice klocic co ??i tak buuu kazdy wie jaka ona jest wiec jest wiec sobie darujmy tak publiczne hihi xD
Odpowiedz
0
@ fanka
dnia 07.06.2010, 21:23 · Zgłoś
Kamileeek Paprocki jestes booooski ;D
I ♥ U ! ;D
Odpowiedz
0
@ Anutek
dnia 07.06.2010, 21:13 · Zgłoś
No no suuper ;d
Gratulacjee!!
Odpowiedz
0
@ EdiTH
dnia 07.06.2010, 18:57 · Zgłoś
Ze tak się zapytam... O kim mówisz? Nie pasuje Ci coś?
Odpowiedz
0
@ buu
dnia 07.06.2010, 16:23 · Zgłoś
omg hahaha kto by pomyslal ze taka mala [...] e.t. bd miala zloto buhahahaha cyyyrrrryyyyyyyyyy xD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.