Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

13
MIASTO JASŁO oraz MKS "MOSiR-GAMRAT" Jasło zapraszają na Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza miasta Jasła


 Udział biorą:

- VC SLAVIA Svidnik – I Liga

- RESOVIA II Rzeszów – II Liga

- KARPATY Krosno – II Liga

- MKS "GAMRAT" Jasło – III Liga


Termin turnieju: 05.09.2009/ sobota/, 06.09.2009/ niedziela/

Miejsce turnieju: Hala Sportowa MOSiR Jasło

Program turnieju:

5.09.2009 /Sobota/

godz.10.00 – MKS GAMRAT Jasło – KARPATY Krosno

godz.12.00 – RESOVIA II Rzeszów – VC SLAVIA Svidnik

godz.15.30 – MKS GAMRAT Jasło – RESOVIA II Rzeszów

godz.17.30 – KARPATY Krosno – VC SLAVIA Svidnik


6.09.2009/ niedziela/

godz.11.00 – MKS GAMRAT Jasło –VC SLAVIA Svidnik

godz.13.00 – RESOVIA II Rzeszów


Wstęp wolny
Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Skipa
dnia 09.09.2009, 22:29 · Zgłoś
[...] to chyba Fogel..:D
Odpowiedz
0
@ Marlena
dnia 09.09.2009, 01:12 · Zgłoś
A ten taki [...] to co ty był za jeden? Jego też pierwszy raz widziałam, może coś sobie pogracie bo z tego co widziałam dobrze wam szło
Odpowiedz
0
@ Skipa:D
dnia 08.09.2009, 12:51 · Zgłoś
To był Krzysiek - środkowy. Turniej udany. P.S. Skipa jest najlepszy. Pozdro Ziomalu:D
Odpowiedz
0
@ Marlena
dnia 07.09.2009, 10:07 · Zgłoś
Co to za jakis nowy gral bodajze z numerkiem 10? Pierwszy raz go widziałam i grał dobrze...
Odpowiedz
0
@ Koneser
dnia 07.09.2009, 07:42 · Zgłoś
To jest rewalacyjny zespół. I nie chodzi już jedynie o wyniki, ale styl w jakim młodzi chłopcy wygrywali z takimi renomowanymi zespołami jak Karpaty Krosno, czy Resovia Rzeszów. Klimat panujący w klubie MKS "MOSiR-Gamrat" Jasło jest wspaniały, a tworzą go Jurek Łaba,Tadek Baniak, Marcin Ciosek. Ma do nich dołączyć Mateusz Gliwa. To jest zdrowy sport.Chłopcy nie żądają kasy, działacze też, a prowadzący zarabiają "aż" 300 zł miesięcznie.Średnia wieku nie przekracza 20 lat. To naprawdę jest wspaniałe. Życzę wszystkiego najlepszego, bo ta grupa jest w stanie stworzyć niesłychane widowisko w Jaśle.
Odpowiedz
0
@ coach
dnia 06.09.2009, 20:18 · Zgłoś
Najbardziej obiecujacy materiał ludzki od czasu walki o II ligę. Brawo działacze i trenerzy. Mam nadzieje że chłopaki wytrzymaja cisnienie bo zapotrzebowanie na siatkówke w Jasle jest duze co było widac i słychac na trybunach. Wynik takze satysfakcjonujacy.
Odpowiedz
0
@ After
dnia 06.09.2009, 16:17 · Zgłoś
Nareszcie Panowie pokazaliśmy wszystkim na co nas stać wygrywając z takimi utytułowanymi drużynami:).Liga pokaże wszytko:)Pozdrowienia dla ekipy:D
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.09.2009, 15:11 · Zgłoś
jest zmiana godz.12 Mosir- Slavia Swidnik, Godz.15 Mosir-Karpaty Krosno.
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 04.09.2009, 12:00 · Zgłoś
MKS Jasło - VC SLAVIA Svidnik 12;00
MKS Jasło - Karpaty Krosno 15;30
(zmiany o których warto poinformować)
Odpowiedz
0
@ ja32432
dnia 03.09.2009, 10:44 · Zgłoś
11.00 ale w niedziele.Czytaj ze zrozumieniem
Odpowiedz
0
@ Jack
dnia 03.09.2009, 00:24 · Zgłoś
godz.10.00 – MKS GAMTAR Jasło – KARPATY Krosno ??
godz.11.00 – MKS GAMTAR Jasło –VC SLAVIA Svidnik
Odpowiedz
0
@ Graczzz
dnia 02.09.2009, 15:49 · Zgłoś
Nareszcie jakiś turniej wykonaniu seniorów:)Damy rade!:)pozdrowienia na drużyny:)
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 02.09.2009, 11:27 · Zgłoś
wstęp wolny, tak??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.