Międzynarodowy Turniej w Gorlicach rocznika 1999
1
W dniu 28.01.2010r. w Gorlicach odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Noznej o puchar Prezesa FM "Glinik" SA w kategorii trampkarzy młodszych 1999. Drużyna trenera Damiana Kardasia zajęła III miejsce.


Wyniki:
Czarni Jasło-Stara Lubovna 0:1
Czarni Jasło-LKS Łużna 6:0 (Gabryel 2, Mitoraj, Sury,
Jędrusik,Czyżowicz)
Czarni Jasło-Glinik Gorlice 7:0 (Mitoraj 2, Sury, Gabryel 2, Szostak,
samobójcza)
Czarni Jasło-Sandecja N. Sącz 1:0 (Mitoraj)
Czarni Jasło-Torcida Smerekowiec 0:1
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Gabryel.
Drużyna wystąpiła w składzie; Szostak Patryk, Sury Piotr, Kołodziej
Jakub, Stelmach Jakub, Koś Wojciech, Jędrusik Kacper, Czyżowicz Dawid,
Mitoraj Wojciech, Gabryel Michał, Wojewoda Michał.
Sportowiec


Wyniki:
Czarni Jasło-Stara Lubovna 0:1
Czarni Jasło-LKS Łużna 6:0 (Gabryel 2, Mitoraj, Sury,
Jędrusik,Czyżowicz)
Czarni Jasło-Glinik Gorlice 7:0 (Mitoraj 2, Sury, Gabryel 2, Szostak,
samobójcza)
Czarni Jasło-Sandecja N. Sącz 1:0 (Mitoraj)
Czarni Jasło-Torcida Smerekowiec 0:1
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Gabryel.
Drużyna wystąpiła w składzie; Szostak Patryk, Sury Piotr, Kołodziej
Jakub, Stelmach Jakub, Koś Wojciech, Jędrusik Kacper, Czyżowicz Dawid,
Mitoraj Wojciech, Gabryel Michał, Wojewoda Michał.
Sportowiec
