Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Międzynarodowy turniejpiłki nożnej DAP FOOTBALL FESTIVAL 2013

9
W Międzynarodowym turnieju piłki nożnej DAP FOOTBALL FESTIVAL 2013 dla rocznika
2003 uczestniczyło 16 drużyn podzielonych na 4 grupy po 4 zespoły. Drużyna jasielskiej "Szóstki" znalazła się w grupie B, gdzie musiała rywalizować z Igloopolem Dębica, Stalą Rzeszów i FAMT Presov.

Pierwszy mecz to zwycięstwo 1:0 z Igloopolem Dębica po bramce strzelonej przez Wiktora
Majewskiego, W drugim meczu ze Stalą Rzeszów remisujemy 1:1 a na listę strzelców ponownie
wpisuje się Wiktor Majewski. Ostatni mecz grupowy gramy z FAMT Presov i do awansu potrzebny nam był remis, który osiągnęliśmy w wyrównanym spotkaniu. Bezbramkowy wynik trzeciego spotkania plasuje nas na pierwszym miejscu w grupie.

Po fazie grupowej trafiamy do grupy wraz z Igloopolem (1-0 zaliczone z poprzedniej fazy)
oraz dwiema najlepszymi drużynami z grupy A – DAP Dębica i Grabarnia Kraków. Zmagania
zaczęliśmy od meczu z Garbarnią i po ładnej bramce Bartka Kafla strzelonej z rzutu wolnego
wygrywamy 1:0. W kolejnym występie gramy z gospodarzem turnieju DAP Dębica, tylko
zwycięstwo dawało nam możliwość gry w finale. Po bardzo zaciętym i nerwowym (dzięki pracy
sędziego) meczu remisujemy 0:0 i niestety to gospodarze będą grali w finale, a nam pozostała
walka o III miejsce.
 
Ostatni mecz turnieju gramy z dobrymi znajomymi z SP 16 Przemyśl. Niestety nasi chłopcy
wykończeni trudami turnieju i potwornym upałem nie dali rady kolegom z Przemyśla.
Przegrywamy 0:2 i musimy się zadowolić IV miejscem w turnieju.
 
Podziękowania należą się całej drużynie za zaangażowanie i walkę do ostatnich minut rozgrywek.

 Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Kaper Warchoł, Mikołaj Rak, Bartek Kafel,
Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Wiktor Majewski, Kacper Rogowski, Mikołaj Pezda,
Mikołaj Kiełbasa. Trener Wojciech Dubiel.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
 
1. Korona Kielce
 
2. DAP Dębica
 
3. SP 16 Przemyśl
 
4. UKS 6 Jasło
 
5. Tarnovia Tarnów
 
6. Igloopol Dębica
 
7. Garbarnia Kraków
 
8. Resovia Rzeszów
 
9. Unia Tarnów
 
10. MOSiR Mielec
 
11. FAMT Presov
 
12. DAP II Dębica
 
13. Stal Rzeszów
 
14. Czarnovia Czarna
 
15. Soccer Ropczyce
 
16. Akademia Piłkarska Jasło
 
UKS "Szóstka" Jasło
Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
2
@ slh
dnia 03.05.2013, 17:01 · Zgłoś
Znaczy się rocznik 2003 jest LEPSZEJSZY od innych.
Odpowiedz
-3
@ kibic
dnia 30.04.2013, 22:11 · Zgłoś
a czemu nic o roczniku 2005?przecież on też tam grał!
Odpowiedz
-3
@ do kibica
dnia 02.05.2013, 23:17 · Zgłoś
ponieważ tylko 2003 ma "parcie na szkło"! Wszystkie drużyny grały po 12 zawodników, tylko tutaj jest "prywatna" selekcja!
Odpowiedz
2
@ www
dnia 03.05.2013, 16:18 · Zgłoś
To nie jest prywatna selekcja,tylko w tym roczniku jest 8 zawodników którzy nadają się do gry w turnieju i reprezentowania klubu, reszta musi dużo jeszcze pracy włożyć aby grać w piłkę. Trening czyni mistrza :)
Odpowiedz
2
@ www
dnia 30.04.2013, 18:28 · Zgłoś
oddzielili się od czarnych żeby więcej wyciągnąć z miasta. Sprytne.
Odpowiedz
3
@ obserwator
dnia 30.04.2013, 12:19 · Zgłoś
Akademia Piłkarska Jasło to nic innego jak Carni Jasło tylko grupy młodzieżowe grają pod nazwą AP Jasło.
Odpowiedz
-3
@ JKS
dnia 30.04.2013, 14:07 · Zgłoś
nie jest tak do konca jak piszesz.
Odpowiedz
5
@ ten typ to zna typa o od typa
dnia 29.04.2013, 23:41 · Zgłoś
Jak widzisz jest. Jasło mieszka mało ludzi, większość utalentowanych grajków idzie do UKS 6 lub Czarnych. Wyniki nie przychodzą od razu, potrzeba czasu.
Odpowiedz
-4
@ www
dnia 29.04.2013, 21:24 · Zgłoś
To w Jaśle jest Akademia Piłkarska? Sądząc po wynikach to uniwersytet 5 młodości.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.