Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej z okazji 650-lecia praw miejskich Jasła

3

15 października na hali MOSiR odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2003 i młodsi z okazji 650-lecia praw miejskich Miasta Jasła. Organizatorem turnieju byli Międzyszkolny Klub Sportowy „GAMRACIK” przy SP11 w Jaśle oraz Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jaśle. Patronat honorowy nad turniejem objął burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian.

Turniej otworzyli i drużyny powitali: Paweł Rzońca – sekretarz urzędu Miasta Jasła, Urszula Czyżowicz – za-ca przew. Rady Miejskiej Jasła, Tadeusz Baniak – dyrektor MOSiR w Jaśle, Tomasz Przybyłowicz –prezes MKS „Gamracik” przy SP11 w Jaśle.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn: 6 z jasielskich szkół podstawowych – Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 4, Szkoła Podstawowa Nr 7, Szkoła Podstawowa Nr 11 i Społeczna Szkoła Podstawowa oraz gościnnie: Szkoła Podstawowa w Brzyskach i Szkoła Podstawowa w Błażkowej. W sumie 80 uczniów (po 10 zawodników z każdej szkoły) i 8 opiekunów.

W wyniku rozgrywek poszczególne drużyny zajęły następujące miejsca:

1. SP 2 w Jaśle – trener: Robert Podkulski

2. SP Brzyska – trener: Tomasz Trznadel

3. SP 4 w Jaśle – trener: Dominik Kowalski

4. SP 7 w Jaśle – trener: Jacek Śliż

5. SP 1 w Jaśle – trener: Oktawian Flis

6. SP Błażkowa – trener: Katarzyna Ciborowska

7. SP11 w Jaśle – trener: Sylwia Kozioł

8. Społeczna SP – trener: Lucyna Nocek.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju był uczeń SP2 w Jaśle – Dominik Dunaj. Za najlepszego bramkarza uznano zawodnika z SP Brzyska – Mateusza Węgrzyna, a Królem Strzelców został uczeń SP4 w Jaśle – Mateusz Niedziałkowski -11 zdobytych bramek.

Zespoły za zdobycie I, II, i III miejsca otrzymały puchary oraz pamiątkowe medale. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami za udział w turnieju. Każdy uczestnik otrzymał, również słodki upominek, którym była czekolada. Pamiątkowe statuetki otrzymali: Król Strzelców, Najlepszy Zawodnik, Najlepszy Bramkarz.

Puchary i pamiątkowe medale oraz statuetki wręczali: Elwira Musiałowicz-Czech z-ca burmistrza Miasta Jasła, Urszula Czyżowicz – za-ca przew. Rady Miejskiej Jasła, Jerzy P. Gajda – dyrektor Zespołu Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle, Tomasz Przybyłowicz – Prezes MKS „Gamracik” i Marek Kulig – wiceprezes Klubu.

Sędziowali: Jerzy Gajda oraz Zenon Madejczyk. Obsługa medyczna turnieju – Małgorzata Gomułka – pielęgniarka szkolna SP M-G ZOZ w Jaśle. Obsługa techniczna turnieju – Marcin Gajda. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali: Tomasz Przybyłowicz – Prezes MKS „Gamracik” i Marek Kulig – wiceprezes Klubu.

Organizatorzy

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ wreszcie
dnia 01.11.2015, 18:29 · Zgłoś
Brawo karpaty
Odpowiedz
-2
@ fan pilki
dnia 31.10.2015, 21:06 · Zgłoś
brawo brzyska
Odpowiedz
1
@ kj
dnia 31.10.2015, 06:38 · Zgłoś
Chłopaki z AP Mateusz, Przemo Bugi brawo, brawo brawo.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.