Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mikołaj w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle

13
W dniu 09.XII.2009r. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbył  się VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego ZST Jasło.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Piotr Czerkowicz.





W rywalizacji brało udział  26 drużyn (klas), które rozgrywały spotkania w trzech „koszykach”  w systemie pucharowym. Zwycięzcą turnieju została I klasa Technikum Informatycznego. Tytuł „Króla strzelców” otrzymał  Łukasz Lechwar a najlepszym bramkarzem turnieju został Damian Rutana.

Zawody te jak co roku przebiegały w bardzo miłej atmosferze z poszanowaniem zasad „fair play”. W imprezie tej wzięło czynny udział  160 uczestników a licznie zgromadzona młodzież szkolna, która dopingowała zawodników otrzymała od Mikołaja słodkie upominki ufundowane przez firmę Astra.

Sponsorami turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Oddział  Zakład Gazowniczy w Jaśle.

Dzięki hojności Starostwa Powiatowego zawodnicy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody, które zostały wręczone przez dyrektora Zespołu Szkół Technicznych mgr Grzegorza Ziębe.

Sędziami zawodów byli: Ł.Książkiewicz, K.Zbylut, T.Dziobek, G.Lenar, P.Czerkowicz, P.Jarek.

 



P.Cz.

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ :)
dnia 18.12.2009, 16:44 · Zgłoś
oczywiście 3 SB najlepsi:)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 17.12.2009, 16:55 · Zgłoś
SB NAJLEPSI!!!:)
Tylko skład się sypnął pod koniec:(
niestety kontuzja moglo być lepiej:)
Odpowiedz
0
@ xd
dnia 16.12.2009, 16:50 · Zgłoś
no i syto :P
Odpowiedz
0
@ psiapsióła
dnia 16.12.2009, 13:13 · Zgłoś
te oczka mikołaja wrrrrr... wszedzie je rozpoznam :**
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 15.12.2009, 18:08 · Zgłoś
co masz do mikołaja ? xd
Odpowiedz
0
@ Cypisek
dnia 15.12.2009, 17:24 · Zgłoś
He he a skąd wytrzasnęliście takiego chudego mikołaja pfff tosz ten człowiek nie przypomina Mikołaja z deka za [...] xD
Odpowiedz
0
@ sepioł
dnia 15.12.2009, 14:54 · Zgłoś
Brawo chłopoki.Grajcie aż się wam gonadki spocą.Mniami:)
Odpowiedz
0
@ lolita
dnia 15.12.2009, 07:07 · Zgłoś
Mikołaj ma oczka prawie jak chińczyk ;]
Odpowiedz
0
@ zzzz
dnia 14.12.2009, 23:45 · Zgłoś
ten z 10-tką czerwony jak indor :D
Odpowiedz
0
@ :P
dnia 14.12.2009, 21:43 · Zgłoś
aaa Mikołaj najprzystojniejszy ! xD
Odpowiedz
0
@ jasło
dnia 14.12.2009, 18:57 · Zgłoś
jaki mikołaj :D
Odpowiedz
0
@ Sa
dnia 14.12.2009, 18:54 · Zgłoś
Normalnie czad 3 sa zdobyła 2 miejsce ale mogło być lepiej PANOWIE!!!
Odpowiedz
0
@ w
dnia 14.12.2009, 17:15 · Zgłoś
brawo Łeła :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.