Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mikołaj w ZST- XIII Turniej Piłki Nożnej Halowej

6

W dniu 05 XII 2014r. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbył się XIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego ZST w Jaśle Piotr Czerkowicz i Krzysztof Zbylut.

W rywalizacji brało udział 16 drużyn (klas), które rozgrywały spotkania w systemie pucharowym. Mecze toczyły się w dwóch „koszykach”. Po 7 spotkaniach zwycięzcą „koszyka I” została reprezentacja klasy 3Ta (technik mechanik/elektryk). Rywalizację w „koszyku II” wygrał zespół z klasy 4Tb (technik mechanik pojazd.samoch.).

W meczu o miejsce III  brały udział reprezentacje klas 2Ta i 1Ta (technik mechanik/elektryk). Po zaciętej walce, obfitującej dużą ilością goli mecz zakończył się wynikiem 8:4 dla zespołu z klasy 2Ta.

Zespoły grały w składzie: 2Ta-Marek Sury, Kaleta Tomasz, Knap Tomasz, Kamil Ochoński, Marcin Mlecz, Kamil Dubiel. 

1Ta-Damian Przewoźnik, Marcin Kozak, Robert Konieczny, Patryk Marszałek, Michał Jarek, Maciej Panek.

W finale turnieju spotkały się zespoły z klas 4Tb i 3Ta. Po kilku minutach spotkania wydawało się, że tytuł mistrza ZST obroni klasa 3Ta, która prowadziła z wynikiem 5:1. Jednak zespół z klasy 4Tb wykazał dużą wolę walki i doprowadził do remisu 6:6 a następnie  wygrał 1:0 po serii rzutów karnych i został mistrzem ZST w piłce nożnej halowej.

Składy zespołów:  4Tb-Damian Strugała, Adam Trojan, Wiesław Rogowski, Dawid Filak, Mateusz Buba, Krzysztof Hendzel. 

3Ta-Tomasz Kotulak, Bartłomiej Doktór, Damian Niemczyński, Łukasz Bronowicz, Rafał Chochołek, Marcin Filus.

 Tytuł „Króla strzelców” otrzymał Marek Sury (2Ta) zdobywając 13 bramek, najlepszym bramkarzem turnieju został Damian Niemczyński (3Ta), a tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Tomasz Kotulak (3Ta) . Objawieniem turnieju został uczeń klasy pierwszej – Marcin Kozak (1Tb)

Sponsorami turnieju byli: Stowarzyszenie ZSTechnicznych, Huta Szkła w Jaśle, PBS Bank Jasło, Edam Jasło, Astra Krajowice, Jafar Jasło, Marek Skocz (sklep szkolny ‘’Prymus’’).

Nagrody dla najlepszych drużyn i wyróżnienia indywidualne wręczyła Pani wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle mgr Krystyna Myśliwiec oraz Pani mgr Agnieszka Przywara-Szumiec prezes Stowarzyszenia ZSTechnicznych.

Sędziami zawodów byli: G.Lenar, K.Zbylut, P.Czerkowicz, Ł.Książkiewicz, T.Merkwa pomoc w organizacji – Wojciech Wojdacz, Andrzej Rak, Biesiadki Daniel, Gierut Jacek, Kamil Róż, Maciej Więcek, Damian Płaziak.

XIII edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej jak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szkolnej a celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej halowej oraz zachęcanie młodzieży do czynnego udziału we współzawodnictwie sportowym.

Czerkas

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
7
@ uczeń
dnia 10.12.2014, 19:53 · Zgłoś
Na moje oko to przydał by się ogólny remont całego budynku...
Odpowiedz
5
@ absolwent
dnia 10.12.2014, 16:57 · Zgłoś
Patrząc na boiska w tej szkole to rzeczywiście przydała by się tam modernizacja. Szkoda że Zarząd ma to gdzieś!!
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 10.12.2014, 15:16 · Zgłoś
Teraz nie ma widowni, bo do tego potrzebna jest przebudowa, no ale przecież Zarząd Powiatu nie zostawi w potrzebie ostatniej w powiecie szkoły, która straszy odrapaną fasadą i boiskami wołającymi o pomstę do nieba. Gratuluję chłopakom, którzy pomimo tego odnoszą sukcesy sportowe i inne. Tak trzymać!
Odpowiedz
3
@ kadet
dnia 11.12.2014, 07:28 · Zgłoś
Spokojnie,ekonomik nawet takich boisk nie ma podobnie jak chemik i budowlanka.Nie wspominając o waszej sąsiadce byłej zsz nr 2.Sale gimnastyczne tez wszędzie kiepskawe,jedynie 2 lo ma nowoczesne boisko i salę.Wszędzie pani lipa nie tylko u was.
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 11.12.2014, 08:59 · Zgłoś
No to może czas zacząć się upominać? Niech Zarząd zrealizuje obietnice przedwyborcze.
Odpowiedz
1
@ _jr
dnia 10.12.2014, 12:18 · Zgłoś
Kiedyś sala gimnastyczna w ZST to była porażka: bramki namalowane na ścianie, parkiet byle jaki, widowni brak. Jak jest teraz?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.