Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Mikołajki w Akademii Piłkarskiej Czarni Jasło

20

W niedzielę 12 grudnia na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle rozegrano piłkarski turniej mikołajkowy. Patronat nad wydarzeniem objął starosta jasielski Adam Pawluś. 

Do południa rywalizowały dzieci z Akademii Piłkarskiej Czarni Jasło - roczniki 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018. Natomiast po południu swoje mecze rozgrali młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła urodzeni w roku 2011, 2012 i 2013.

Zmaganiom towarzyszyła dobra zabaw, piękne bramki a przede wszystkim uśmiech na twarzach małych piłkarek i piłkarzy. Na koniec każdy z uczestników otrzymał paczki pełne słodkości od Świętego Mikołaja. Najważniejsze jest to że każdy mały piłkarz z uśmiechem opuszczał halę MOSiR.

"Zarząd AP Czarni składa serdeczne podziękowania Staroście Jasielskiemu Panu Adamowi Pawlusiowi za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu Turnieju. Dziękujemy również naszemu niestrudzonemu arbitrowi Danielowi za sędziowanie zmagań naszych najmłodszych piłkarzy" - czytamy w informacji opublikowanej przez AP Czarni Jasło.

red./AP Czarni Jasło

 

Napisany dnia: 16.12.2021, 20:52
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ zaku
dnia 17.12.2021, 09:42
Ocena
komentarza:
-16
Super inicjatywa i wązne że nikomu z dzieciaków nie zabrakło słodyczy w odróznieniu mikołaja w parku imprezy organizowanej przez burmistrza.
@ życzliwy
dnia 17.12.2021, 17:38
Ocena
komentarza:
1
Proponuje komentować na fanpage AP Czarni Jasło, tam jest też taki artykuł, tam nie kasują komentarzy.
@ kiełba
dnia 17.12.2021, 22:43
Ocena
komentarza:
0
Tam nikt nie napisze bo trzeba by było się zdemaskować z imienia i nazwiska a takim hejterom jak tutaj komentują tylko anonimowośc w życiu została hahaha
@ AP Jasło
dnia 17.12.2021, 22:37
Ocena
komentarza:
1
Prezes AP miał ciekawy pomysł dla dzieciaków i go zrealizował,prezesi Sikorski i Tomaszewski z innych szkołek nie mieli pomysłu i teraz zostało im pisać na internecie z zazdrości.Trzeba było też miec pomysł i go realizowac.
@ ...
dnia 17.12.2021, 23:27
Ocena
komentarza:
1
Ale nie nazywajmy turniejem mikołajkowym jedno drużynowej gry miedzy sobą
@ do ...
dnia 22.12.2021, 08:51
Ocena
komentarza:
0
Artur to Ty?
@ xxx
dnia 18.12.2021, 09:41
Ocena
komentarza:
4
Ludzie aż tak wam to przeszkadza że zorganizowali wewnetrzny turniej miedzy rocznikami nikt nie broni zrobić tego innym szkółkom
@ rewidentka
dnia 18.12.2021, 19:10
Ocena
komentarza:
0
Starostwo powinno sponsorować piłkę nożną, a nie tylko Miasto Jasło, bo to najbardziej masowa dyscyplina drużynowa. Ciekawa jestem ile kasy wydał starosta z naszych podatków jako współorganizator tej imprezy. Niesmacznie brzmią podziekowania władz klubu AP Staroście, a o Burmistrzu nie wspominają, który przekazuje AP Czarni aż 51.000 zł naszych podatków, a działacze AP skubia rodziców po 80 zł miesiecznie od dziecka, a jak jadą na zawody, to rodzice swoimi samochodami przewożą dzieci
@ rśka
dnia 19.12.2021, 11:38
Ocena
komentarza:
4
Napisz ile skubią rodziców UKS 6,Global . Beniaminek w Nowym Żmigrodzie to 100zł za 2 treningi w tygodniu.
@ Hdhhdhd
dnia 21.12.2021, 16:26
Ocena
komentarza:
2
Za moich czasów sport był powszechny i nikt nie płacił za kopanie piłki.
@ kiero
dnia 22.12.2021, 15:11
Ocena
komentarza:
0
Taaa jasne nikt nie płacił a spytaj byłych kilku zawodników z czarnych czy nafty za ile mecze sprzedawali innym klubom.
@ Hdhhdhd
dnia 23.12.2021, 18:30
Ocena
komentarza:
0
Nawiązuje do trenowania dzieci piłkę nożną
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Dzień Babci i Dziadka na wesoło. Wygraj bilety na spektakl „Gwałtu co się dzieje”

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na spektakl pt. „Gwałtu co się dzieje”. Fredrowska komedia jest niespodzianką przygotowaną z okazji zbliżających się dni babci i dziadka. W najbliższy piątek (21 stycznia) na scenie wystąpią aktorzy młodzieżowego teatru, działającego w JDK. Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na to przedstawienie.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Spółka Unimot przejmie jasielskie zakłady Lotos

  Prezes zarządu i dyrektor generalny PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował jakim firmom zostanie sprzedana część Lotosu. Wśród czterech partnerów znaleźli się Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco), Grupa MOL, Rossi Biofuel Zrt. oraz spółka Unimot. Ta ostatnia ma przejąć 100 proc. akcji Lotos Terminale, a w tym Lotos Infrastruktura Jasło i Lotos Asfalt.

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Szkoła Podstawowa w Świerchowej do likwidacji

  Rada Gminy w Osieku Jasielskim podjęła uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Świerchowej. Obecnie do placówki uczęszcza sześcioro uczniów z trzeciej klasy, a w oddziale przedszkolnym jest troje dzieci w różnym wieku. Kolejne dane wskazują, że w przyszłym roku szkolnym nie będzie chętnych do pierwszej klasy.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105