Mikołajkowo i sportowo w ZST w Jaśle
W dniu 06.XII.2010r. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbył się IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej.
Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego ZST w Jaśle. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Piotr Czerkowicz i Krzysztof Zbylut.



W rywalizacji brało udział 22 drużyny (klasy), które rozgrywały spotkania w dwóch „koszykach” w systemie pucharowym. Zwycięzcą turnieju została IV klasa Technikum Elektrycznego. Tytuł „Króla strzelców” otrzymał Zawisza Marek zdobywając 20 bramek, najlepszym bramkarzem turnieju został Sołtys Piotr a najlepszym zawodnikiem turnieju został Ruciński Patryk.
Zawody te jak co roku przebiegały w bardzo miłej atmosferze z poszanowaniem zasad „fair play”. W imprezie tej wzięło czynny udział 120 uczestników a licznie zgromadzona młodzież szkolna, która dopingowała zawodników otrzymała od Mikołaja słodkie upominki ufundowane przez firmę Astra.
Sponsorami turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle, PBS Bank Jasło, Gamrat Jasło.
Dzięki hojności Starostwa Powiatowego zawodnicy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody, które zostały wręczone przez dyrektora Zespołu Szkół Technicznych mgr Grzegorza Ziębe.
Sędziami zawodów byli: Ł.Książkiewicz, K.Zbylut, T.Dziobek, G.Lenar, P.Czerkowicz.






