Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mikołajkowy Turniej Sieci Sklepów MPM w Judo

36

16.12.2014 roku odbył się Mikołajkowy Turniej Sieci Sklepów MPM w formule FUNNY JUDO.

Taki turniej w naszej sekcji odbywa się rokrocznie ,jednak w tym roku patronat nad turniejem objął nasz sponsor Sieć Sklepów MPM .Turnieje w tej formule mają na celu wprowadzenie pierwszorocznych adeptów klubu w świat kolejnych zmagań na sportowym tatami w turniejach regionalnych jak również międzynarodowych turnieju wzięło udział ok 60 dzieci stawiających pierwsze kroki w takiej rywalizacji .Emocji radości, rywalizacji, szczęścia dzieci jak i rodziców nie było końca. Aby jednak wszyscy obecni mogli zobaczyć jak wyglądają turnieje judo w rzeczywistości nasi starsi adepci zaprezentowali również kilkuletnie doświadczenie w walkach kolejnych kategorii wagowych.

W trakcie turnieju były również niespodzianki w postaci smacznej pizzy ufundowanej przez Pizzerię Azyl.

Pojawił się również Św. Mikołaj, który dzięki naszemu sponsorowi Sieci Sklepów MPM mógł wręczyć wszystkim uczestnikom turnieju wspaniałe paczki mikołajkowe. Pan prezes Sieci Sklepów MPM Mirosław Prucnal również zaszczycił nas swoją obecnością. Na jego twarzy widać było ogromną i radość kiedy wręczał medale naszym adeptom. Dzięki jego wsparciu nasz klub w tym roku mógł zrealizować wiele ważnych tematów związanych z funkcjonowaniem klubu, uczestnictwem w turniejach jak również w wyjeździe na obóz wakacyjny. Serdecznie dziękujemy za okazane nam wsparcie i serce.

Oby takich ludzi jak Pan Mirosław Prucnal było jak najwięcej w naszej lokalnej społeczności.

Dziękujemy również rodzicom za pomoc w organizacji turnieju i zachęcamy rodziców tego młodego pokolenia judoków o włączanie się w prace na rzecz naszego klubu UKS "MOSiR" JASŁO sekcja Judo.

www.judomosir.pl

Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ rrr
dnia 31.12.2014, 13:29 · Zgłoś
Zajęcia ze sportów walki zwiększają prawdopodobieństwo agresywnych zachowań - ostrzega Aleksandra Piotrowska, psycholog.
http://www.edziecko.pl/wideo_edziecko/10,79343,13559113,Psycholog__Zajecia_ze_sportow_walki_moga_zwiekszac.html
Odpowiedz
-13
@ kocica
dnia 31.12.2014, 18:09 · Zgłoś
-15
@ dragoness
dnia 01.01.2015, 16:15 · Zgłoś
Dziecko nie stanie się agresywne wskutek uprawiania sportów walki, mogą one jedynie spotęgować agresję, która w dziecku tkwi z innych przyczyn.
Odpowiedz
6
@ der
dnia 01.01.2015, 18:40 · Zgłoś
Dragones mądrzejszy od specjalisty normalka
Odpowiedz
-12
@ dragoness
dnia 02.01.2015, 11:22 · Zgłoś
@der
z przykrością muszę się z Tobą zgodzić. W swojej pracy mam niejednokrotnie do czynienia z agresją i nigdy nie są to osoby trenujące sporty walki, gdyż ci ostatni, mający poczucie własnej wartości, po prostu agresywni być nie muszą. Agresja najczęściej spowodowana jest strachem i brakami w merytorycznej argumentacji. Zjawisko to obserwujemy w formie werbalnej również na tym portalu. Życzę miłego dnia.
Odpowiedz
-4
@ rrr
dnia 31.12.2014, 11:34 · Zgłoś
Jaki procent aktów przemocy jest wykrywany? Proszę o statystyki.
Odpowiedz
-13
@ dragoness
dnia 31.12.2014, 12:04 · Zgłoś
To nie tenis, proszę pana, więc odbijanie piłeczki nic nie da. Proszę mi powiedzieć, ilu przestępców popełnia te czyny DLATEGO że trenowali judo, czy karate? Nie opowiadajmy tu sobie miejskich legend, bo olbrzymia większość bandziorów to sztuki walki trenowała grając w Mortal Kombat, MMA widziała w telewizji, a ich bronią najczęściej jest pałka, kastet, albo nóż. Jeżeli jakiś karateka, czy judoka broniąc się przed takim, połamie im łapy, to powinno się mu jeszcze dać medal.
Odpowiedz
-4
@ ttt
dnia 31.12.2014, 09:33 · Zgłoś
8 latek ćwiczący JUDO w wieku 18 lat zacznie ćwiczyć MMA ( znaku kilka przykładów. Nie prawda?) . Sprawdzony schemat. JeŻeli nauczysz kogoś sztuki walki to prędzej czy później wykorzysta umiejętności zamiast się wycofać. I to będzie ten pierwszy raz. Sztuki walki to sporty promujące przemoc. głównym celem sztuk walki jest zadawaniu BÓLU (bo do tego prowadzą rzuty, chwyty, ciosu kopniecie itd). Pisze o wszystkich sztukach walki - nie tylko o JUDO. Sztuki walki nie powinny być dotowane.
Odpowiedz
-12
@ dragoness
dnia 31.12.2014, 09:38 · Zgłoś
Jaki procent trenujących sporty walki popełnia przestępstwa związane z przemocą i uszkodzeniem ciała? Mogę prosić o jakieś statystyki?
Odpowiedz
-3
@ ssss
dnia 30.12.2014, 14:51 · Zgłoś
napisałem grupa kulturowa a nie etniczna.
Odpowiedz
-12
@ dragoness
dnia 31.12.2014, 08:57 · Zgłoś
Czy przynależność do innego "kręgu" ma spowodować, że sport nie będzie dotowany? I tak dostają najniższe dotacje, oprócz może rowerzystów ;-) Powinny być dotowane WSZYSTKIE dyscypliny, które rozwijają sprawność fizyczną dzieci i młodzieży, a sukcesy powinny powodować podwyższanie tychże. Wtedy jest motywacja do działania. Aha, w judo nie zadaje się ciosów, więc "bicie po [...]" nie wchodzi w grę.
Odpowiedz
-6
@ leon
dnia 31.12.2014, 16:59 · Zgłoś
Wez kobieto sie nie osłabiaj takimi wpisami że dostają najmniej.Dotacja z UM to jedno,stypendia z UM,starostwa,i co rusz dofinansowania z tzw.funduszu na promocję miasta.Dolicz jeszcze kasę za zbiórki co miesiąc od rodziców i wychodzi konkretna sumka.Dośc dotowania takich dyscyplun.Czas wziaśc przykład z krosna gdzie na karate czy judo nic miasto nie daje a konkretnie dofinansowac sporty zespołowe.
Odpowiedz
-14
@ dragoness
dnia 30.12.2014, 14:39 · Zgłoś
Taaa, Słowianie, Germanie i Celtowie... słowem bracia ;-)
Odpowiedz
-3
@ ssss
dnia 30.12.2014, 14:36 · Zgłoś
Polska, Anglia, Skandynawia nawet USA to jedna grupa kulturowa
Odpowiedz
-5
@ rrr
dnia 30.12.2014, 10:51 · Zgłoś
Piłka nożna, ręczna, koszykówka, siatkówka lub z dyscyplin indywidualnych pływanie, biegi itp.
Na czym polega judo nie wiem bo mieszkam w Polsce ( to taki kraj w EUROPIE) a nie w AZJI.
Odpowiedz
-15
@ dragoness
dnia 30.12.2014, 11:55 · Zgłoś
Piłka nożna - pochodzenie... Anglia, koszykówka - USA, ręczna - Skandynawia, siatkówka - znowu USA, biegi - Grecja, pływanie - znowu Anglia. Faktycznie, rdzennie polskie dyscypliny sportowe. Jedyna, rdzennie polska dyscyplina sportowa to najwyżej http://wolkuszuczylinigdzie.salon24.pl/563252,nowa-czysto-polska-dyscyplina-sportowa
Odpowiedz
-9
@ fff
dnia 30.12.2014, 08:38 · Zgłoś
Koniec z dotowaniem przez miasto sztuk walki. Czego my chcemy mlodych jaśle, prospołecznej postawy, umiejetnosci wspólracy w grupie czy bicia po [...]?
Odpowiedz
-14
@ dragoness
dnia 30.12.2014, 09:17 · Zgłoś
Prospołeczna postawa, umiejętność współpracy w grupie... jednym słowem piłka nożna? Pomijając fakt, że nie ma pan pojęcia, na czym polega judo, marna kryptoreklama.
Odpowiedz
16
@ ,
dnia 29.12.2014, 08:27 · Zgłoś
Do "y" problemy z czytaniem ze zrozumieniem - tytuł artykułu geniuszu .
Odpowiedz
-19
@ z
dnia 29.12.2014, 21:41 · Zgłoś
a podpisał artykuł... chyba tylko geniusz mógł to doczytać
Odpowiedz
19
@ ,
dnia 30.12.2014, 10:01 · Zgłoś
Wstydzisz się wcześniejszych własnych komentarzy , że podpisujesz się już nie "y" tylko "z" żenada . Identyfikator zostaje ten sam "geniuszu" .
Odpowiedz
15
@ x
dnia 27.12.2014, 21:57 · Zgłoś
Turniej sklepów mpm w judo ? O co tu chodzi ? Panowie trenerzy zastanówcie się co wy robicie z tym sportem.
Odpowiedz
-8
@ Y
dnia 28.12.2014, 14:57 · Zgłoś
Nie rozumiem co złego jest w fakcie,że mpm pomógł w organizacji turnieju???
Odpowiedz
14
@ x
dnia 28.12.2014, 21:27 · Zgłoś
A no to , że ta sieć przedstawia to tak , jakby była właścicielem organizacji judo . Ta organizacja ma wieloletnią historię i tradycję i coś takiego bardzo psuje ten wizerunek .
Odpowiedz
18
@ mpełem
dnia 28.12.2014, 21:33 · Zgłoś
Ale to żaden turniej ... co najwyżej zawody klubowe o pietruszkę.
Odpowiedz
-12
@ Y
dnia 28.12.2014, 22:18 · Zgłoś
co mpm przedstawia??? gdzie??? w jaki sposób???
współczuję właścicielom mpm-u, po wpisie"x" trudno pewnie im będzie się zaangażować w podobną imprezę ...ponownie
Odpowiedz
16
@ ...
dnia 29.12.2014, 07:35 · Zgłoś
Do "y" pracujesz tam na kasie czy rozkładasz towar na półki ?
Odpowiedz
-15
@ d
dnia 29.12.2014, 19:00 · Zgłoś
Z checia zobacze twoj super turniej. Wszystkie dzieci czekaja na twoja super impreze.
Odpowiedz
12
@ ...
dnia 30.12.2014, 10:15 · Zgłoś
A ty "d" umieć pisać po polski .

"
Odpowiedz
-7
@ aga
dnia 24.12.2014, 20:10 · Zgłoś
super!!!gratulacje dla trenera i zawodników
Odpowiedz
15
@ kasa
dnia 24.12.2014, 19:27 · Zgłoś
Raczej mają dobry sposób na wyciąganie kasy z UM
Odpowiedz
13
@ leon
dnia 23.12.2014, 08:37 · Zgłoś
Judo i może się udo.2 sekcje dwóch braci zamiast się połączyć w takim małym miasteczku to działają osobno i rywalizuja na macie i o nielicznych sponsorow
Odpowiedz
19
@ Kapelan
dnia 25.12.2014, 16:44 · Zgłoś
Ci bracia mają własną działalność ? Miasto utrzymuje judo z naszych pieniędzy?Jak to jest?
Odpowiedz
7
@ antidotum
dnia 25.12.2014, 20:07 · Zgłoś
A co powiesz o AP Jasło i UKS 6 Jasło to też są szkółki prywatne.
Odpowiedz
-11
@ zibi
dnia 22.12.2014, 22:21 · Zgłoś
Nigdy nie zapisze dziecka do [...]
Odpowiedz
-6
@ obserwator
dnia 22.12.2014, 11:59 · Zgłoś
BRAWO dla zawodników, BRAWO dla trenera, BRAWO dla sponsora.
Należy wspierać "naszych", także sponsorów.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.