Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mini turniej

5

 Bardzo podobnie rozpoczął się okres intensywnej pracy zawodników w czasie przerwy letniej. Rok temu w lipcu Czarni wzięli udział w turnieju im. A. Łętowskiego we Frysztaku, teraz przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli od mini turnieju w Jaśle, w którym udział wzięli: JKS Czarni (seniorzy), JKS Czarni (juniorzy), LKS Skołyszyn i Jasiołka Szebnie.

 

Mecze w uciążliwym upale rozgrywano 2x30 minut na stadionie przy ul. Sportowej 1. Kolejny sparing we środę, rywalem Czarnych na tym samym obiekcie będzie Strumyk Malawa (godz. 18).

 

Wyniki:
Czarni Jasło - Jasiołka Szebnie 5:0 (2:0)
bramki:
Kasprzyk-2, Dubiel-2, Bernacki

Czarni Jasło (juniorzy) - LKS Skołyszyn 1:0 (0:0)
bramka: samobójcza

LKS Skołyszyn - Jasiołka Szebnie 4:0 (1:0)
bramki: Rąpała, Zawisza, Kędzior, M.Czochara

Czarni Jasło - Czarni Jasło (juniorzy) 2:1 (2:1)
bramki: Kasprzyk, Dubiel - Zegarowski


Czarni seniorzy: Borkowski - Mroczek, Żuławski, Myśliwiec, Krajewski, Bernacki, Munia, Dubiel, Dedo, Kasprzyk, Kosiba, Muzyka, Bartuś, Matysik.

Czarni juniorzy: M.Kukowski - Szufnarowski, Grzesiak, Ochwat, Gustek, Szarek, Warchoł, Mędrek, Dziedzic, Żuraw, Zegarowski, Bania, Woch, Martowicz, Wickowski, Żychowski, Bartuś Daniel, Wilisowski, Machowski.

 

Czarni Jasło 

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kibic
dnia 17.07.2008, 08:14 · Zgłoś
Pogratulować sparinpartnerów :lol::lol::lol: Proponuję następny sparing rozegrać z Liwoczem Brzyska - oczywiście w Brzyskach.
Ludzie, co wy robicie !!! ???? :mad::mad: Czarni mają walczyć o III ligę , a nie o utrzymanie się !!!
Odpowiedz
0
@ zdezorientowany
dnia 17.07.2008, 00:34 · Zgłoś
ależ drogi kamazie Czarni to moja jak piszesz "drużyna z pipidowki" tylko chwilowo obserwuję jej poczynania z oddali
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 16.07.2008, 21:41 · Zgłoś
a jak, zrobili z I ligi dwie i Czarni dalej są w V lidze heheheh
Odpowiedz
0
@ kamaz
dnia 16.07.2008, 21:27 · Zgłoś
zdezorientowany co zazdrosc ci ze sa wyzej od twojej druzyny z pipidowki!!!
Odpowiedz
0
@ zdezorientowany
dnia 16.07.2008, 15:28 · Zgłoś
W której Czarni są lidze??? Bo jak liczę to wychodzi, że dalej piąta a podobno awansowali o jedną klasę... tylko na papierze?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.