Mistrzostwa Makroreginu Południowego Kyokushin Karate - Jarosław 2010
7
6 medali zdobyli jasielscy karatecy w Mistrzostwach Makroregionu Południowego Angelika Jarecka - najlepszą zawodniczką mistrzostw w kategorii młodziczek.


27 marca w Jarosławiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin. 16 osobowa reprezentacja Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła 1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe medale. Angelika Jarecka zdobyła w konkurencji kumite młodziczek złoty medal i srebrny w konkurencji kata. Adrian Kaczmarczyk zdobył srebro w kumite juniorów młodszych, w kategorii do 70 kg. Brązowe medale zdobyli: Agnieszka Dybaś w kumite juniorek młodszych ,w kategorii powyżej 55 kg , Patrycja Lechwar w kumite juniorek młodszych, w kategorii do 55 kg i Katarzyna Mocek w konkurencji kata seniorek.
Startowało 260 zawodników z 28 klubów . Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak 7 dan.
Grzegorz Mitoraj


27 marca w Jarosławiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin. 16 osobowa reprezentacja Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła 1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe medale. Angelika Jarecka zdobyła w konkurencji kumite młodziczek złoty medal i srebrny w konkurencji kata. Adrian Kaczmarczyk zdobył srebro w kumite juniorów młodszych, w kategorii do 70 kg. Brązowe medale zdobyli: Agnieszka Dybaś w kumite juniorek młodszych ,w kategorii powyżej 55 kg , Patrycja Lechwar w kumite juniorek młodszych, w kategorii do 55 kg i Katarzyna Mocek w konkurencji kata seniorek.
Startowało 260 zawodników z 28 klubów . Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak 7 dan.
Grzegorz Mitoraj
