Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mistrzostwa Podkarpacia w Karate Kyokushin w Przeworsku

2

Ponad 300 zawodników z 16 klubów Podkarpacia rywalizowało w Przeworsku o tytuł Mistrza Województwa Podkarpackiego w kategorii kadetów, młodzików i juniorów. Jasielski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 53 zawodników, którzy zdobyli 19 medali.

Juniorzy:

Socha Aleksandra - II miejsce w kumite.

Czajka Weronika - II miejsce w kata.

Kuczewski Wojciech – III miejsce w kumite.

Węgrzyn Zuzanna – III miejsce w kata.

Zborowski Jakub III miejsce w kata.

Młodzicy:

Piotrowski Kamil – I miejsce w kumite i III miejsce w kata.

Buś Michał – I miejsce w kumite.

Łaś Martyna – II miejsce w kumite i II w kata.

Berkowicz Kamil – II miejsce w kumite i II miejsce w kata.

Szary Patryk – III miejsce w kumite.

Wołtosz Julia – III miejsce w kumite i III w kata.

Kadeci:

Sokołowski Hubert – I miejsce w kumite.

Wójcikiewicz Julia – II miejsce w kumite.

Wojciechowski Cyprian – II miejsce w kumite.

Długosz Adrian – II miejsce w kumite.

Klasyfikacja drużynowa:

1. Leżajsk

2. Krosno

3. Jasło

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
4
@ x
dnia 30.05.2015, 20:17 · Zgłoś
Gratulacje .
Odpowiedz
5
@ :)
dnia 29.05.2015, 18:10 · Zgłoś
Brawo, gratulacje :) dla wszystkich zawodników i trenerów.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.