Mistrzostwa w Wiśle
0
Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich już za nami. Przypomnijmy tylko, że mistrzem Polski został Kamil Stoch, Adam Małysz zajął miejsce piąte.




Konkurs odbywał się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, cały czas padał śnieg. Kamilowi Stochowi sprzyjało jednak szczęście. Był szósty w pierwszej serii, a w drugiej pobił rekord skoczni w Wiśle-Malince -132 m. Srebrny medal wywalczył Łukasz Rutkowski, a brązowy Piotr Żyła.




MP były sprawdzianem możliwości naszych skoczków przed mistrzostwami świata w Libercu.
(omega)




Konkurs odbywał się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, cały czas padał śnieg. Kamilowi Stochowi sprzyjało jednak szczęście. Był szósty w pierwszej serii, a w drugiej pobił rekord skoczni w Wiśle-Malince -132 m. Srebrny medal wywalczył Łukasz Rutkowski, a brązowy Piotr Żyła.




MP były sprawdzianem możliwości naszych skoczków przed mistrzostwami świata w Libercu.
(omega)
