Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mistrzostwo Czarnych Jasło '99 w WB CUP 2009

3
W dniu 12.12.2009r. podopieczni Damiana Kardasia JKS Czarni Jasło 1910 zajęli pierwsze miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej "WB CUP 2009" w Wadowicach Górnych rocznika 1999.




Wyniki meczy:

Czarni Jasło - Stal Rzeszów 3:1 bramki:Mitoraj, Sury, Juszczyk
Czarni Jasło - Start Wola Mielecka 7:0 (Mitoraj, Juszczyk, Czyżowicz 2,Gabryel 3)
Czarni Jasło - Wisłoka Dębica 4:1 (Juszczyk 2, Czyżowicz 2)
Czarni Jasło - SMS Stal Mielec 4:0 (Gabryel, Juszczyk, Mitoraj 2)
Czarni Jasło - Wadowice Górne 8:0 (Mitoraj 2, Juszczyk 2,Gabryel 4)

Najlepszym zawodnikiem został Mitoraj Wojciech.

Król strzelców przypadł Gabryelowi Michałowi, a najlepszym zawodnikiem w drużynie został Juszczyk Michał.


Drużyna wystąpiła w składzie: Kiszka Paweł, Szostak Patryk, Sury Piotr, Stelmach Jakub, Czyżowicz Dawid,Gabryel Michał, Mitoraj Wojciech, Pikuła Dominik, Kołodziej Jakub, Juszczyk Adam, Szczepanik Daniel.

Sportowiec
Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Zal
dnia 20.01.2011, 19:02 · Zgłoś
Super Adam Juszczyk został najlepszym zawodnikiem druzyny a nie jakis Michał Juszczyk.!(ogarnijcie)
Odpowiedz
0
@ daniel
dnia 29.12.2009, 13:43 · Zgłoś
hahha bardzo smieszne;p
Odpowiedz
0
@ coach
dnia 13.12.2009, 22:29 · Zgłoś
Brawo młodzieńcy!! Tak trzymać!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.