Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mistrzowie II edycji turnieju "Śnieżka Cup"

25
Drużyna Czarnych Jasło (rocznik 1999) wygrała w sobotę Ogólnopolski Turniej Piłkarski "Śnieżka Cup", rozgrywany w ulewnym deszczu  na stadionie czwartoligowego Igloopolu Dębica. Podopieczni Damiana Kardasia nie mieli sobie równych zarówno w rozgrywkach grupowych jak i dalszej fazie finałowej.

Najskuteczniejszym graczem turnieju z 8 trafieniami na koncie został Michał Gabryel. Zwycięstwo w tak prestiżowym turnieju to bez wątpienia znakomity sukces 10-letnich chłopców, którzy dopiero co uczą się piłkarskiego rzemiosła. Kolejny występ młodego pokolenia w najbliższy weekend na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej "Umbro Cup" w Pustyni k/Dębicy.
 
Zarząd Klubu, Trenerzy oraz Rodzice zawodników składają serdeczne podziękowania Firmie Handlowej "Domicela" za dofinansowanie udziału drużyny w turnieju.

Grupa B:
Czarni Jasło - Korona Kielce 1:2
Czarni Jasło - Sandecja Nowy Sącz 2:1
Czarni Jasło - Stal Stalowa Wola 3:0
Czarni Jasło - Jadwiga Kraków 1:0
Czarni Jasło - Chemik Pustków 1:0
 
Półfinał:
Czarni Jasło - Tarnovia Tarnów 3:0
 
Finał:
Czarni Jasło - Korona Kielce 4:2


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kibic
dnia 19.06.2009, 21:30 · Zgłoś
Realkibic - jeśli miałbyś napisać krótką notatkę prasową o sukcesie Szóstki to jakbyś ja napisał ? ... kierując sie trzeźwością osądu osiągniętego przez tę drużynę sukcesu napiszę tylko ,że wygrała turniej , a jak ktoś będzie chciał się dowiedzieć to znajdzie to w googlach ? Sorry , sprawdziłem autorów Wikipedii , ale może przybliżysz mi te postaci , bo nikogo nie znam , a o Kopalińskim uczą się pokolenia ( jak byłeś wtedy na labie to sprawdź w wikipedii kto to był ) ...
Odpowiedz
0
@ realkibic
dnia 19.06.2009, 15:11 · Zgłoś
To nie jest kwestia radości. Jak coś jest białe to jest białe, jak jest czarne to jest czarne. Jaslo4u to portal informacyjny a nie prywatny blog, informacja powinna być rzetelna. Gratuluje trzeźwości osądu, a WSZYSTKIM uprawiającym sport dzieciakom życzę wielu sukcesów.
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 18.06.2009, 20:51 · Zgłoś
miodzik, mistrzu - wpadłeś w zachwyt nad swoim, no wiesz.... mistrzostwem?
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 18.06.2009, 14:47 · Zgłoś
miodzik, Ty naprawdę masz skłonności do przesady: coś tam wygrali - mistrzowie, szczupła jestem - mistrzyni suchej skóry, boję się pomyśleć, co mówisz o.... no wiesz, tym małym - mistrz czego??? ..... o nie, nie myślę........ i lepiej mi tego nie mów!!! Buziaczki - mistrzowskie oczywiście posyłam, pa.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 18.06.2009, 13:05 · Zgłoś
OK realkibic - jeśli Cię to ucieszy to : Szóstka jest mistrzem finału wojewódzkiego XIV Turnieju im.Marka Wielgusa Orange Cup będącego eliminacjami do ogólnopolskiego finału Mistrzostw Polski jedenastolatków - tak może być ?
Odpowiedz
0
@ realkibic
dnia 18.06.2009, 09:50 · Zgłoś
do kibica - dyskusja z miodzikiem dotyczy innego fora a konkretnie tytułu "6-ka mistrzem podkarpacia", Więc przystępujemy do analizy, patrz punkt 4 - „ tytuł osoby lub drużyny, która zwyciężyła w zawodach sportowych lub konkursie” zawody które zwyciężyła 6-ka to był turniej piłkarski im. Marka Wielgusa a nie mistrzostwa województwa Podkarpackiego, a więc sensu stricte tytuł jaki przysługuje to mistrz któregoś tam etapu turnieju Wielgusa a nie mistrz Podkarpacia. Zanim wkleicie definicje to ją przeczytajcie i przeanalizujcie jej treść. Swoją drogą słownik PWN to już przeżytek a zakres definicji jest bardzo ograniczony, w konkurencji z internetowa bazą danych jaka jest Wikipedia wyraźnie przegrywa, wystarczy porównać. Radzę sprawdzić w wikipedii kto umieścił definicje słowa mistrz (jest tam to wyraźnie napisane).
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 17.06.2009, 23:50 · Zgłoś
kaja skoro się oferujesz do pomocy - to ja bardzo chętnie. nie wątpię, że Twoja sylwetka jest tak smukła, że czy wichura, czy też burza czy też gradobicie Tobie to nie przeszkadza - zawsze sucho, zawsze pewnie. jesteś poprostu mistrzynią suchej skóry - o i Ciebie można nazwać jakąś mistrzynią. może praca w reklamie co Ty na to? szczupła sylwetka i sucha skóra - idealna kandydatka. coraz bardziej Cię lubię. nie lepiej sobie w ten sposób pogadać, niż deliberować na temat piłki? pozdrawiam Cię gorąco - pewnie zero kropel potu po takich pozdrowionach
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 17.06.2009, 19:45 · Zgłoś
miodzik to na boisko pobiegać - ja nie muszę mieć klimy - szczupła jestem, nawet w taką pogodę nie pocę się - oj Ty biedaczysko.......
a o mistrzach to wyżej sobie poczytaj, ja już nie będę się silić, chyba, że nie zrozumiesz, to pomogę - wyłącz klimę - zimno już.... pa
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 17.06.2009, 19:44 · Zgłoś
1. «człowiek zdecydowanie lepszy od innych w jakiejś dziedzinie»
2. «osoba godna naśladowania, uznana przez innych za wzór»
3. «tytuł zwierzchników niektórych stowarzyszeń i zakonów rycerskich; też: osoba nosząca ten tytuł»
4. «tytuł osoby lub drużyny, która zwyciężyła w zawodach sportowych lub konkursie; też: osoba lub drużyna, która zdobyła ten tytuł»
5. «dyplomowany rzemieślnik»
6. «wykwalifikowany pracownik nadzorujący pracę podległych sobie robotników
Słownik PWN -
autor zapewne korzystał ze Słownikia a nie z wikipedii( tworzonej nota bene prze wszystkich użytkowników netu piszących co im się podoba ) , a poza tym to nie ta wiadomość realkibic - tu o mistrzach Podkarpacia nie ma ani słowa - plama ...
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 17.06.2009, 19:16 · Zgłoś
do realkibic. sorry ale ten tekst o wulgaryzamach to nie do mnie. proponuję jednak definicje z encyklopedii PWN znaczenia mistrz:1. człowiek zdecydowanie lepszy od innych w jakiejś dziedzinie (no i zwycięstwo SZÓSTKI wyczerpuje tą defincję),2. «osoba godna naśladowania, uznana przez innych za wzór» (znowu SZÓSTKA)
3. «tytuł osoby lub drużyny, która zwyciężyła w zawodach sportowych lub konkursie; też: osoba lub drużyna, która zdobyła ten tytuł» (też SZÓSTKA się w to wpisuje). a tak, że zapytam o login: to od madridistas (chyba wiesz o co mi chodzi) czy też o zamiłowania do robienia zakupów w pewnej sieci sklepów? i co Ty z tym "dmuchaniem balonów"? latasz balonem, czy dmuchasz balony? w każdym Twoim komentarzu ten tekst. czy się to podoba czy nie Tobie lub innym SZÓSTKA wygrała rywalizację na Podkrapaciu. możesz sobie pisać jak chcesz i co chcesz, ale fakt jest faktem, a z tym nie da się dyskutować. zamiast tak się żalić, płakać i lamentować zrobiłbyś coś pożytecznego dla jasielskiej piłki. a i zagadka dla wszytskich "lubiących SZÓSTKĘ inaczej": gdzie Ci chłopcy będą grać za klka lat ? dla podpowiedzi w jakim jasielkim klubie? kolejna podpowiedź: nie w SZÓSTCE? pewnie wtedy też będziesz coś "dmuchał w balon".
i znaczenie słowa wulgarny:ordynarny i nieprzyzwoity» pozbawiony subtelności, smaku» «nadmiernie uproszczony, spłycony - stary czy to nie odnosi się do Twoich tekstów? wcale nie trzeba odpowiednich słów, tak jak Ty sugerujesz. i ten przykład z boksem z WBO - nie mógłbyś coś mniejszego kalibru?, nie lepiej z WBC albo WBA a może IBF, chyba żeby CIA, nie nie lepiej PIS, albo niech Ci będzie WBA. a jak rozumiesz pojęcia: Mistrz Zakonu Krzyżackiego? według Twojej definicji to chyba ten, który miał największy czarny krzyż na swoim białym płaszczu. jest jeszcze mistrz zmianowy, mistrz patelnii, mistrz ceremonii, mistrz kierwonicy (tych ostanio jest cała masa, ale oni chyba nie biorą udziału w zawodach sportowych), mistrz ciętej riposty (to chyba TY), mistrz Klasztoru Shaolin itp. itd., na koniec pozdrowiwnia dla Ciebie
Odpowiedz
0
@ realkibic
dnia 17.06.2009, 15:11 · Zgłoś
Do miodzika. Widzę ze używasz bardzo fachowych określeń jak 'percepcja' itp. Wiec do twojej wiadomości podaje ci definicje słowa mistrz zaczerpniętą w wikipedii.


„W dzisiejszych czasach tytuł mistrza najczęściej stosuje się w sporcie, gdzie może zdobyć go zawodnik, który w danej dyscyplinie sportowej osiągnął najlepszy wynik, w konfrontacji z innymi, podczas zawodów sportowych określanych mianem MISTRZOSTW.”
W tym konkretnym przypadku można użyć określenia mistrz którejś tam lub któregoś tam etapu pucharu wielgusa. Dla przykładu w boksie jeżeli ktoś zdobędzie pas federacji WBO to pisze się ze jest mistrzem świata federacji WBO a nie absolutnym mistrzem świata. Pisząc że jesteście mistrzami podkarpacia po prostu 'Dmuchacie Marketingowy Balon” i przypisujecie sobie tytuły których nie posiadacie. I mniej wulgaryzmów proszę.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 17.06.2009, 14:58 · Zgłoś
jaka złość kaja, mnie też cieszy, że się ubawiłaś, i do tego osiągnąłem swój cel - skupiasz się już w komentarzach tylko na mnie, a SZÓSTCE dajesz spokój i o to chodzi. zabawa jest wskazana, a złość - kto ją ma, tylko Ci którzy nie mogą powiedzieć o sobie nic dobrego. dla mnie każde osiągnięcie sportowe ma swoją wartość, nie można dezawuować kogoś tylko dlatego, że się go nie lubi. zauważam, że młodzi chłopcy grający czy to w Szóstce, czy w Czarnych nie mają wobec siebie nieprzychylnego stosunku. to dotyczy tylko niektórych, do których Ty się niestety zaliczasz - znajdź mój jeden komentarz, w którym nie doceniłem dobrych wyników osiąganych przez młodych sportowców, bez względu na nazwę "klubu", w którym grają; i na tak marginesie [...] to stan nerwowego napięcia lub pobudzenia zmysłowego lub stan silnego pobudzenia [...] - wydaje mi się, że ani u Ciebie ani u mnie ten stan nie występuje przy pisaniu komentarzy na forum. a i na koniec to co, rozwijasz biznes "krzycząco-krytykujący"?, do Twojej wiedzy - klawiatura jest cały czas sucha i pot nie cieknie - klimatyzacja - dobra rzecz w taką pogodę. pozdrawiam Cię jednak bardzo gorąco
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 17.06.2009, 14:29 · Zgłoś
oj miodzik, miodzik, przeze mnie nie przemawia żadna złość - raczej jestem bardzo ubawiona Twoim ogólnym [...] na wiadomy temat, a szczególnie ubawiły mnie gwiazdy na lodzie i ten klub smęciarzy - weź chłopie wyluzuj, nie wysilaj się tak w tej produkcji "wzniosłych" komentarzy i otrzyj pot z czoła, bo Ci klawiaturę zachlapie - gorące buziaczki...
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 17.06.2009, 09:21 · Zgłoś
reni i kaja nadal z Was zazdrocha płynie. łatwo Was wypuścić. Reni masz rację niech nikt nie bierze przykładu z chłopaków z rocznika 98 bo i po co lepiej brać przykład z seniorów z Czarnych - bardzo dobra rada co? kaja dla Twojej wiedzy - mistrz podkrapacia jedzie na finały ogólnopolskie, gdzie gra tylko 16 drużyn - łapiesz temat, czy nadal jakiś problem z percepcją? z tego co czytam to takich krzykaczy jak Wy nikt nie przebije, przy Was krzykacze z UKS 6 to nic - macie na prawdę dar - może otworzycie jakąś szkółkę na przykład "Krzyczakcze i malkontenci" a w szyldzie "marudzenie, smęcenie oraz jęczenie bez okazji, na zamówienie, chrzciny, wesela, pogrzeby oraz rozgrywki sportowe; napiszcie jeszcze, że w pokrzykiwaniu najlepiej wychodzi Nam naśladowanie Głuptaków, pelikanów i mew". Dobra rekalma. pozdrawiam.
PS do waszej wiedzy - bardzo cieszy mnie sukces chłopaków z Czarnych z rocznika 99 i gartuluję im tego osiagnięcia
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 17.06.2009, 07:10 · Zgłoś
do miodzik: no, Barca też wygrała ligę mistrzów w niezłym stylu - no ale oczywiście do sukcesu uks6 nie można tego porównać - w końcu to mistrzowie - czemu jesteście tacy skromni - tylko mistrzowie podkarpacia - dlaczego nie conajmniej galaktyki??
Odpowiedz
0
@ reni
dnia 16.06.2009, 21:35 · Zgłoś
noooo..krzykacze z UKS6 pewnie oglądają mecz o mistrzośtwo polski rocznik 1998.GRATULACJE "Czarni"-tylko nie bierzcie przykładu ze starszych kolegów!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 16.06.2009, 19:04 · Zgłoś
Czy to ważne --moim zdaniem czy to UKS Szóstka czy to Czarni to przecież to są dzieci z Jasła i tym trzeba się cieszyć.
Od kiedy pamietam było :Nafta-Czarni ,czyżby teraz było Szóstka-Czarni?
A do was rodziców -opamiętajcie się i przestańcie wytykać innym i chwalić tylko swoich.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 16.06.2009, 18:51 · Zgłoś
szczere gratulacje dla chłopaków i trenera. a Ty ozo to jakiś [...] jesteś na tą Szóstkę, to może jakiś sparing Czarnych (tych co wygrali w sobotę) z Szóstką która jedzie na finały ogólnopolskie. Boisko pokaże wszytsko. O i kaja się [...]. razem z ozo tworzycie dobry duet - może gwiazdy tańczą na lodzie dla Was - co Wy na to. Cały czas z was zazdrocha płynie o sukces Szóstki. Mniam, mniam jak on smakuje, a ty ozo i kaja czym się pochwalicie? jeszcze raz zaproszenie dla Was na treningi Szóstki. pozdro. czekam na dalszą podjare z waszej strony na temat Szóstki. a ja cały czas jestem pod wrażeniem zwycięstwa SZÓSTKI - tego się nie da porówbnać z niczym
Odpowiedz
0
@ [...] z UKS 6
dnia 16.06.2009, 18:47 · Zgłoś
Mamy zamiar pogratulować i co poniektórzy uczynili to już w tym samym dniu , zanim jakakolwiek informacja pojawiła sie na jaslo4u - cieszymy się z sukcesów wszystkich zawodników , reprezentujących na innych arenach nasze miasto - Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów - już w najbliższy weekend w Pustyni również .
Jeśli mowa o gratulacjach to chciałbym też pogratulować Dorocie [...] awansu do reprezentacji siatkarek , ale jakoś nikt o tym nie wspomniał ... Jak napisałem wyżej cieszą mnie sukcesy wszystkich , którzy mogą powiedzieć : jesteśmy z Jasła !
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 16.06.2009, 15:17 · Zgłoś
Super chłopaki!! Gratulacje. A gdzie się podziali wszyscy krzykacze z uks6? nie macie zamiaru pogratulować?
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 16.06.2009, 12:53 · Zgłoś
No pięknie chłopaki! Gratulacje! ale mieliście Grupę - ciężka przeprawa. Halo kibice uks6 nic nie powiecie? Pretensje macie do wszystkich, że nie chwalą Waszych, ale Wy też nie gratulujecie nikomu. Nieładnie hm....
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 16.06.2009, 12:48 · Zgłoś
i znów sukces naszej młodzieży , a co z SENIORAMI ?
Odpowiedz
0
@ robo
dnia 16.06.2009, 12:05 · Zgłoś
Gratki dla całej drużyny i Damiana tak trzymać!! Widać , że w Jaśle mamy potencjał..
Odpowiedz
0
@ ;] xd
dnia 16.06.2009, 12:00 · Zgłoś
Gratulacje Dla Całej Drużyny :) brawo Michałek :p
Odpowiedz
0
@ coach
dnia 16.06.2009, 09:44 · Zgłoś
Gratulacje dla chłopaków i trenera!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.