MKN: Treningi narciarskie
0
Już od 08.09.2009r. zaczęły się treningi na Małej Sali Gimnastycznej przy I LO w Jaśle.

Dla przypomnienia - są one Wam potrzebne by zwiększyć Wasze możliwości fizyczne, a rozruszanie odpowiednich partii mięśni przed sezonem ma ustrzec przed kontuzjami i umożliwić wielką frajdę w sezonie. Zapisy i treningi już w drugim tygodniu września, i tak od wtorku 08.09.2009r. zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych na treningi prowadzone w godz. 17:00-18:00 przez instruktora Mariusza Sepioła.
Natomiast w czwartki (od 10.09.2009r.) nasz instruktor Tadeusz Wójcik gorąco zaprasza na treningi w godz.:
-16:00- 17:00 dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas I-III szkół podstawowych;
-17:00-18:00 uczniów klas IV-VI szkół podstawowych;
-18:00-19:00 dorosłych – Mastersów.
Zapraszamy zaawansowanych narciarzy i całkiem początkujących – wszystkim nam jest potrzebne takie przygotowanie do sezonu narciarskiego.
Koszty są takie same jak w poprzednim roku.
A tak przy okazji już dziś zapraszamy w dn. 26.09.2009r. na wędrówkę z MKN-em – chcemy odwiedzić Beskid Niski i schronisko na Magurze Małastowskiej a w dn. 03.10.2009r. podziwiać kolory jesieni w Pieninach. (Zainteresowaną młodzież prosimy o kontakt - mkn-jaslo@o2.pl)
Jak tylko ruszą wyciągi narciarskie planujemy częste spotkania na stoku, szkolenia dla początkujących i średniozaawansowanych oraz coraz bardziej wymagające treningi dla zaawansowanych Naszych Klubowiczów. Należy również pamiętać o sobotnich lub niedzielnych wyjazdach do większych stacji narciarskich. A obóz – w I tygodniu naszych ferii w dobrze znanej nam Białce Tatrzańskiej.
A zawody? Chcemy uczestniczyć w wielu i na terenie Podkarpacia i nie tylko. I nasz MKN będzie organizatorem kilku. Chcemy zaprosić narciarzy z firm jasielskich do rywalizacji na stoku a następnie spotkać się z wszystkimi narciarzami na kolejnym Memoriale Stanisława Barabasza (kto pamięta który?). Na koniec sezonu jak co roku zmierzymy się z Kasprowym – mamy nadzieję że będzie nam przychylny.
MKN Jasło

Dla przypomnienia - są one Wam potrzebne by zwiększyć Wasze możliwości fizyczne, a rozruszanie odpowiednich partii mięśni przed sezonem ma ustrzec przed kontuzjami i umożliwić wielką frajdę w sezonie. Zapisy i treningi już w drugim tygodniu września, i tak od wtorku 08.09.2009r. zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych na treningi prowadzone w godz. 17:00-18:00 przez instruktora Mariusza Sepioła.
Natomiast w czwartki (od 10.09.2009r.) nasz instruktor Tadeusz Wójcik gorąco zaprasza na treningi w godz.:
-16:00- 17:00 dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas I-III szkół podstawowych;
-17:00-18:00 uczniów klas IV-VI szkół podstawowych;
-18:00-19:00 dorosłych – Mastersów.
Zapraszamy zaawansowanych narciarzy i całkiem początkujących – wszystkim nam jest potrzebne takie przygotowanie do sezonu narciarskiego.
Koszty są takie same jak w poprzednim roku.
A tak przy okazji już dziś zapraszamy w dn. 26.09.2009r. na wędrówkę z MKN-em – chcemy odwiedzić Beskid Niski i schronisko na Magurze Małastowskiej a w dn. 03.10.2009r. podziwiać kolory jesieni w Pieninach. (Zainteresowaną młodzież prosimy o kontakt - mkn-jaslo@o2.pl)
Jak tylko ruszą wyciągi narciarskie planujemy częste spotkania na stoku, szkolenia dla początkujących i średniozaawansowanych oraz coraz bardziej wymagające treningi dla zaawansowanych Naszych Klubowiczów. Należy również pamiętać o sobotnich lub niedzielnych wyjazdach do większych stacji narciarskich. A obóz – w I tygodniu naszych ferii w dobrze znanej nam Białce Tatrzańskiej.
A zawody? Chcemy uczestniczyć w wielu i na terenie Podkarpacia i nie tylko. I nasz MKN będzie organizatorem kilku. Chcemy zaprosić narciarzy z firm jasielskich do rywalizacji na stoku a następnie spotkać się z wszystkimi narciarzami na kolejnym Memoriale Stanisława Barabasza (kto pamięta który?). Na koniec sezonu jak co roku zmierzymy się z Kasprowym – mamy nadzieję że będzie nam przychylny.
MKN Jasło
