Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

MKS „Gamrat-MOSiR” Jasło z wyjazdowym zwycięstwem w Będzinie

15

Siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło odnieśli kolejne zwycięstwo w obecnym sezonie siatkarskiej II ligi mężczyzn (grupa 4). Tym razem podopieczni Bartosza Kilara pewnie pokonali na wyjeździe ekipę MKS Będzin II. Gospodarze nie zdołali urwać jaślanom choćby jednego seta.

Przed wyjazdem do Będzina, jasielski zespół miał za sobą serię trzech zwycięstw z rzędu. Niesieni dobrą grą jaślanie, udali się więc na mecz wyjazdowy z zamiarem rozstrzygnięcia na swoją korzyść kolejnego ligowego starcia.

Tak też się stało. MKS „Gamrat-MOSiR” Jasło pewnie pokonał w sobotę rezerwy MKS-u Będzin 3:0 (25:16, 25:19, 25:15).

Swoje spotkania wygrały wszystkie zespoły z czołowej szóstki grupy 4. Siatkarskiej II ligi mężczyzn. Jaślanie zajmują obecnie trzecią pozycję w ligowym zestawieniu. W najbliższą środę (8 grudnia) podopieczni Bartosza Kilara zmierzą się we własnej hali z drużyną UKS-u Kępa MOSiR Dębica. Początek spotkania zaplanowano na godz. 19:00.    

MD

Napisany dnia: 06.12.2021, 09:39
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ KING
dnia 06.12.2021, 12:02
Ocena
komentarza:
5
Gratulacje dla siatkarzy za wygrany kolejny mecz i zarobienie pieniązków.Jest wynik to i jest kasa a ta musi sie zgadzać.Jako mieszkaniec Jasła mam takie pytania: Ilu wychowanków klubu z Jasła jest obecnie w 2 ligowej druzynie ? Czy trener jest z Jasła? Na co wydatkowana jest najwyższa kwota dotacji miejskiej na sport skoro Karpaty Krosno mają 4 razy mniejsza dotację a grają w tej samej lidze co Jasło ? Czy zaqrząd klubu podjął kroki nad poprawą sytuacji z budowa stbilności klubu i dopływ młodych zawodników z Jasła i powiatu poprzez chociażby załozenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego o profilu siatkówka ?czy jasielscy trenerzy jezdzą na staże szkoleniowe np. do Resovii Rzeszów?Kiedy w końcu mecze rozgrywane będą w normalnych warunkach a nie na śmierdzącej hali po wizycie której ubrania 3 dni musza sie wietrzyc?
@ PKS
dnia 06.12.2021, 14:17
Ocena
komentarza:
-1
W Krośnie rzeczywiście dotacja z miasta jest niższa, ale nie uwzględnia ona tego , że PWSZ daje ze swojej puli : stypendia, darmowy akademik, stancje i obiady. Jeśli byśmy to policzyli to wyszłoby tyle samo.
A w Czarnych to sami wychowankowie ? Patłyk, Floro, Kowal, Daro, Trener i kilku innych ? Zazdrość Panie i jad sączysz.
@ Rademenes
dnia 06.12.2021, 14:36
Ocena
komentarza:
-2
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Fuder
dnia 06.12.2021, 17:22
Ocena
komentarza:
1
Cała prawda
@ Kibic
dnia 06.12.2021, 13:09
Ocena
komentarza:
2
Gratulacje dla chłopaków. Do zobaczenia w środę w hali MOSiR. To ostatni mecz I rundy. Gdy wygrają jest duża szansa na zachowanie III pozycji na półmetku.
@ KONG
dnia 06.12.2021, 13:29
Ocena
komentarza:
-6
KING – nazwa fikcyjnego olbrzymiego potwora (goryla o ogromnych rozmiarach), występującego w serii filmów.
@ KING
dnia 06.12.2021, 13:38
Ocena
komentarza:
2
I co Twój post wniósł do tej dyskusji? Zapytałem o sprawy związane z jasielską siatkówką a ty piszesz o gorylach.Póki co goryli o ogromnych rozmiarach w drużynie nie zauważyłem.
@ Marvis
dnia 06.12.2021, 14:40
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Jasielskie odbijokiii paluchami.
dnia 07.12.2021, 16:46
Ocena
komentarza:
0
Trener???
@ Rademenes
dnia 06.12.2021, 14:31
Ocena
komentarza:
14
Prawilnie przypominam, że Jasło miastem sortu, a mecze piłkarzy na orliku, a siatkarzy w śmierdzącym kurniku.
@ Gratuluję
dnia 06.12.2021, 19:00
Ocena
komentarza:
-2
Ktoś się pyta o szkolenie młodzieży, proszę mi powiedzieć gdzie się podziały wspaniałe talenty szkolone za jasielskie pieniądze w rocznikach Czarnych Jasło / UKS Szóstka ? Grają.. ale nie w Jaśle. A nawet jakby grali to jest to obecnie poziom podwórko. [...] o młodzieży w pierwszym składzie mosiru odpowiada na pytanie że w tym mieście nie da rady otrzymać talentów tyko trzeba grac najemnikami, co wcale nie musi oznaczać obniżenia poziomu sportowego. Większość klubów z topu czy to siatkarskiego czy innego gra najemnikami i jakoś dziwnym trafem wygrywają Lige mistrzów.
@ Czarni Jasło
dnia 07.12.2021, 10:19
Ocena
komentarza:
1
Gratulacje! Wygrać jeszcze z Dębicą i będzie dobrze na półmetku :)
@ MAKLER
dnia 07.12.2021, 10:22
Ocena
komentarza:
2
Rok temu tez było miło i fajnie po fazie zsadniczej a potem meczyk z krosnem i zabawa sie skonczyła.Skoro sami działacze klubu mówia ze nie stac ich na 1 ligę to o czym tutaj mówimy i czym sie podniecamy?
@ Czarni Jasło
dnia 07.12.2021, 14:15
Ocena
komentarza:
2
Nikt się nie podnieca. Nie wiem jak Ty, ale mnie po prostu cieszą sukcesy jasielskich sportowców, czy to siatkarze, piłkarze czy tez karate, judo i inne dyscypliny.
@ MKS Gamrat
dnia 07.12.2021, 16:25
Ocena
komentarza:
2
+ 10. Też tak uważamy. MAKLER wesprzyj jasielski sport, a nie mamraj.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Magistrat przyznał dotacje dla klubów sportowych na 2022 r. Do podziału jest 620 tys. zł

   

  Urząd Miasta w Jaśle, podjął decyzję, w sprawie podziału dotacji na organizację działań sportowych w 2022 r. Pieniądze trafią do 15 podmiotów, które w ubiegłym roku złożyły stosowne wnioski o udzielenie dotacji. Kluby otrzymają łącznie 620 tys. zł, a więc o 20 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku.

 • Spróbuj pysznych pierogów u "Wojtka"

  Pracownię Pierogów "Wojtek" znają niemal wszyscy. Oprócz klasycznych smaków, popularnej na naszych stołach potrawy, pierogarnia serwuje na przykład pierogi z kurczakiem, czy też o smaku bounty, na słodko. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, koniecznie to zróbcie. 

 • Hyperion Investments chce inwestować w Jaśle. Na obrzeżach miasta ma powstać obiekt wielkopowierzchniowy

  Inwestor posiada blisko 10 hektarów nieruchomości położonych w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Bieszczadzkiej w Jaśle. Spółka nie posiada drogi dojazdowej do swoich działek, dlatego zadeklarowała się na własny koszt przebudować skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na rondo i wykonać drogę lokalną do działek, na których chce realizować inwestycję. Aby mogli podjąć się tego zadania, konieczna była zgoda radnych na bezprzetargową sprzedaż blisko 7-arowej działki miejskiej. Uchwała została podjęta, jednak kilku radnych wstrzymało się od głosu.

 • 30. finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

   

  W najbliższą niedzielę (30 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zagra po raz trzydziesty w historii. Tegoroczna zbiórka, prowadzona jest z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Na ulicach Jasła i okolicznych miejscowości, pojawi się blisko 150 wolontariuszy, z tradycyjnymi puszkami w dłoniach. Impreza na płycie jasielskiego rynku rozpocznie się o godz. 18.

 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105