Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

MKS Mosir - Gamrat Jasło - Karpaty Krosno 2:2

19
 W dniu wczorajszym siatkarze MKS „MOSiR - GAMRAT” rozegrali kolejny sparing z II ligową drużyną Karpat Krosno.

Rozegrano 4 sety i mecz zakończył się wynikiem 2 : 2.

Zespół jasielski wystąpił w składzie: B. Dedo, K. Wrzosek, R. Cabaj, K. Zabawa, P. Łaba, M. Wietecha, D. Pawlik, K. Piątek, Ł. Chrzanowski, A. Janik.
 

BAT
Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ corro
dnia 04.10.2009, 21:39 · Zgłoś
Jak by grał to w tedy byście się martwili. Rafał gra super, Krzysiek jak przychodziłem na treningi to widziałem jak się opierda*** wiec z takim podejściem to tylko do piłki nożnej. Ale gdyby starał się wierze ze mógłby zaliczyć z pewnością II ligę. A Ty "Do romana" Zapraszam na trening i powiedz to Rafałowi w twarz a nie przez internet :) pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ Kibic ulalala
dnia 04.10.2009, 19:26 · Zgłoś
Do romana.oj nie wiem czy by wygryzł romana z pozycji libero ,Rafał naprawde gra super ma większa orientacje na boisku.
Odpowiedz
0
@ Do romana
dnia 04.10.2009, 14:26 · Zgłoś
Sorki ze cie upomnialem:) ale wiem ze wygryzlbys z pozycji libero tych dwóch co u nas grają:) i chcialbym zebys wrocil do grania
Odpowiedz
0
@ pionu
dnia 03.10.2009, 23:01 · Zgłoś
takie życie :D dzięki za pozdrowienia :)
Odpowiedz
0
@ roman
dnia 02.10.2009, 20:05 · Zgłoś
przyjmuje pozdrowienia ale nie moge przyjąć tego że mam kolege [...] ; / (niektóży)
Odpowiedz
0
@ silvio
dnia 01.10.2009, 07:53 · Zgłoś
Jak się czyta te komentarze to flaki sie przewracają poprostu. tu wychodzi nasza prowincjonalna małostkowość. Jak kibice moga wypisywać takie głupoty!!! nie umiecie wogóle wspierać młodych przyszłościowych zawodników. Najlepiej zasiąść przed komputerem i wyżywać się. Żal. Niestety wstyd się przyznać do takich ludzi, ze mieszkaja równiez w moim mięscie. Zawsze będziemy przez was prowincją.
Do taty : twój komentarz jest wyjatkowo [...]. Widać nie jestes w temacie bo Politechniki nie ma w III lidze, więc póki co na pewno MKS Mosir jasło nie będzie z nimi grał, a do drugiej ligii to jeszcze daleko.
Odpowiedz
0
@ On
dnia 01.10.2009, 01:50 · Zgłoś
Swieta racja, dobrze powiedziane, a ja jako kibic mogę przyznać że będę dopingować wam na meczach ze wszystkich sił. Dopingujmy nasza drużyne to słowa do wszystkich kibiców
Odpowiedz
0
@ Do tego z buzkami
dnia 01.10.2009, 01:48 · Zgłoś
Widac ze jestes osoba wtajemniczona, ktora widac ze wie w 100% co sie dzieje w klubie. Skoro tak to mozna zasugerowac ze jestes jednym z dwojki ktozy maja granie gdzies. Najlepiej zdaj stroj i dresy i nie blokuj miejsca innym ktozy pracuja na treningach i przynajmniej na nie chodza. W wasze miejsce znajdzie sie ktos inny. Moze nawet ktos z drużyny kadetow. Zwalanie winy na klub to ze niektozy dostają kasę to istny absurd. Bo za granie pieniedzy u nas nie ma. A moze kiedys bedzie to sie okaże w przyszłosci. Trzeba żyć w zgodzie z klubem, to klub bedzie w pozadku wobec ciebie. Jak wy sobie bimbacie i macie wszystko daleko w [...] to miejcie chociaz honor by się do tego przyznać a nie zrzucacie winę na klub który jest w pozadku wobec wszystkich. To jest wasz wybór jaką wybierzecie drogę ale nie róbcie z igły widly. Pozdro dla krzyska i romana
Odpowiedz
0
@ prawdziwy kibic
dnia 30.09.2009, 00:38 · Zgłoś
Najlepiej nic nie róbcie, nie trenujcie, idzcie na [...] pobijcie jakis staruszków, obrabujcie pare sklepów... będzie wtedy git, "Kibice" tez wielkie oklaski... jest was tyle ze na palcach i jednej reki mozna policzyc... a jak jestescie to siedzicie jakbyscie byli niemowami... ja myslalem ze kibice maja wspierac swoich zawodnikow a nie mieszac z blotem... wiadomo 1 turniej nic nie znaczy... ale weście czasem zobaczcie co piszecie... bo naprawde ja macie pisac takie bzdury to lepiej wogole nie interesujcie sie tym sportem... to nie pilka nożna...
Odpowiedz
0
@ Dinx
dnia 29.09.2009, 12:09 · Zgłoś
zostaw Tatę - popatrz na komentarze poniżej markierancie. Tak miało być fantastycznie, a tu taki smrodek, że ktoś jednak te pieniądze dostaje, a ktoś inny nie. Dwa to nikt tu nikogo nie krytykuje, tylko jest jedna zasada, jeżeli pompuję się balon, to trzeba się liczyć później z tym, że ktoś powie sprawdzam.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 28.09.2009, 16:19 · Zgłoś
Siatkarka -
"ale Oni kopią piłkę, zamiast odbijać rękami..." kogo masz na myśli?? niby ??
Odpowiedz
0
@ ;d;d
dnia 28.09.2009, 12:55 · Zgłoś
o nie których sie u was w klubie troszczą a o pozostałych nie (jedni dostają kase a inni nie i nawet o tym nie wiedzą);];] są równii i równiejsi w tym klubie ;]
Odpowiedz
0
@ Gracz
dnia 28.09.2009, 07:45 · Zgłoś
do Taty: Moze sam wyjdziesz na boisko i pokażesz swoje umiejętności a nie tylko krytykujesz.
Odpowiedz
0
@ Tata
dnia 26.09.2009, 23:05 · Zgłoś
o...dzięki kibic,lubie gości co nazywają rzeczy po imieniu. Pamiętam komentarze w stylu jaki to rewelacyjny zespół, atmosfera super, najlepsi zawodnicy [...]nie grają dla pieniędzy, to Patryka ktoś nie wpisał do składu, druga liga itd...
Moi drodzy, a tu ostatnio wyczytałem w Nowinach, że przerżnęliście wszystkie mecze na mocnym turnieju w Ropczycach i zajęliście ostatnie miejsce. A tu, że na treningach kiepsko? Z całym szacunkiem panowie, mistrzami podwórka na razie jesteście i dobrze Wam kibic napisał ogarnijcie się! Na początek umiejętności, a potem wypisujcie te [...] hasła w stylu super, najlepszy, druga liga,pociągnął, sam zbijał, wygrał mecz...Zeby znowu tak nie było,że pojedziecie na politechnikę i wam [...] się napełnią. Z całym szacunkiem.
Odpowiedz
0
@ Siatkarka
dnia 26.09.2009, 11:44 · Zgłoś
Masz rację kibic. Żeby były wyniki, trzeba pracować, ale niektórzy wolą kopać. Gdyby to kopali ziemniaki to byłoby dobrze, ale Oni kopią piłkę, zamiast odbijać rękami. Ale trudno.To Ich strata. Kiedyś to zrozumieją, ale może być za późno
Odpowiedz
0
@ RAF...
dnia 26.09.2009, 02:26 · Zgłoś
A GDZIE ULASZEK.....
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 25.09.2009, 18:25 · Zgłoś
No mogło być 3:1 ale trzeba pracować na wynik. Co niektórzy mogliby przychodzić na treningi częściej a nie tylko na sparingi. Oczywiście liga się zbliża i każdy będzie chciał grać a trenować nie ma komu. Weźcie się w końcu ogarnijcie ludzie. Jeśli nie macie ochoty trenować to po jakiego przychodzicie raz na miesiąc. pozdro
Odpowiedz
0
@ On
dnia 25.09.2009, 10:21 · Zgłoś
No no bardzo ładnie panowie, oby takich wyników z tak dobrymi drużynami więcej. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Aa
dnia 25.09.2009, 08:26 · Zgłoś
A moglo byc 3;1 no =P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.