Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Młodzi badmintoniści walczyli w Jedliczu o mistrzostwo województwa

7

Około pięćdziesięciu zawodników reprezentujących osiem klubów rywalizowało w zeszłą sobotę w ramach Mistrzostw Podkarpacia Młodzików Młodszych w Badmintonie. Zawody zostały rozegrane w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

Wśród uczestników imprezy znaleźli się młodzi badmintoniści z Mielca, Nowej Dęby, Widełek, Straszęcina, Rzeszowa, Dubiecka, Umieszcza oraz Tarnowca. Najlepszymi zawodnikami mistrzostw okazali się Szymon Maciąg (UKS START Widełka), oraz Jessica Orzechowicz (UKS MixTeam Tarnowiec). Obydwoje zdobyli po dwa złote medale – w grze pojedynczej i mieszanej.

- Rywalizacja sportowa stała na bardzo wysokim poziomie, a same mecze finałowe i półfinałowe dostarczyły niezapomnianych przeżyć i emocji - powiedział nam prezes UKS MixTeam Tarnowiec Krzysztof Orzechowicz, koordynator turnieju.

Sędzią głównym zawodów był Piotr Skrzek z Dębicy. Wśród przybyłych na wydarzenie gości znalazł się m.in. Kamil Kurowski, wiceburmistrz gminy Jedlicze. Puchary i nagrody zwycięzcom mistrzostw wręczył Andrzej Piękoś, dyrektor GOSiR w Jedliczu.

KOMPLETNE WYNIKI ZAWODÓW

Sobotnie mistrzostwa zostały zorganizowane przez UKS MixTeam Tarnowiec, dyrekcję GOSiR w Jedliczu oraz Podkarpacki Związek Badmintona. Głównymi sponsorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, gmina Tarnowiec oraz firma „PARTNER” Piotr Głowacki.

Organizatorzy zawodów kierują również podziękowania do: portalu eRakiety, ZM ERKO z Czeluśnicy, Biura Rachunkowego IWET z Tarnowca oraz wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniu i obsłudze mistrzostw.

Więcej zdjęć z imprezy → LINK 1; LINK 2

jh

Napisany dnia: 24.03.2015, 06:00

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
10
@ KKJ
dnia 26.03.2015, 11:23 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich zawodników i uczestników !!!
Odpowiedz
9
@ płotka
dnia 25.03.2015, 19:35 · Zgłoś
Aleś rekin wystrzelił z mosirem w Jedliczu! W Jedliczu mosir ma jedynie hale sportową i grubo ponad 700.000 zł na jej utrzymanie. A Jaslo ma hale sportową, stadion sportowy, basen odkryty i basen kryty,hotelik, siłownię nieporównywalną z jej namiastką w Jedliczu, lodowisko, korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, salkę aerobową, scianke wspinaczkową (bulderową), park lin owy i tor BMX, boisko pilkarskie, i na ujtrzymanie aż 1500.000 zł. Nie rób z siebie deb...!!!
Odpowiedz
8
@ były b.
dnia 25.03.2015, 10:15 · Zgłoś
Dziennie z jasielskiego mosir korzysta około 1000 osób, z jedlickiego w porywach może ze 100. To taka drobna uwaga. Klimat w jedliczu jest podobny jak w Sanoku, czyli szykuje sie dopiero wymiatanie.
Odpowiedz
11
@ rekin
dnia 24.03.2015, 09:21 · Zgłoś
Oto przykład jak działają inne MOSIRy w regionie w porównaniu do jasielskiego gdzie nic się nie dzieje ,wstyd!!! dla Jasła a miało być tak pięknie-czas na zmiany w zarządzaniu MOSIR w Jaśle,zrobiono audyt w Sanoku najwyższy czas zrobić w Jaśle i wykopać pseud-działaczy z cieplutkich posadek-czs na zmiany i prawdziwe działanie dla dobra jasielskiego sportu i rekreacji
Odpowiedz
16
@ dyro
dnia 24.03.2015, 11:10 · Zgłoś
Pieńkoś był dyrektorem jasielskiego MOSiRu i też się nic nie działo. Dyrektor dyrektorem ale wydaje się że przyczyna takiego stanu rzeczy jest gdzie indziej.
Odpowiedz
5
@ Gm_Jed_M
dnia 24.03.2015, 13:04 · Zgłoś
Nastawienie i działania władz samorządowych oraz dobra współpraca z Dyrektorem Ośrodka (GOSiR) mają bardzo duże znaczenie. Obecnie w Jedliczu klimat jest sprzyjający i oby tak dalej.
Odpowiedz
17
@ Ja
dnia 24.03.2015, 08:38 · Zgłoś
Gratulacje i oby jedynki z Mistrzostw Podkarpacie, przekształciły się w jedynki na Mistrzostwach Polski w Głupczycach. :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657