Strona główna

Młodzi piłkarze AP Jasło na turnieju finałowym Małopolskiej Ligi Talentów

2
Napisany dnia: 09.04.2019, 12:36 , Tagi: Brak

W minioną niedzielę zawodnicy Akademii Piłkarskiej Jasło rocznik 2008, zagrali w finale Małopolskiej Ligi Talentów.

MVP naszej drużyny został wybrany Mateusz Setlak. Nasz zespół rozegrał w Krakowie 10 meczy z drużynami o bardzo wysokich umiejętnościach technicznych i których kadry liczyły po 50, 60 i więcej zawodników. U nas regularnie trenuje w grupie zaawansowanej 12, ale wszyscy bez wyjątku włożyli dużo serca w każdy rozegrany mecz.  Po raz pierwszy zagrali min. z Koroną Kielce, Zagłębiem Sosnowiec, Widzewem Łódź czy GKS Katowice.W trakcie turnieju widać było dużą nerwowość i momentami nawet strach u niektórych z naszych zawodników. Chcąc rywalizować z takimi drużynami musimy częściej grać w turniejach na takim wysokim poziomie. Na pewno nie jest to szczyt naszych możliwości. Pracujemy dalej i jeszcze ciężej, bo kolejne mecze i turnieje na horyzoncie. 
Wyniki:

AP Jasło 0:0 Zagłębie Sosnowiec
AP Jasło 0:2 Olimpic Wrocław
AP Jasło 0:1 Borek Kraków
AP Jasło 1:3 Pogoń Kraków (W. Buba)
AP Jasło 0:0 Korona Kielce
AP Jasło 0:0 Zagłębie Sosnowiec
AP Jasło 0:1 Bronowianka Kraków
AP Jasło 1:1 GKS Katowice (M. Setlak)
AP Jasło 2:1 Widzew Łódź (2x K. Cichoń)
AP Jasło 1:1 Bruk-Bet Nieciecza (K. Cichoń)

AP Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Tylko piłka!
dnia 10.04.2019, 18:07
Ocena
komentarza:
8
Brawa dla młodych pilkarzy, można mieć nadzieję, że może w przyszłości wzmocnią JKS 1910 , i doprowadzą klub minimalnie do 3ligi.
Powodzenia młodzi adepci piłki nożnej.
@ niemoge
dnia 10.04.2019, 19:07
Ocena
komentarza:
6
Mam taką nadzieję że będą tu grać ale bez odpowiedniej infrastruktury sportowej nie wiem czy da się ich zatrzymać dlatego stadion powinien powstać i nie zasłaniać się że nie ma pieniędzy czy nie ma jeszcze decyzji itp dlaczego inne mniejsze miasta czy wioski znajdują pieniądze i potrafią Brawo za występ na turnieju dla ap powodzenia dla piłkarzy i siatkarzy
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u

  Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105