Strona główna

Młodzi piłkarze AP Jasło na turnieju finałowym Małopolskiej Ligi Talentów

2
Napisany dnia: 09.04.2019, 12:36 , Tagi: Brak

W minioną niedzielę zawodnicy Akademii Piłkarskiej Jasło rocznik 2008, zagrali w finale Małopolskiej Ligi Talentów.

MVP naszej drużyny został wybrany Mateusz Setlak. Nasz zespół rozegrał w Krakowie 10 meczy z drużynami o bardzo wysokich umiejętnościach technicznych i których kadry liczyły po 50, 60 i więcej zawodników. U nas regularnie trenuje w grupie zaawansowanej 12, ale wszyscy bez wyjątku włożyli dużo serca w każdy rozegrany mecz.  Po raz pierwszy zagrali min. z Koroną Kielce, Zagłębiem Sosnowiec, Widzewem Łódź czy GKS Katowice.W trakcie turnieju widać było dużą nerwowość i momentami nawet strach u niektórych z naszych zawodników. Chcąc rywalizować z takimi drużynami musimy częściej grać w turniejach na takim wysokim poziomie. Na pewno nie jest to szczyt naszych możliwości. Pracujemy dalej i jeszcze ciężej, bo kolejne mecze i turnieje na horyzoncie. 
Wyniki:

AP Jasło 0:0 Zagłębie Sosnowiec
AP Jasło 0:2 Olimpic Wrocław
AP Jasło 0:1 Borek Kraków
AP Jasło 1:3 Pogoń Kraków (W. Buba)
AP Jasło 0:0 Korona Kielce
AP Jasło 0:0 Zagłębie Sosnowiec
AP Jasło 0:1 Bronowianka Kraków
AP Jasło 1:1 GKS Katowice (M. Setlak)
AP Jasło 2:1 Widzew Łódź (2x K. Cichoń)
AP Jasło 1:1 Bruk-Bet Nieciecza (K. Cichoń)

AP Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Tylko piłka!
dnia 10.04.2019, 18:07
Ocena
komentarza:
7
Brawa dla młodych pilkarzy, można mieć nadzieję, że może w przyszłości wzmocnią JKS 1910 , i doprowadzą klub minimalnie do 3ligi.
Powodzenia młodzi adepci piłki nożnej.
@ niemoge
dnia 10.04.2019, 19:07
Ocena
komentarza:
6
Mam taką nadzieję że będą tu grać ale bez odpowiedniej infrastruktury sportowej nie wiem czy da się ich zatrzymać dlatego stadion powinien powstać i nie zasłaniać się że nie ma pieniędzy czy nie ma jeszcze decyzji itp dlaczego inne mniejsze miasta czy wioski znajdują pieniądze i potrafią Brawo za występ na turnieju dla ap powodzenia dla piłkarzy i siatkarzy
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Żyją w koszmarnych warunkach. Potrzebują pomocy

  Pani Mariola Śmietana z Łask mieszka z matką Teresą i dwójką dwunastoletnich dzieci. Rodzina żyje w warunkach, które na dzisiejsze czasy wprawiają w zdumienie. Nie mają bieżącej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania ani łazienki. Co więcej, w domu pojawił się grzyb i wilgoć. Rodzina potrzebuje pomocy, bo dom popada w ruinę.

 • „PSZCZÓŁKA„ już w Jaśle

 • Wypadek w Kołaczycach i potrącenie rowerzysty

   

  Dzisiaj po południu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Kołaczycach około godz. zderzyły się dwa pojazdy. Z kolei około godz. 16 na osiedlu Gądki został potrącony 14-letni rowerzysta. 

 • Jasło miasto kamer

  W Jaśle przybywa coraz więcej kamer monitoringu wizyjnego. Zapotrzebowanie wzrasta, o co skutecznie zabiegają mieszkańcy, czy w ich imieniu zarządy osiedli i spółdzielnie. Za tym pojawia się potrzeba zatrudnienia dwóch nowych pracowników do obsługi systemu. Radni przyznali Straży Miejskiej ponad 105 tys. zł m.in. na zakup wyposażenia oraz podwyżki.

 • Materace bez tajemnic

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105