Młodziczki UKS "MOSiR" awansują do grupy finałowej
Bardzo dobrze spisały się młodziczki UKS "MOSiR" Jasło wygrywając dwa pojedynki w ostatnim turnieju rundy eliminacyjnej.
Tym samym, bez względu na wynik meczu pary z UKS GIMNAZJUM Dębowiec, zapewniły sobie awans do grupy finałowej podkarpackiej ligi młodziczek, idąc śladem starszych koleżanek. W turnieju który został rozegrany w niedzielę, Jaśle na hali MOSiR pokonały: PSB Bank Sanoczanka Sanok 2:0 (25:22.25:20), oraz UKS Gimnazjum nr.1 Polonia Przemyśl 2:0 (25:20, 25:9).
UKS "MOSiR" Jasło: Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Anna Warchoł, Gabriela Duda, Żaneta Wypasek, Magdalena Michalska, Judyta Jakubińska (libero), Gabriela Kusiak, Laura Stępień.
Trener: Leszek Wierzgacz
Marek Bajorek
