Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Młodziczki UKS "MOSiR" awansują do grupy finałowej

4

Bardzo dobrze spisały się młodziczki UKS "MOSiR" Jasło wygrywając dwa pojedynki w ostatnim turnieju rundy eliminacyjnej.

Tym samym, bez względu na wynik meczu pary z UKS GIMNAZJUM Dębowiec, zapewniły sobie awans do grupy finałowej podkarpackiej ligi młodziczek, idąc śladem starszych koleżanek. W turnieju który został rozegrany w niedzielę, Jaśle na hali MOSiR pokonały: PSB Bank Sanoczanka Sanok 2:0 (25:22.25:20), oraz UKS Gimnazjum nr.1 Polonia Przemyśl 2:0 (25:20, 25:9).

UKS "MOSiR" Jasło: Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Anna Warchoł, Gabriela Duda, Żaneta Wypasek, Magdalena Michalska, Judyta Jakubińska (libero), Gabriela Kusiak, Laura Stępień.
Trener: Leszek Wierzgacz

Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do nika
dnia 01.02.2011, 22:44 · Zgłoś
a kto powiedział że na gimnazjum. Mecz może i będzie ale bez kibiców!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ nika
dnia 01.02.2011, 21:29 · Zgłoś
Serdeczne gratulacje. Tylko tak dalej dziewczyny.

A tak przy okazji w piątek o godzinie 16 na sali Gimnazjum nr 1 zagrają kadetki z zespołem z Nowej Dęby.
Mam nadzieję że nie zabraknie chętnych do kibicowania :D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 01.02.2011, 15:24 · Zgłoś
Brawo i jeszcze raz brawo dla trenera i zawodniczek!
Należy inwestowac w młodziez bo w niej przyszłośc jasielskiego sportu. Gratulacje i zyczę dalszych sukcesów.
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 01.02.2011, 15:08 · Zgłoś
najlepsze! :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.