Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Młodziczki UKS MOSiR Jasło Mistrzyniami Województwa Podkarpackiego w sezonie 2014/2015

17

Już kolejkę wcześniej jasielskie młodziczki zapewniły sobie tytuł mistrzyń województwa podkarpackiego. W niedzielę, w Dębowcu, jaślanki podejmowały wicelidera tabeli zespół UKS Zaleszany, oraz drużynę Vega MOSiR Stalowa Wola. W pierwszym pojedynku nasze siatkarki zagrały za bardzo na luzie, czego wynikiem była porażka w tym spotkaniu. Drugie mecz to już popis gry naszych siatkarek i pewna wygrana w tym pojedynku.

Po zakończeniu rozgrywek grupy finałowej jasielski zespół czekają jeszcze mecze w turnieju dodatkowym (przepis PZPS), w którym udział wezmą trzy pierwsze zespoły, oraz zespół SAN-Pajdy Jarosław (w szeregach tej drużyny występuje zawodniczka z Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS). Turniej ten odbędzie się w dniach 28.02-01.03.2015 w Jaśle. Pierwsza trójka uzyska prawo gry w 1/4 Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek.

UKS „MOSiR” Jasło - UKS Zaleszany 1:2 (24:26,28:26,13:15).

UKS „MOSiR” Jasło - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:5, 25:12).

UKS „MOSiR” Jasło: Patrycja Maczuga (kapitan), Weronika Kosiba, Aleksandra Michalec, Daria Pykosz, Ewelina Gomułka, Kinga Buba, Zuzanna Chrzanowska, Wiktoria Kotulak.

Trener: Tomasz Janusz

II mecz rundy rewanżowej, seniorki UKS „MOSiR” Jasło zagrały na wyjeździe, na boisku lidera III ligi kobiet AZS PWSTE SAN-PAJDA Jarosław. Poziom meczu stał na bardzo wysokim poziomie, zespoły walczyły o każdą piłkę. Niestety nie zabrakło w naszym zespole przestojów, które powodowały utraty setów, co pokazuje nam wynik. Dziewczyny z Jasła zagrały swój najlepszy mecz w sezonie, niestety zeszły z boiska pokonane. Każda porażka motywuje jednak do jeszcze większej walki na boisku w kolejnych pojedynkach.

AZS PWSTE SAN-PAJDA Jarosław - UKS „MOSiR” Jasło

3:2 (14:25, 25:18, 19:25, 25:13, 15:13)

UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Joanna Pieścikowska, Marzena Brągiel, Justyna Kosiba, Dorota Jasionowicz, Magdalena Michalska, Aleksandra Gądek (libero), oraz Adriana Skuba, Kinga Książek, Monika Zając, Anna Dzik

Trener: Adam Pasterz

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
2
@ kibic_siatkówki
dnia 06.03.2015, 12:18 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich !!! Tak trzymać !
Odpowiedz
4
@ maruda
dnia 01.03.2015, 22:25 · Zgłoś
Gratulacje!! Brawo dziewczęta, brawo trener!!
Odpowiedz
-1
@ oko
dnia 01.03.2015, 17:57 · Zgłoś
Ktoś zna wynik niedzielnych męczy ?
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 01.03.2015, 19:09 · Zgłoś
UKS MOSiR Jasło - San-Pajda Jarosław 1:2
UKS Zaleszany - Siarka Tarnobrzeg 0:2
Końcowa klasyfikacja:
1 miejsce - UKS MOSiR Jasło
2 miejsce - San-Pajda Jarosław
3 miejsce - Siarka Tarnobrzeg
4 miejsce - UKS Zaleszany
Odpowiedz
1
@ ufo
dnia 28.02.2015, 16:24 · Zgłoś
28.02.2015 (sobota)
UKS „MOSiR” Jasło - UKS Zaleszany
2:0 (25:22, 25:13)
KPS Siarka Tarnobrzeg - SAN-Pajda Jarosław
2:1 (18:25, 26:24, 15:12)
UKS „MOSiR” Jasło - KPS Siarka Tarnobrzeg
2:1 (21:25, 25:21, 15:12)
UKS Zaleszany - SAN-Pajda Jarosław
0:2 (18:25, 21:25)
Lp. Zespół Mecze Pkt Sety +Sety - pkt + pkt -
1 UKS „MOSiR” Jasło 2 4 4 1 111 93
2 SAN-Pajda Jarosław 2 3 3 2 111 98
3 KPS Siarka Tarnobrzeg 2 3 3 3 117 122
4 UKS Zaleszany 2 2 0 4 74 100
01.03.2015 (niedziela)
10:00 > UKS „MOSiR” Jasło - SAN-Pajda Jarosław
11:30 > KPS Siarka Tarnobrzeg - UKS Zaleszany
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 28.02.2015, 15:06 · Zgłoś
Dzisiaj wygrywamy :) :) :) Jeszcze jutro mecz z San-Pajda Jarosław o godz. 10.00.
Odpowiedz
3
@ Olo
dnia 27.02.2015, 19:09 · Zgłoś
No i fajnie ze cos sie w siatkówce dzieje. Brawo dziewczyny. Byłoby jednak miło gdyby ktoś z klubu informował o meczach. Wszystkie wiadomości przeniosły sie na facebooka i normalni ludzie nie maja szansy dowiedzieć sie o wydarzeniach sportowych w Jaśle i nie odsyłajcie mnie na strone związku po informacje.
Odpowiedz
0
@ trenerka
dnia 27.02.2015, 22:25 · Zgłoś
Jutro tj. w sobotę 28.02 dziewczyny grają dodatkowy turniej o wejście do 1/4 MP. 10.00 mecz z UKS Zaleszany, 13.00 z Siarka Tarnobrzeg, a w niedzielę o 10.30 z San-Pajda Jarosław. Wszystkie mecze na II LO.
Odpowiedz
1
@ trenerka
dnia 27.02.2015, 22:27 · Zgłoś
Oczywiście trzymamy mocno kciuki :)
Odpowiedz
0
@ ufo
dnia 28.02.2015, 16:18 · Zgłoś
ciebie osobiście, czy telefonicznie ?
Informacja o meczach dla "normalnych" ludzi (oprócz facebooka i strony związkowej) ukazała się na stronie klubowej UKS "MOSiR" Jasło i jasielskich portalach (np: Jaslo4u).
Odpowiedz
-5
@ trener
dnia 27.02.2015, 16:12 · Zgłoś
ale sobie trener koszulkę walną...[...]...a może się mylę
Odpowiedz
2
@ trenerka
dnia 27.02.2015, 22:23 · Zgłoś
Oczywiście, że się mylisz.
Odpowiedz
-5
@ ghrfh
dnia 27.02.2015, 14:32 · Zgłoś
jak najszybciej dziewczyny uciekajcie z Jasła, bo to jedyna droga aby zrobić karierę sportową! z resztą Wy o tym same najlepiej wiecie
Odpowiedz
2
@ ufo
dnia 27.02.2015, 17:42 · Zgłoś
One wiedzą co robić, napewno są mądrzejsze od ciebie
Odpowiedz
-3
@ obiektywnie
dnia 25.02.2015, 23:04 · Zgłoś
jest jeszcze męska seniorska siatkówka w Jaśle czy nie ???
Odpowiedz
5
@ kibic
dnia 25.02.2015, 21:55 · Zgłoś
i tak trzymac!
Odpowiedz
6
@ kkkjj
dnia 25.02.2015, 14:17 · Zgłoś
Gratulacje dziewczyny:)
Powodzenia w turnieju
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.