MMA Jasło zdobywa medale na zawodach
26 maja 2013r. w Bochni odbyła się Amatorka Liga MMA 39 - Puchar Polski Południowej w której wzięli udział zawodnicy z klubu MMA Halny Nowy Sącz - Sekcja Jasło. Jasielscy zawodnicy rozgromili kategorię -80 kg, zdobyli trzy medale i znaleźli się na podium.


Michał Pogorzelski złoty medal w kategorii Senior -80 kg w swoich walkach zaliczył aż trzy poddania i tylko jedną walkę stoczył w pełnym dystansie.

Mateusz Kuchta złoty medal w kategorii Junior -80 kg, dwie walki stoczył w pełnym dystansie i jedną zakończył dźwignią na łokieć.


Jarosław Witalis wywalczył brązowy medal w kategorii Junior -80 kg.
W zawodach brał też udział Igor Czernik który, po zaciętym boju niestety przegrał walkę nieznacznie na punkty w kategorii Junior -73 kg.

W Bochni walczyło także dwóch zawodników z Nowego Sącza, Arkadiusz Ptaśnik który zdobył złoty medal i Ryszard Sikora.

Konrad Kotulak
MMA w Jaśle
