Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

MMA. Kamil Korzeniowski – strażak z Jasła już jutro będzie walczył na gali Armia Fight Night Specjal Edition!

22

Jutro na gali MMA w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi odbędzie się walka 29-letniego Kamila Korzeniowskiego, strażaka z Jasła z debiutującym w zawodowej karierze Janem Ciepłowskim. Kibice będą mieli okazję zobaczyć to emocjonujące starcie na antenie TVP SPORT.

Kamil Korzeniowski to 29-letni zawodnik klubu MMA Krosno, który od pięciu lat trenuje mieszane sztuki walki. Zawodowo jest strażakiem pracującym w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Jak sam przyznał, chęć rywalizacji oraz współzawodnictwa towarzyszy mu od najmłodszych lat. - Zawsze szukałem wyzwań i coraz większej adrenaliny. Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem od kick-boxingu, ale po ponad roku treningu sekcja została zawieszona. Niestety, w chwili rozpoczęcia studiów miałem dwuletnią przerwę. W tym czasie szukałem jakiejś alternatywy. W końcu trafiłem do Adama Tomasika, który prowadzi MMA Krosno. W klubie tym trenuję do dziś – mówi Kamil Korzeniowski.

Zawodnik krośnieńskiego klubu MMA ma za sobą stoczonych 5 walk zawodowych (3 wygrane i 2 porażki). - Ostatnia walka zakończyła się w pierwszej rundzie przez poddanie rywala – wyjaśnia Kamil. Jutro czeka go walka w klatce w kategorii wagowej koguciej. Tym razem stanie twarzą w twarz z Janem Ciepłowskim, reprezentantem Zenith Vera Fight Club podczas specjalnej edycji gali Armia Fight Night, która odbędzie się w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć już jutro w TVP SPORT od godziny 19.

Dla Jana Ciepłowskiego będzie to debiutancka walka zawodowa. Reprezentant z Łodzi w jednym z wywiadów przyznał, że do tego starcia przygotowuje się od dwóch lat. Pełen energii i pewności siebie jest przekonany o wygranej z Kamilem. Strażak z Jasła z kolei ma za sobą wiele stoczonych walk amatorskich i kilka zawodowych. Jutrzejsze wydarzenie traktuje bardzo poważnie. Ostatnia jego wygrana walka z Rafałem Kuźmą zakończyła się w 1 rundzie. - Do tej walki trenowałem jeszcze więcej i ciężej dlatego też będę chciał wygrać w pierwszej rundzie, ale jestem w tym sporcie wystarczająco długo dlatego wiem, że muszę być gotowy na 3 ciężkie rundy – podkreśla K. Korzeniowski. - Mój rywal nie dał się za dobrze poznać, ponieważ obejrzałem tylko cztery jego walki, ale wiem, że nie można w tym sporcie nikogo lekceważyć. Od mojej ostatniej walki zawodowej minął ponad rok. Ten czas dobrze wykorzystałem i mocno przepracowałem, czekając na kolejną walkę. Jak tylko zaczęły się rozmowy z AFN, skupiłem się głowie na przygotowaniach do walki trenując dwa razy dziennie. Moje treningi odbywały się głównie w klubie MMA Krosno. Mogłem również liczyć na gościnność klubu Grapling Kraków gdzie trenowałem w ostatnim miesiącu przygotowań - dodaje.

Kamil Korzeniowski jest wytrwałym zawodnikiem z aspiracjami, dążącym do postawionego celu, którym jest walka mistrzowska. Nagrodą za zwycięstwo są szable AFN. Motto, którym się kieruje brzmi: "Jeśli się coś robi to trzeba się temu poświęcić tak mocno, żeby wznieść się na sam szczyt". - Oktagon zweryfikuje nasze umiejętności. Zapraszam wszystkich kibiców do obejrzenia mojej walki w sobotę w TVP SPORT od godziny 19.00. Gwarantuję, że emocji nie zabraknie. A z tego miejsca już teraz chciałem podziękować wszystkim moim sponsorom i partnerom, którzy bardzo mocno pomogli mi w przygotowaniach. Są tutaj firmy takie jak Delta Skład Budowlany, Agencja KS https://ks.pl/ , firma budowlano-remontowa Rafała Nytko, Hurtownia Betex z Jasła, firma ogrodnicza Daglezja, Catering dietetyczny Zielona Terapia, Wood in House, ProfiRehab, Oasis oraz SensiHemp – wymienia zawodnik MMA Krosno.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od 2017 r. gale Armia Fight Night odbywają się z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. W klatce MMA z reprezentantami sił zbrojnych spotykają się najlepsi zawodnicy w kraju. Gala organizowana jest przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Ilona Dziedzic

ilona.dziedzic@jaslo4u.pl

Napisany dnia: 07.05.2021, 18:26
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ FAN
dnia 07.05.2021, 19:04
Ocena
komentarza:
13
Powodzenia i wygranej walki
@ Krysia
dnia 08.05.2021, 20:32
Ocena
komentarza:
2
25 lat to w tym sporcie trzeba myśleć o kończeniu kariery, już przegrał świetny zawodnik
@ j23
dnia 09.05.2021, 20:50
Ocena
komentarza:
1
a "JUTRO" to kiedy???
Jutro?
@ Dbgrsvb
dnia 07.05.2021, 19:55
Ocena
komentarza:
-2
Sexiaczek!
@ Ghhhhh
dnia 07.05.2021, 22:04
Ocena
komentarza:
5
Mordobicie nie sport.
@ Jorg
dnia 07.05.2021, 22:53
Ocena
komentarza:
1
a te kalafiorki uszne to chyba nieodwracalna przypadłość - efekt sportu
@ Do jorg
dnia 08.05.2021, 09:34
Ocena
komentarza:
0
Wylwczalna. Przetrenowywuje sie chłopak i nie ma kiedy zejść opuchlizna.
@ Natural Born Leader
dnia 08.05.2021, 11:22
Ocena
komentarza:
13
Z bólem serca oglądam te coraz bardziej wymyślne formy rozrywki dla niespecjalnie lubiącego rozkminy społecznego planktonu do skonsumowania pod kratę Żubra i pizzę z jednej z jasielskich pizzerii.
Filmy Vegi, paraliteratura Blanki Lipińskiej, Kabaret Skeczów Męczących, Hotel Paradise, paradokumenty, Fame MMA - to jest wszystko dla jednego typu odbiorcy.
@ Olk
dnia 08.05.2021, 12:25
Ocena
komentarza:
5
Nbl zgadzam się to nie sport.Dawniej hołota pod remizami tak się kotłowała tłukac pyski ale był też honor, leżącego się nie kopało
@ Zebra
dnia 08.05.2021, 13:25
Ocena
komentarza:
3
Super..Trzymamy kciuki
@ ixi
dnia 08.05.2021, 14:52
Ocena
komentarza:
-1
Powodzenia chłopaku.
@ life
dnia 09.05.2021, 08:30
Ocena
komentarza:
0
Trudny sport wybrał, życzę sukcesu w walce.
@ trol
dnia 09.05.2021, 10:49
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ lew
dnia 09.05.2021, 12:02
Ocena
komentarza:
1
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
@ maro
dnia 09.05.2021, 16:38
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ Ghhhhh
dnia 10.05.2021, 03:14
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Ghhhhh
dnia 10.05.2021, 03:18
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Hulolo
dnia 12.05.2021, 08:12
Ocena
komentarza:
0
A o wygranej to portal już nie raczył napisać xD
@ czytelnik
dnia 13.05.2021, 21:46
Ocena
komentarza:
1
Widocznie przegrał i nie napisali
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Remont drogi wewnętrznej przy ul. Szopena w Jaśle. Tylko na części miejskiej

  Droga wewnętrzna przy ul. Szopena w Jaśle wymaga pilnego remontu. Mieszkańcy osiedla oraz osoby przyjeżdżające do pobliskiej poradni często zwracały uwagę na jej fatalny stan. Z trzech właścicieli drogi pozostało tylko miasto, które wyłoniło już wykonawcę robót. Na dniach zostanie podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle. Zadanie ma być zrealizowane do końca sierpnia br.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Agresywny mężczyzna uderzył 13-latka w twarz. Poruszał się samochodem na tablicach RJS

  W minioną niedzielę kilkanaście minut przed godziną 21. na stacji Orlen w Krakowie nieznany mężczyzna podszedł do 13-letniego chłopca, po czym uderzył go dwukrotnie w twarz wykrzykując w jego stronę wulgaryzmy. Napastnik wsiadł do samochodu na tablicach rejestracyjnych RJS i odjechał. Sprawa trafiła na policję.

 • Zamawiaj domowe obiady u "Wojtka" w obniżonych cenach!

   

  Bar mleczny u „Wojtka” nie przestaje myśleć o swoich klientach. Dlatego też, wciąż obowiązują nowe, obniżone ceny dań przy odbiorze osobistym oraz na dowóz! Pyszne potrawy kuchni domowej z łatwością można zamówić on-line lub w barze przy ul. 3 Maja 101. 

 • Burmistrz otrzymał absolutorium i wotum zaufania od Rady Miejskiej Jasła

  Absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu oraz wotum zaufania po debacie nad raportem o stanie miasta otrzymał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła. Sesja, na której podjęte zostały stosowne uchwały, odbyła się 21 czerwca.

 • Gmina Tarnowiec ma nowego wójta. Wiktor Barański złożył ślubowanie

   

  Wiktor Barański odebrał w poniedziałek zaświadczenie o wyborze wójta gminy Tarnowiec. Złożył także ślubowanie, przekonując, że podczas swojej kadencji będzie dążył do tego aby łączyć, a nie dzielić. Losy przedterminowych wyborów, które odbyły się 13 czerwca bieżącego roku, rozstrzygnęły się już w pierwszej turze głosowania.

 • 19-latek wszedł na basen po godzinach otwarcia. Doznał urazu kręgosłupa

  Wczoraj około godziny 23. na terenie basenu otwartego w Jaśle doszło do wypadku. 19-letni jaślanin, który wszedł na teren pływalni po godzinach otwarcia najprawdopodobniej wskoczył do wody na główkę w rejonie zjeżdżalni. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

 • Gmina Osiek Jasielski sprzeda dwie atrakcyjne działki

   

  Wójt Gminy Osiek Jasielski informuje, że ogłoszony został przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Osiek Jasielski, położonych w miejscowości Załęże. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położone są w terenie zabudowy techniczno-produkcyjnej. Nieruchomości znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, posiadają dojazd do drogi powiatowej Dębowiec - Osiek Jasielski.

 • OSP z Trzcinicy prowadzi akcję pomocy dla pogorzelców z Nowej Białej

  W minioną sobotę w Nowej Białej na Podhalu ogień strawił 25 budynków mieszkalnych i 23 budynki gospodarcze. Ponad 100 osób straciło dach nad głową. Straty są ogromne a lista potrzeb jeszcze większa. Strażacy z OSP Trzcinica mając w pamięci ubiegłoroczną ogromną pomoc napływającą zewsząd po powodzi błyskawicznej zorganizowali zbiórkę materiałów budowlanych dla pogorzelców...

 • Drodzy mieszkańcy Gminy Tarnowiec

   

  W minioną niedzielę odbyły się w Naszej Gminie przedterminowe wybory na Wójta Gminy Tarnowiec. Spośród czwórki kandydatów, zaufaliście mi. Pragnę za to podziękować. 

 • Wypadek w Zimnej Wodzie. Dwie osoby poszkodowane

  Dzisiaj około godziny 15.30 w Zimnej Wodzie doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. Na chwilę obecną do jasielskiego szpitala trafiły dwie osoby. Obecnie ruch na dk 28 w kierunku Krosna jest zablokowany.

 • W żmigrodzkim liceum powstanie wirtualna strzelnica

  W Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie powstanie pierwsza w powiecie jasielskim wirtualna strzelnica. Realizacja tej inwestycji jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Obrony Narodowej oraz powiatu jasielskiego. Wirtualna strzelnica ma powstać do końca roku. Dyrekcja szkoły ma jednak nadzieję, że już na jesień będzie gotowa.

 • Wyprzedzał na skrzyżowaniu i staranował ogrodzenie

   

  W minioną niedzielę na skrzyżowaniu ul. Grota-Roweckiego z ul. Baczyńskiego w Jaśle doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca seata wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na chodnik i staranował ogrodzenie pobliskiej posesji. 18-latek został ukarany mandatem karnym.

 • Bezpłatne wakacyjne turnusy rewalidacyjno-terapeutyczne w Bajkowym Przedszkolu

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle ogłasza nabór na wakacyjny specjalistyczny turnus wakacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

 • Rozwiń skrzydła w Jaśle- ruszył nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości

   

  Rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej w branży ICT lub branżach związanych z „jakością życia”? Szukasz inspirującego i nowoczesnego miejsca do jej wykonywania? Nie zwlekaj, zgłoś się do Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

 • Jest opinia eksperta w sprawie dwóch problematycznych skrzyżowań ze „stopami”

  Temat bezpieczeństwa w obrębie skrzyżowań ul. Chopina z ul. Ujejskiego i Kraszewskiego, pomimo ciągłych apeli mieszkańców o jego poprawę, pozostaje nierozwiązany od co najmniej kilkunastu lat. Propozycje, jakie Urząd Miasta w Jaśle zgłaszał do Starostwa Powiatowego w Jaśle wciąż czekają na ostateczne decyzje. Dlatego też jasielski magistrat postanowił sięgnąć po opinię ekspercką, której efektem jest szczegółowy audyt i konkretne zalecenia...

 • Marzysz o zdobyciu konkretnego zawodu, który pozwoli Ci szybko się usamodzielnić i dobrze zarabiać? – Zespół Szkół Budow

   

  „Budowlańcy na wagę złota” – takie hasła widnieją w ogłoszeniach z ofertami pracy. Od kilku lat obserwuje się gwałtowny wzrost zapotrzebowania na pracowników branży budowlanej. Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle wychodząc naprzeciw – otwiera kierunki, które zapewniają fachowców w tej branży.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105