Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Monaco wygrywa z Ulaszowicami, zawodnik z nr 16 ratuje Józkówkę Team.

23

Coraz mniej niewiadomych w Jasielskiej Lidze Orlika. Wiadomo, że o I miejsce walczyć będą zespoły AS Monaco, Józkówka Team, Skensy Sztos oraz Buszujące Szperacze. Z pewnością duże trudności w odrobieniu strat do liderów będą miały Pionki w Grze oraz Przecinaki. Ulaszowice zdaje się odpadły z rywalizacji po porażce 3-1 w ostatnim meczu z AS Monaco.

Wciąż zaskakuje zawodnik z nr 16, który w ostatnich minutach meczu niekonwencjonalnym uderzeniem zapewnił 3 pkt swojemu zespołowi. W skutek licznych próśb zawodników i kibiców po następnej kolejce zostanie opublikowany specjalny wywiad z tym zawodnikiem.

Komplet wyników po IV kolejce.

Zwykłe Grajki- Buszujące Szperacze 4-7 Czerkowicz 2x, Maguda, Szufnara- Urban 3x, Źrebiec 4x

Legenda- Pionki w Grze 1-5 samobójczy- Myśliwiec 3x, Szaro 2x

Józkówka Team- No Name 5-4 Kaszycki 2x, Trybek, Kalityński, Plęs- Trybus, Pierzowicz 2x, Zawisza

Ulaszowice- AS Monaco 1-3 Wiewiórski- Wesołowski, Szydło 2x

Przecinaki- Skensy Sztos (0-3) VO

Tabela po IV kolejce.

1

AS Monaco

12pkt

16-5

2

Józkówka Team

12pkt

18-11

3

Buszujące Szperacze

10pkt

17-11

4

Skensy Sztos

7pkt

11-8

5

Pionki w Grze

6pkt

11-10

6

Przecinaki

6pkt

11-14

7

Ulaszowice

3pkt

11-10

8

Legenda

3pkt

11-16

 9

No Name

0pkt

9-10

10

Zwykłe Grajki

0pkt

10-21

 

Terminarz na V kolejkę (19.07.2013r.)

18.10 AS Monaco- No Name
18.50 Skensy Sztos- Józkówka Team
19.30 Zwykłe Grajki- Legenda
20.10 Buszujące Szperacze- Pionki w Grze
20.50 Ulaszowice- Przecinaki

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
1
@ wynik
dnia 19.07.2013, 20:46 · Zgłoś
napiszcie wynik z dzisiejszej kolejki
Odpowiedz
0
@ PontiFan
dnia 18.07.2013, 13:07 · Zgłoś
zawodnik z nr 16 to ten co krzywi twarz przy rzutach wolnych jak pałąg od wiadra?
Odpowiedz
-2
@ s.szczelec
dnia 18.07.2013, 11:28 · Zgłoś
sędzia do wymianyyyyyyyyyyyyy!
Odpowiedz
4
@ kibib
dnia 18.07.2013, 15:00 · Zgłoś
czekam az zalatwisz lepszego:)
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 17.07.2013, 15:02 · Zgłoś
mam nadzieje ze nie bedzie wywiadu z zawodnikiem z nr 16 powniewaz jest takim samym zawodnikiem jak kazdy inny tylko potrafi wykonczyc akcje I powiedzmy szczerze pilka go szuka. wiekszosc ludzi sie z niego smieje robia sobie beke jakby niewiadomo co sie stalo. chlopak lubi pilke gra w nia I strzela bramki proste wiec to nie jest zadna sensacja. potrafi strzelac I bronic rownie dobrze. Takze oby mecze byly wyrownane I niech walka trwa do konca fajna sprawa z ta liga. jedan minus ligi to jeden sedzia wszystko jest ok
Odpowiedz
1
@ pseudonim
dnia 17.07.2013, 12:29 · Zgłoś
"W skutek licznych próśb zawodników i kibiców po następnej kolejce zostanie opublikowany specjalny wywiad z tym zawodnikiem"

nie mogę się doczekać !
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 16.07.2013, 23:34 · Zgłoś
Kiedy pojawi się klasyfikacja strzelców? :)
Odpowiedz
1
@ ..
dnia 16.07.2013, 14:08 · Zgłoś
Dla Monaco strzelil Witalis a nie Wesołowski :P
Odpowiedz
8
@ jaslak
dnia 16.07.2013, 02:40 · Zgłoś
ja jestem pod wrazeniem gry Monaco chlopaki walcza do konca i graja naprawde dobry futbol a co do szperaczy to moim zdaniem za pewni sa bo niby wielcy czarni jaslo cfaniaczki mlode i tyle
Odpowiedz
2
@ władek
dnia 15.07.2013, 23:14 · Zgłoś
wszystko ok, ale za dużo już trochę o skądinąd sympatycznym bulbasku z numerem 16.
Odpowiedz
1
@ PontiFan
dnia 15.07.2013, 21:18 · Zgłoś
czekam na bramke ze skensami
Odpowiedz
9
@ kibic
dnia 15.07.2013, 21:04 · Zgłoś
ludzie komentujcie to co ma związek z danym tematem , mnie nie interesuje ten pan prywatnie tylko to co robi na lidze . Jeśli ktoś ma z nim jakieś zatargi lub spory proszę to załatwić poza portalem na drodze prawnej lub prywatnej . Mam tez pytanie do modelatora czy czasem takie wpisy nie są zabronione i to chyba wy jesteście za to prawnie odpowiedzialni , bo to jest chyb a prawnie zakazane. Jeśli chodzi o ligę to jestem pod wrażeniem gry drużyny Szperaczy oby wygrali tą ligę, jeśli chodzi o zawodnika z nr 16 to większość ludzi żartuje sobie z niego a on naprawdę potrafi grać , pozdrawiam i do następnej kolejki
Odpowiedz
5
@ sadasdad
dnia 15.07.2013, 20:47 · Zgłoś
zazdrościcie mu że ma wiecej bramek od was? dlatego po nim ciśniecie ?
Odpowiedz
2
@ obserwator
dnia 15.07.2013, 21:55 · Zgłoś
jasne ze zazdroszczą ; )
ponton wygląda jak ronaldo ale bramki ciśnie ;]
natomiast reszta wymiataczy z jasla z figura i fryzura naymara nie potrafią mu dorownac ; )
Odpowiedz
9
@ www
dnia 15.07.2013, 19:32 · Zgłoś
Powodzenia ponton w meczu ze skensami !!!
Odpowiedz
0
@ jaslak
dnia 15.07.2013, 18:01 · Zgłoś
sa jakies fotki??
Odpowiedz
9
@ Asia
dnia 15.07.2013, 17:29 · Zgłoś
Ponti rozdaje karty! czy wam sie podoba czy nie
Odpowiedz
0
@ 16
dnia 15.07.2013, 16:28 · Zgłoś
chyba pomyłka
Odpowiedz
4
@ ddddd
dnia 15.07.2013, 16:40 · Zgłoś
Moja żona miała na drugie POMYŁKA!
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 15.07.2013, 16:47 · Zgłoś
Widziały gały co brały :D
Odpowiedz
0
@ wlad
dnia 15.07.2013, 16:11 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 15.07.2013, 16:07 · Zgłoś
kto mu uszył taką piękna koszulkę :)) ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.