Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

MOSiR Jasło zaprasza na ferie

12
Harmonogram zajęć sportowych realizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle w ramach zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży „Ferie 2010”.

Poniedziałek – 15 luty

godz. 09:00-10:00 – zajęcia w koszykówce (duża hala)
godz. 10:00-12:00 – zajęcia w judo (mała hala)
godz. 18:00-20:00 – zajęcia karate dla zaawansowanych

Wtorek – 16 luty

godz. 09:00-11:00 – zajęcia w tenisie stołowym
godz. 10:00-11:30 – zajęcia na lodowisku
godz. 10:00-12:00 – zajęcia na krytym basenie
godz. 17:00-19:00 – zajęcia w karate dla uczniów szkół podstawowych

Środa – 17 luty

godz. 10:00-11:30 – zajęcia na lodowisku
godz. 10:00-11:30 – gry i zabawy w kometkę
godz. 10:00-12:00 – zajęcia w judo (mała hala)
godz. 18:00-20:00 – zajęcia karate dla zaawansowanych

Czwartek – 18 luty

godz. 09:00-10:30 – zajęcia w koszykówce (duża hala)
godz. 09:00-11:00 – zajęcia w tenisie stołowym
godz. 10:00-12:00 – zajęcia na krytym basenie
godz. 19:00-21:00 – zajęcia w karate dla uczniów gimnazjum

Piątek – 19 luty

godz. 10:00-11:30 – zajęcia na lodowisku
godz. 10:00-12:00 – zajęcia w judo (mała hala)
godz. 18:00-20:00 – zajęcia karate dla zaawansowanych

Poniedziałek – 22 luty

godz. 09:00-10:30 – zajęcia w koszykówce (duża hala)
godz. 10:00-11:30 – zajęcia na lodowisku
godz. 10:00-12:00 – zajęcia w judo (mała hala)
godz. 18:00-20:00 – zajęcia karate dla zaawansowanych

Wtorek – 23 luty
godz. 09:00-11:00 – zajęcia w tenisie stołowym
godz. 10:00-12:00 – zajęcia na krytym basenie
godz. 17:oo-19:00 – zajęcia w karate dla uczniów szkół podstawowych

Środa – 24 luty

godz. 10:00-11:30 – zajęcia na lodowisku
godz. 10:00-12:00 – zajęcia w judo (mała hala)
godz. 18:00-20:00 – zajęcia w karate dla zaawansowanych

Czwartek – 25 luty

godz. 09:00-10:30 – zajęcia w koszykówce (duża hala)
godz. 09:00-11:00 – zajęcia w tenisie stołowym
godz. 10:00-12:00 – zajęcia na krytym basenie
godz. 18:00-20:00 – dyskoteka na lodowisku
godz. 19:00-21:00 – zajęcia w karate dla uczniów gimnazjum

Piątek – 26 luty
godz. 10:00-11:30 – zajęcia na lodowisku
godz. 10:00-12:00 – zajęcia w judo (mała hala)
godz. 18:00-20:00 – zajęcia w karate dla zaawansowanych

Udział w zajęciach sportowych w określonych godzinach bezpłatny.


MOSiR
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Nie interesuje sie
dnia 29.11.2022, 17:40 · Zgłoś
Czemu zajęcia z kosza są od 09:00 do 10:00 przecierz trzeba się z lekcji w
Szkole zwolnić bo będzie spóźnienie mogły by być od 17:00 do 18:00 to nie żaden
Problem
Odpowiedz
0
@ KOSZ : )))))))))))))
dnia 17.02.2010, 10:35 · Zgłoś
ej tylko narzekacie !! kosz jest [...] <3 wiec moga zrobic przynajmniej raz z niego zajecia na feriach nie?? a ta wasza siatkoweczka i piłka nozna jest caly czas wiec sie zapisz i tu nie smec!! jak sie nie podoba to nie chodz- proste !!!
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 13.02.2010, 15:54 · Zgłoś
Ogarnijcie sie troche... nie ma żadnej sekcij koszykówki w jasle a w piłkę i siatkówke jest wiec sa treningi przez caly rok wiec dajcie cos pograc...
Odpowiedz
0
@ ;/
dnia 11.02.2010, 15:48 · Zgłoś
Może i kosz jest fajny . . . ale bez przesady;/
zreszta zgadzam sie z dzik ;/ wg nie wypał i tyle o czym tu więcej gadać;/
Odpowiedz
0
@ m
dnia 10.02.2010, 16:49 · Zgłoś
No właśnie, przecież w kosza są raz do roku zawody, a w siatke i kopaną tylko po 5 klubów w okolicy w każdej kategorii wiekowej. Nic nie robi sie dla tych dyscyplin... Tylko kosz i kosz...
Odpowiedz
0
@ dzik
dnia 10.02.2010, 11:33 · Zgłoś
mosir to tak nie udany osrodek ze gorszego nie ma, brak mozliwosci korzystania z hali sportowej dla mieszkancow -, godziny wynajete dla zakladow pracy nie koniecznie z jasla, w ogole mega szydera nie ma w jasle nawet gdzie pokopac w pilke, a na co 2 podworku tabliczki 'zakaz gry w pilke' brawo i jak to miasto chce byc miastem sportu ahahah chyba w bierki albo pchełki, dziura i [...], az prikszo.
Odpowiedz
0
@ vb
dnia 09.02.2010, 19:56 · Zgłoś
Bo kosz jest sportem [...] ;D
Odpowiedz
0
@ ;/
dnia 09.02.2010, 15:31 · Zgłoś
no właśnie co to ma być??
jak robicie to porządnie a jak nie to lepiej w cale ;/
Odpowiedz
0
@ yyyy
dnia 09.02.2010, 15:04 · Zgłoś
a cos dla piłkarzyków ???
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 08.02.2010, 15:53 · Zgłoś
Super, na mosirze tylko kosz... Czego nie ma innych dyscyplin jak siatkówka czy nawet nie widziana w Jaśle piłka ręczna? Nawet przez te ferie nie potrafią nic pomyśleć tylko judo, kosz, karate, basen..
Odpowiedz
0
@ Stefan
dnia 07.02.2024, 22:28 · Zgłoś
Bo nikomu się nie chce tego organizować.
Odpowiedz
0
@ bosak.
dnia 08.02.2010, 15:27 · Zgłoś
będę tam.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.